0 oy
168 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (278 puan) tarafından
Ya kızlar ben 20 yaşındayım bi tane 7 aylik oğlum var sezaryan dogum yaptın doğuma 60 kiloyla girmiştim hamilelikten önce 47 kiloydum şimdi yine 47yim gören herkes çok zayıfsın diyor 1 60 boyum kilo almak istiyorum 60 olsam yeter bebekten dolayı bazen kahvaltıyı geç yapıyorum ne yapsam hemen kilo alırım çünkü kilo bna yakışıyor zayifken kendimi ozguvensiz hissediyorum bide eşime güzel gözükmek istiyorum. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım boyuna göre kilon gayet iyi. Kaldı ki yaşın çok genç. 30 dan sonra ister istemez alırsın
-Reklam-
+1 oy
(6,382 puan) tarafından
O boya o kilo olmaz. Güzel duruyor diye alayım derken  dizlerine gereksiz ağırlık verirsin sağlık sorunu olur. 50-55 ideal. Megamax ile ben bekarken kilo almıştım ama emzirirken kullanılmaz diye düşünüyorum. 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
E ne güzel bizde Bi kilo gitsin diye şekilden şekile giriyoruz :)
(278 puan) tarafından
Çok da zayıf iyi değil kadına yakismiyor cop kurdan gibi olmak
(1,569 puan) tarafından
Vala canım 42 kiloydum zamanla aldım kilo gitmiyor emin ol şu an o halimi çok özlüyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım cok zayıfım 2 çocuğum var görenler çocuklarımı kardeşim sanıyo,bi toz karışımı buldum ablamla beraber ondan alicaz inşallah ise yarar memnuniyeti cok yüksek bi ürün ama bakalım işe yarar mı bizde çünkü bizim ailece metebolizmamız cok hızlı çalışıyo doktorların verdiği vitaminler bile işe yaramıyo 
0 oy
(415 puan) tarafından

Canm bende kilo almak istiyordum hep valla zayıftım doğuma bile 0 kiloyla girdim hiç kilo alamadım hamilelikte... doğum yapalı 1 ay oldu ve toparlanmaya başladım gören kilo almışsın diyor nihayet:))) yaptığım şey sadece  yemek ağzımı boş bırakmıyorum gece bile yiyorum sütüm olsun diye sende ye ben aldıysam sende alırsın :)

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bende alamıyorum oğlum 15 aylık olcak daha kilo alamadım 45 kiloyum. 157 boyum :(
0 oy
(219 puan) tarafından

Bende kilo vermek istiyorum  ve 45 kilo ile hamile kaldim 61 le doguma girdim bir ara 57 felandim simdi ise icler acisi 68 kiloyum 8 kilo fazlam var :D

0 oy
tarafından
Bende öyleyim. Sezeryan doğum yapalı 4 ay oldu 18 kilo almıştım. 19 kilo verdim tekrar. Zayiflamaktan çok korkuyorum. Benim boyum da 170cm 55 kiloyum. Gittikçe de kilo kaybı yaşıyorum. 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Aynı durum bende de var ama ben Boyle mutluyum millet bizim gbi olmaya calısıyo bazen bende az bi kilo alsam diyorum sonra vazgeciyoeum ki benim yemem içmem de baya iyidir 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 317 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 420 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
6 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
19 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...