0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından

Kizlar bu besiktten benim yigenimin var benim kizima verecekler yigenim buyudu artik benimde kizim var mavi olan yerleri nasil degistirebilirim 

imagen

6 Cevaplar

+3 oy
(1,977 puan) tarafından

60 yaşındaki kayınbabam çocuklara portatif taşınabilir tarz bi beşik almış gelmişti rengi mavi tatlı bişeydi. İkiside kız bu arada bizim  :) Eşim dedi baba bu erkek beşiği. Kayınbabam baktı baktı ula neresinde yazıyor. Sa*ak sa*ak konuşma kızlar yatamaz bunda demediler  :D  Kendisi idolümdür bu konuda. 

(807 puan) tarafından
Hahah:) canm hakli valla ama biraz solmus o mavi olan yerler aslinda en cokta o yuzden degistirmek istedim
(3,665 puan) tarafından
Hahaha vay be çok güzel koymuş:)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Park yatak bende park yatak kullanıyorum çok memnunum maviyi niye değiştiriyorsun ki yani erkeklere mavi kızlara pembe bu renk ayrımını doğru bulmuyorum bir kız çocuğu mavi yatakta kullanabilir :)

(807 puan) tarafından
Ne bilim mavi rengi hic sevmiyorum canm o yuzden degisik bi renk yapmak istiyorum
0 oy
tarafından
Niye değiştireceksin ki ne var maviyse rengi 
(807 puan) tarafından
Mavi rengi sevmiyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Park yatak çok iyi ben 1 yıldır kullanıyorum çokta memnunum mavi yerleri nasıl değişir bilmiyorum 
(807 puan) tarafından
Bende bilmiyorum:))
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Mavi erkek rengi diye sabitlenmiş alakasi yok kızda kullana bilir bunu 
(807 puan) tarafından
Mavi rengi sevmiyorum ya o yuzden
(5,953 puan) tarafından
Ozaman yenisini alicaksin :)
(807 puan) tarafından
Keske alsa esim ahh ahh getir bizimle uyusun der:)
(5,953 puan) tarafından
Ben karşıyım cocuk  bizimle uyusun ne alsin  neye cocuk yapiyor almicaksa    bakamicak çocuğu yapmasin yani
(807 puan) tarafından
Valla o konuda haklisin iste bu son zaten daha cocuk mocuk getirmem
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kalsın bence mavi yerler nolcak 
(807 puan) tarafından
Baya solmus ama o mavi olan yer cocuk okula basladi bugune kadar hep o yatagi kullanmis o yuzden degistirmek istedim bide maviyi sevmiyorum

İlgili bir soru bulunamadı

381,700 soru

11,426,535 cevap

34,987 kullanıcı

...