0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (923 puan) tarafından

Kızlar memeyi bıraktık memede uyuyordu şuan çok zorlanıyorum saat 1ve hala uyumadı sallatirmiyor kendini asla .yanına yatiyorum tepiniyo simariyo yataktan inmeye calisiyo nasıl alistirdiniz aslında sallama diyolar kendi kendine uyumayı öğrensin nasıl yapcam ya çok fena oluyo agliyo bu sefer sabrediyom sabrediyom en son çare korkutuyom sariliyo bana uyuyo kendi kendine uyumaya alışınca beni yanında isticek bu sefer :angel:

8 Cevaplar

+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Korkutmak ne demek sana sonsuz güvenen sana ihtiyacı olan bir hayat var karşında ve tek güvendiği kişi bunu yaparsa herkesten korkar çekinir 
(923 puan) tarafından
Haklısın canım en son çare havhav geliyomuş diyom sarılıp güluyo sora kucagmda uyuyo  ama aslinda hiç korkmuyo köpeklerden insalah asicaz bu durumuda
(7,447 puan) tarafından
Canım sana tavsiyem hafif bir şarkı aç karanlık bir ortamda uyusun..korkmasa bile sana güvendiği için yapıyor bunu
tarafından
Pedagoglarin onerdigi ninni melodiler var canm ben   onu aciyorum hemen sakinlesiyo oyle oyle alisir sen taviz verme melodiyi ac yanina uzan uyuyo gibi yap hic konusma tepki verme uyur kendi kendine
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Meme de kesmedim daha salliyom şuan memeden nasıl biraktirdin
(923 puan) tarafından
İnşallah canım bende bı turlu cesaret edemiyodum ama artık yeter yoksa benim piskoji iyiye gitmiyodu gerçekten annemde kaldım aslında cesaretimi toplayamiyodum ağlar ben naparim.die annemler çok oyaladı ama tabi kafaya vurdu ooo çok ağladı ama artık biliyodu ememicegini genede şansını deniyodu bende ağladım ama sütumu sagarken orda biraz vicdan yaptım :)
(250 puan) tarafından
Özgen kaç aylık bebeğin cnm bende birakmaya çalışıyorum ama çok ağlıyo surmedigum sey kalmadi. Sabır taşını n rengi nasıl Oluyo. Once gündüz mü bıraktı. Gece napti kalkinca anlatabilirmisn. 3yasina gircek çıldıracam. Sinirlendim bağırdım buseferde kıyamadım kendimd ağladım. Emmeden asla uyumuyo:/
(923 puan) tarafından
Eyvah eyvah gercektenmi of çok zor ya 2yasinda bizimki .anlaticam biraz isim var.simdi yazicam buraya canım sabır taşı aktardan aldık kara bise bı gecede bıraktı onun sayesinde resmen 15lira bsey
(923 puan) tarafından
Valla canım nasıl diyim ağlar ben naparim nasıl susturrum diye bı turlu cesaretimi toplayamiyodum ama zamanı gelmsti artık. Annemde kaldım kara bı taş ıslatıp göğse sürüyosun tadı miğde bulandırıcı öğlen surmustum ben ögk dedi emmedi kokusundan daha .kaka yapmışlar memeye dedim hep .aşırı düşkündü bizimkide sabahliyorduk memede takılı duruyodu gittiğimiz yeri zehir ediyodu bana salladım falan zarzor uyuttum .uyurken kalkardı emerdi tekrar uyurdu o derece düşkündü .kafasına meme vurdu vurmadı değil ağladı ama annem gezdirdi hep beni pek görmesin diye gece de yanıma aldım taşi kalktı aynı saatinde sürdüğüm halde emdi baya dalgindi ama sora gene kalktı kaka yapmışlardı yaa deyince bidaha asla emmedi öyle çok şükür ya çok korkuyodum hep dua ettim içimden inşallah sizinkide bırakır ya .memeyi aradı aramadı degil ama o kara taşı baş ucumda tuttum ona baktı bide hep yapcak bse yok vicdanım rahat 2sene emzrdim hepimizin iyiliği için olması gereken oldu .ama şunu anladım meme sakinlestriiyomuş şuan kendini yerlere fln atıyor dediği olmayınca :( kafasını vuruyor duvara sizinkinin aklı baya erer ya
(250 puan) tarafından
Aklı erdiği için çok zorlaniyorum. Bant yapıştırdım çıkarttı. Boyadım ıslak mendil ile sildi. Sabır taşını denicem inşalalh oise yarar çok yoruldum artık. Sağol anlattığın için teşekkürler canım
0 oy
(375 puan) tarafından
Sallayarak malesef
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Memeden yeni çıkmış bırak da yanına yatsın sarilsin uyusun büyüyünce onu da yapmicaklar,☺️ben ne ediyim 26 aylıkti sallamayi kestik yanına yattım  üç yaşında şimdi baba bağımlısı elini tutcak sarulcak onunla uyuyo park hesikte yatardı ama son bı zaman kalkıp hep babasına geldi öyle kaldi
(923 puan) tarafından
Bizimkininde park beşik var ama benle uyumaya alıştı koca yatakda beraber yatiyoz :D
(13,834 puan) tarafından
Bizim oğlan babaci bana totosinu döner babasına sarilir babasını arkasına bile dondurmez
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yanına uzanarak canım 
0 oy
tarafından
Benimki de 20 aylıkken memeden kestim kendi kendine uyudu hep sallamadim hiç bu konuda şanslıyım 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Hafif sallıyorum cnm malesef hala alışamadı kendisi uyumaya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 116 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.