0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,479 puan) tarafından

Çok saçma soru ama yoğurdu buzluğa atıp deneyen oldu mu:D eğer deneyen varsa bende atıcm

8 Cevaplar

+1 oy
(461 puan) tarafından
Çiğ sütü dondururum annemden fazla aldığımda. Birde annem güzel yoğurt mayaladiginda ( kendi yaptığı tereyağıyla ) o yoğurttan mayalık buzluğa atardı bende yaparım. O atiliyorsa normal yoğurtta atılır 
(2,479 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben hep yaparım tadında hiç bir değişiklik olmuyor tuketecegim zaman çıkarıyorum bı gece önceden dolabın alt kısmında kendi kendine cöxünüyor
(2,479 puan) tarafından
Bende deneyim teşekkürler
+1 oy
(1,048 puan) tarafından
Evet varr eltim yazın köye geliyo ve 50 tane kola şişesinde yoğurt götürüyordu. Bişey olmiyo diyodu bu sefer süt pişirip götürdü eriyince kendi yoğurt yapcakmiş bende onu denedim baya iyi yani
(2,479 puan) tarafından
İyiymiş teşekkürler. Deneyim bende
0 oy
tarafından

Amaç ne niye donduruyoz:D

tarafından
Efendimmmm esmosummm
tarafından
Pek iyi sayılmam esmoss daha annemlerdeyim pazar günü dönüyorum içime hüzün çöktü
tarafından
Bide beni düşün babama dedim baba benle gel diye birlikte gidiyoruz tek gidince daha kötü oluyorum
0 oy
(7,775 puan) tarafından
Yoğurt değil de sütü dondurur annem 
(2,479 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
0 oy
(157 puan) tarafından
Evet ben yapmıştım  güzel oldu.Yoğurtdu yağlı kagıdın uzerine yaydım üzerine meyveler koydum cilek frambuaz gibi. dondurma gibi yedim güzeldi :)
(2,479 puan) tarafından
Haha iyi fikirmiş:D
0 oy
tarafından
Süzme yoğurda dondurucuya atılır birşey olmaz 
(2,479 puan) tarafından
İnşallah
(1,368 puan) tarafından
Ay sevindim ya tereddüt etmiştim  :) salçayı da mı koyuyosun aa ilk defa duydum
tarafından
Evet canım saklama kaplarına koyup derin dondurucuda saklıyorum hemde bana kolaylık oluyor ikide bir marketten alma derdine dusmuyorum
(1,368 puan) tarafından
Aklımda bulunsun benim de teşekkürler  :)
tarafından
Rica ederim canım

İlgili bir soru bulunamadı

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...