0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Kızlar, ben memletten uzakta bi yerde yasıyorum esimle. 

Ailelerimiz gelecek sadece doğuma. Ama ben yinede içimde kalmasın diye hediyelik bişeyler yaptırmak istiyorum. Hacı seriften isim yazılı cikolata mi yaptırsam, yoksa magnet yaptirip hem ailelere hemde en yakinlarimiza mi göndersem aileler aracılığıyla. 

Bildiğiniz magnet yapan bi site, sayfa varmı?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çikolata seviyorum ben
(4,725 puan) tarafından
O zaman senin icin cikolataa :))
tarafından
:) ooo sevaptır :)
-Reklam-
0 oy
(772 puan) tarafından
Hacışerifi burda durmadan önümze çıkıo diemi tercih edion acaba canım merak ettimde
(4,725 puan) tarafından
Aslında güvenilir olduğu icin. Daha once youtube da bircok video da gonderdikleri urunleri gormustum.
(772 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından

image

image

Canimm ben kurani kerim dagitacsgim hem okuduklarinda bebegime de hayri dokunur hemde omur boyu saklanir. Birde bi kutu cikolata yaptirirm hastaneye gelene ikram gul suyuyla. Boyle dusunuyorum. Magnet hep attim ben bi zaman sonra uzak akrabalarimin magnetlerini buzdolabimda gereksiz buluyorum tabi bu benim fikrim. Sevgiler

(4,725 puan) tarafından
Bunlari bende çok begeniyorum mevlut icin bunlardan yaptiricam
tarafından
İnsaallah kuzumm
0 oy
(650 puan) tarafından
Hacı Şerif in ürünleri güzel oluyor da..( ben nikahımda çikolatamı oradan aldım, kardeşim nişanındaki çikolatayı oradan aldı).... 

Senin çevrene yollamalık bir şeyler olabilse daha güzel olur. Instagram'da bakabilirsin... 
(4,725 puan) tarafından
Bakim canım sağol
0 oy
tarafından
Farkli bisey yapmak istersen, tohumlu kalemler yaptirabilirsin bebeginle birlikte onlarda cicek acsin :)   
(4,725 puan) tarafından
Aa o nasil bisey ilk kez duydum
tarafından
Tohumlu kalem yazip netten bi bak. İsminin degdigi heryer bahar koksun cicek acsin diye hosgeldin ailemize yazdirirsin kalemi kullanip ucundaki tohumu ekebilirler.

Eger durumun musaitse hastanenin cocuk bolumunde yatan cocuk hastalara oyuncak alip dagitabilirsin. Yanii en azindan bir hayir da olmus olur fikir
(4,725 puan) tarafından
Kalemi ilk kez duydum ve cok degisikmis, onerilerin icin sagol canım ikisini de dusunucem :)
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
tarafından
Magnet kalıcı daha güzel olur, instagramda bi sayfa var ama bende sünnette yaptıracağım henüz yaptırmadım tamamen öneremem ama güzel ürünleri var. Yanında istersen cam şişelere kolanyağ doldurup, üzerine kırtasiyeden isimli etiket çıkarttırıp o şekildede bir hediye yaptırabilirsin. 
(4,725 puan) tarafından
Sağol canım bakıcam :)
0 oy
(94 puan) tarafından
Canım bana magnet mantıklı geliyor çikolata yiyip bitiyor magnet buzdolabı üzerinde falan çok güzel duruyor. Eltim sevimin_renkli_tasarımları istegram dan magnet ve kapı susu yaptırdı. Bende oradan yaptıracağım modeller çok güzel 
(4,725 puan) tarafından
Bakim bi canim sagol :)
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Ben bu sayfadan yaptırdım kuzum. Çok memnun kaldım. Benim yaptırdiklarim bunlar

image

(4,725 puan) tarafından
Bunlari cok begeniyorum insallah mevlute bundan :)
(2,102 puan) tarafından
Yavrum magnet çikolata felan da yapıyor bu sayfa. Bunlar mevlut icin de sen çikolata magnet felan dedin diye şey ettim atıyor yaptıklarını bakarsın istiyorsan:)
(4,725 puan) tarafından
Bakarim canim :*
0 oy
(12,856 puan) tarafından

image

Ben açacaklı magnet yaptırdım yasin dağıtmak istedim ama herkes o kadar çok dağıttı ki çoğu okunmuyor kenarda bekliyor bu aralar makrome anahtarlık çok moda resmini atıyorum 

(4,725 puan) tarafından
Bakim bi canim at da
(4,725 puan) tarafından
Ay cok şık yaa netten mi yaptirdin
(12,856 puan) tarafından
Kuzenim yaptırdı benim üst kat komşum da yapıyor sanırım ama emin değilim istersen sorabilirim
(4,725 puan) tarafından
Bi fiyat alabilirsen sevinirim canim aslinda
(12,856 puan) tarafından
Ne zamana ve kaç adet lazım canım
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Haci serf guzel herkrs memnun digital magnetten yaptrdm sen olusturyosun zaten modeli 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 454 göst.
0 oy
1 cevap 27 göst.
22 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bilgevgi (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 901 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
23 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Şimşek⚡⚡ (5 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...