0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğimi emziriyorum bu arada 3bebegim ama diğer doğumlarda 6aylik adet gördüm ama bu 3ayliken gördüm çok erken oldu adet giren bı kadın hemen hamile kalma ihtimali var eşim le beraber olurken geri çekilmeye korunuyor benim koorunmamai istemiyor yandimin resmidir nasıl ikna ederim hastaneye götürsun tek. Gitsem vala habersizce spreli takar gelirdim gerçekten çok zor ya

6 Cevaplar

0 oy
(3,456 puan) tarafından
Ben daha kırkım çıkmadan oldum 
tarafından
Bazılarına bir sene görmezler
(3,456 puan) tarafından
Bir sene görmeyince bir sene hamile kalmiyosun diye bişey yok ama
-Reklam-
0 oy
(537 puan) tarafından
E niye sasiriyorsun ha üç ay sonra ha üç ay önce yani zaten güvenme öyle adet olmadım hamile kalmam diye 
tarafından
Öylemi
0 oy
(5,033 puan) tarafından
Wala cnm sana şöyle diyeyim adet olmadan hamile olan da var . korunduğu halde  hamile olanda bn korundugumuz halde hamile kaldım gericekilme korunma yöntemi ise eğer şayet kizkm şuan 15 açık 6 buçuk aylık hamileyim çok çok çok zorlanıyorum dün oturup hüngür hüngür ağladım kimine çok kolay ama bn çok zorlanıyorum kızıma yetişemiyorum çok dikkat et hal falan alma  gücün varsa onu al eşinde bilmez
tarafından
Gidecem sprel takacam vala
(5,033 puan) tarafından
Bnde ikinci glsin Allah'ın izniyle takcam eşim müsade ediyor çok şükür
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Adet görmeden de hamile kalınır. Gayet normal 3 ay 40 ı çıkıp adet gören var, ki erken görülmesi daha iyi bişey
tarafından
Öylemi
0 oy
tarafından
Arkadaşım hiç adet olmadan ikincye hamile kaldı eşin nedn istmiyor korunmni
tarafından
Çocuk istiyor
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra hemen oldum her ay düzenli şekilde hiç olmamazlik yapmadı sağolsun rahim cim
tarafından
:) ne güzel
(636 puan) tarafından
Yaaa ne demezsin hiç ozlemedigim sey

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Havvanur12 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 483 göst.
0 oy
8 cevap 162 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,976 puan) tarafından soruldu

383,313 soru

11,471,920 cevap

35,076 kullanıcı

...