0 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (246 puan) tarafından
3.5 yaşında bi kizim var çok istahsiz zorla yemek yediryorum yediğini hiç birşey den tat almiyo yemek istemiyo  kilosu 13 doktora gotrcem hangi tahlil test yapılır bilgisi olan var mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm cocok dokdoruna götür o tahliller ypara zaten 
-Reklam-
0 oy
(441 puan) tarafından
Kan ve idrar tahlili yaparlar muhtemelen kansızlığı olabilir iştahsızlık yapıyor çünkü inşallah biran önce istahina kavuşur iştahsız çocuk çok zor çünkü Allah yardımcınız olsun
(246 puan) tarafından
Sağol cnm ya dediğin  gibi okadar zor ki otrup karşısında ağlıyasim geliyo bide iki aylık bi bebeğim var cok zorlaniyorum
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim.küçük  görümcem  5 yaşında kilosu 14
0 oy
(162 puan) tarafından
Benim kizimda 3.5 yasinda 16 kilo 
(246 puan) tarafından
keşke  okadar olsa raziyim
(162 puan) tarafından
Saglikli olsun da canm duzelir
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Genetikte olabilir senin ve babasini kilosu nasil
(246 puan) tarafından
Benimkide  esiminkide normal çok aşırı kiloluda değil zayıf ta değil iki aylık bi bebeğim var onun masallh kilosu cok guzel
(5,519 puan) tarafından
Doktoe belkinistah surubu falan verir
tarafından
Aynı dert bende de var büyük kızım bir bucuk yasında 9 kilo 3 aylık bir kızım maşallah çok iyi nerdeyse ablasını geçicek doktora götürdüm kan ilacı verdi iştahı da yerinde ama almıyor eti sevmiyor babası gibi benim cadı ip batıyor onlara sanki üzülme ergenlik çağında alır işallah
(246 puan) tarafından
Insallah kuzum ya cok uzuluyom benim kucuk kizim gecti onu kiskaclikta var alisamadi kardesine cok zorlaniyom cok kafama takiykm yuzude ufak avuc ici kadar
0 oy
tarafından
Oyunlar oynatarak ve eglenceli suslemelerle yemegini hazirlayin. Acikana kadar bekleyin zorlamayjn. Zorla yaptiginiz hicbisey veirmli olmaz cunku syni anda vucudu stres hormonu salgilar ve gene yaramaz. Ayrica kilolu cocuk saglikli cocuk dmeek degildir belki kan degerleri iyidir. Baktirin. Bunaltmayin zorladiginizda gece altini islatma tirnak yeme kaygi gibi bicok pskolojik hastaliklara davetiye cikarirsiniz herseyin basi stres. Hatice kubra tongari instagram faceden takip edin. Sevgiler
tarafından
senin yorumlarına bayılıyorum mantikli guzel cevaplar veriosun usenmeyip.uzun uzun da yaziosun ❣❣❣
(246 puan) tarafından
Valla zorlamayin cocuk acikirsa yer dyen cok oldu zorlamadim kendi acikirsa yer dedim ama yok yine yemiyo  ac ac yatyo yemeği  görünce kacip gidiyo napacağımı sasirdim icim hic raht degil uykum bile gelmiyo o ac kalinca hep aklim onda
tarafından
Ay canim sagolasin :) yardimci olabilirsem ne mutlu. Kendimde zayif bi cocuktum surekli baski yaparlardi ye ye diye stresten tirnak yerdim. Oyuzden  yazdim. Sevgiler kuzum :)
0 oy
tarafından
Bademcik veya geniz eti varsa iştahsız olaniliyor 2 buçuk yaşında geniz eti, 4 buöuk yaşında bademciği alındı iştahı arttı bir kaç ay sonra. Ama şuan yine zayıf akşama kadar top peşinde :) 

Bademcik ve geniz eti baktırmanı tavsiye ederim. 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benim yeğenim de öyle aynı yaştalar 9,5 kilo 
0 oy
(468 puan) tarafından
benim kızımda zayıftı sütun içine bildirincin yumurtası kattim bal ile birlikte boyu uzadı şimdide kilo alıyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 162 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
16 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

379,976 soru

11,374,673 cevap

34,857 kullanıcı

...