0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Korumalık kullanıyor musunuz örgü koruma yada süngerimsi almak istiyorum aradtiriyoeum ama çok pahalı ya hangisi daha kullanışlı olur yardımcı olursanız sevinirim 

8 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Sadece baş tarafında kenar korumalık var onuda çıkaracağım biraz daha büyüdüğünde örgü çok fazla büyük alanı daraltıyo ve benim oğlum yatak üstünde ekstra bişey olmasından rahatsız oluyo ayılarımız filan vardı hepsi atıyodu yere kaldırdım bende artık bence gerek yok yada bunu sizde yapabilirsiniz basit bişey zaten aslında
-Reklam-
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Bence.gerek.yok bırak alışsın benimmsadece basının ucinda var 
tarafından
Yan taraf duvara değiyor ordan soğuk gelir diye almak istiyorum aldım da az önce ☺️
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Yatak zaten büyük,  Pekte gerekli bişey değil alanı daraltıyor. Kışın sıcak olması için kenarına battaniye koyuyorum iki kat oluyor iki tarafa da sarktığiı için. 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ben örgü model korumalik kullanıyorum . Memnunum . Hem güzel duruyor hem eli , kolu falan çıkmıyor . Alabiliyorsun al ama alsanda olabilir sanırım . Kaç yaşında ? 
0 oy
(3,855 puan) tarafından

image

bu sekilde kullaniyoruz   , lcw den almistik . 3.5 yasinda cok hareketli yatiyor   , korumalik sart bizimkine
tarafından
Bende böyle baktım da pahalı geldi kuzum ya örgü aldım az önce Hepsiburada dan nevresimle beraber 550 TL ye
0 oy
tarafından

image

vivense'den aldik 19 aylık kizima. Bu şekilde kullanıyoruz cok memnun kaldim 
tarafından
Güzelmiş canım güle güle kullanın
tarafından
Sağ ol canim
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Dolap ve yatak sordum geçenlerde mağazada 15 bin dedi esim arkadasina sordu saglam olsun fabrika yapimi olsun diye 20 bin demiş 

imagebenim sorduğum model buydu gelisi guzel secip fiyat almak için sormuştum aşırı pahalilar ya. 

(1,096 puan) tarafından
13 bin mi 1300 se ucuz:D
tarafından
Bin üç yüz sjsjsjs:)) marangoza yaptırdım tam istediğimiz gibi oldu valla
(1,096 puan) tarafından
Modeli atsana kiz merak ettim cunkj bizim marangoz 20 bin fiyat cikarmis su uyduruk modele
tarafından
Attım ya kuşum en başta sizinki mobilya tarzında olduğu içindir ama pahalı yinede
tarafından
Hee soryy diğer postuma atmışım canım sjjss en son attığım posta bak
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Ben arkadasıma dıktırmıstım gecen yıl korumalık seklınde.
tarafından
Ne kadara diktirdin canım ücret aldı mi
(8,311 puan) tarafından
Elbette aldı nevresim setiyle diktirmiştim canım 200 lira felanmı verdim naptım
tarafından
Ucuza gelmiş baya canım bende aldım az önce nevresim setiyle 550 TL ye örgülü olandan çok pahalı ya valla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
0 oy
18 cevap 232 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 16hurrem&02 (186 puan) tarafından soruldu

379,268 soru

11,352,592 cevap

34,824 kullanıcı

...