0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (424 puan) tarafından
Ya kizlar sınav giriş yerime bakarken gördüm fotoğraf güncel olmalı yazıyor biliyordum ama hiç aklıma gelmemişti yeni kapandım ben kimligimde de ÖSYM de de açık fotoğrafim var sınava girerken sıkıntı yaşar mıyım ne yapmam lazım 

4 Cevaplar

0 oy
(1,977 puan) tarafından
Lisans ve ön lisans kpss geçti canım. Bi sonraki sınavdan mi bahsediyorsun acaba?  Yada başka bir sınav mı :)
(424 puan) tarafından
6 Kasım'da sinav var kuzum ortaöğretim için
(1,977 puan) tarafından
İnşallah sıkıntı çıkarmazlar ya. Gözetmenin inisiyatifine kalmış biraz da. Başvuru yaparken ekranın ilerlememesi gerekiyor aslında fotoğraf güncel olmadığı için.
(424 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya bakicaz artık
-Reklam-
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Mernisteki kimliğinde resmin güncel mi
(424 puan) tarafından
Açık fotoğraf larim orda
(8,934 puan) tarafından
Üzgünüm canım ama geçmiş olsun ya o gün acilacaksin ya peruk takacaksin yada sınava girmeyeceksin maalesef osym kuralları katı bunu keşke önceden halletseydin artık çok geç kaldın 3 seçenekten birini kullanacaksin yoksa almıyoruz sınava
(1,977 puan) tarafından
Bende katı söylemek istemedim ama sanırım açarak gitmekten başka çare yok şu anda. Fotoğrafın aynısı olmayınca peruk bile sıkıntı. Hatta işlem bile yapılabilir sınava başkası girmek istiyor diye.
(8,934 puan) tarafından
Perugu eğer dikkatli takarsa yani yapistirirsa farkedilmez normalde perukta yasak hadi kapıdan Bi şekilde geçti diyelim ki kolay kolay gecemez donuna kadar ariyoruz herkesi ağzının kulaginin icine bile bakıyoruz saclarinin arasinq bile hatta ama sınıfta yakalarsak tutanak tutup sınavını iptal ediyoruz kpss gibi önemli Bi sınavin kurallarını önceden okuması gerekirdi kuralları katı ve net asla esneklik gosteremiyoruz aksi halde bizim başımız yaniyor
0 oy
(3,073 puan) tarafından
Bir okula gidip sorsan bence yada gidip nüfus yerine sor yardımcı olurlar 
(424 puan) tarafından
Öyle yapayım bari teşekkür ederim
0 oy
(507 puan) tarafından
Benim giriş belge de de açık fotografım var yeni kapandım önlisansa girdim sıkıntı olmadı ama senin fotografın süresi bitmiş canım güncellemen lazım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu

382,233 soru

11,444,457 cevap

35,014 kullanıcı

...