0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Annem kucukken kotu hastalanmış kulak icinden net duymuyor banada genetik olarak gecdi annemden iyi duyyorum ama net sekilde degil anlmaiyorum soyledikleri.bide kulakliklari cok severdim hüzünlü olsam hep takar müzik dinlerdim ta o gune kadar doktora gittim tedavi icin genetik hastalıklari ayrilmiyormus sadece beter olmasin diye tedavi olmali hemde duymak istiyorsan kulakliklardan vazgec dedi maddi olarak iyi olmadigi icin 1kez tedavi oldum sonra olamadim pahali oldu ilaclar neyse cok ozledim kulaklikta sesiz biyerde muzik dinlemeyi:'(herseyden once saglik onemli insallah kizima gecmez Allah herkese şifa versin insallah

23 Cevaplar

+2 oy
(8,777 puan) tarafından
Bekarligimdaki özgürlüklerim en çok özlediğim 
(8,777 puan) tarafından
Asla gelmez ancak bosanirken çocuğun yoksa bide maddi özgürlüğün varsa geri gelir ancak onun harici mümkün degil
tarafından
Evet dogru aman gelmesin o yeterki cocuklarimiz mutlu saglikli olsunda baska bisey istemem
(8,777 puan) tarafından
Aynen hersey evlatlarımız için zaten anne olunca önceliğimiz çocuklar oluyor Allah onlara sağlıklı mutlu  etsin hayirli insanlarla karsilastirsin
tarafından
Kızlar ben de bekarken çok tutucu bir ailede büyüdüm asla hiçbir şey yapmama müsade etmediler neyse evlendim kocam hiç ama hiç bir seyime karışmaz içkimiz kumarimiz aldatmamiz yok ben  akşam dışarı çıksam çıkma demez
(8,777 puan) tarafından
O zaman iyi olmuş senin için aman nazar değmesin ben baba evinde daha özgürdüm ve saçma sapan adetlerle yetistirilmeye calisilmama ragmen hicbirini almadim eşim kısıtlayıcı ve küfür eden el kaldiran degikdir bana fazla düşkündür ama bazen boguyo bu durum beni ama en nefret ettiğim huyu ergen gibi Trip atar onu mu buyuteyim karnimdakini mi bilemiyorum bu yoruyor beni
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Deneyip sevdigim ama dogru bulmadigim vazgectigim bsy var ama ne oldugunu soylemicem. 
(11,217 puan) tarafından
Oooo merak ettim bak: ad ama sunu diyim tahmin bile edilemicek bsy
(2,746 puan) tarafından
Yok yok benm ki de tahmin edilmeyecek brsey yoksa tahmincik der söylerdim :D :D
(11,217 puan) tarafından
Emin ol ben tahmin ettim ama degil :)
(2,746 puan) tarafından
Ayyyy utandım smdi hemidee cogggg:()
(1,505 puan) tarafından
Sanırım bende tahmin ediyorum ama boşver hiç girme o mevzuya :D
0 oy
(4,917 puan) tarafından
Başlığa göre cevap veriyorum  Rahmetli abilerimle yanyana gelememek
tarafından
Uzuldum gercekten
(4,917 puan) tarafından
Maalesef kuzum
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Annemi çok özledim ama sonsuza dek öpüp sarılamam. Gitti artık. Geçti o kervan. Umut kırıntısı bile yok. 
tarafından
Üzüldüm ne diyecegimi bilemedim benim annem var ama opturmez sarilmami istemeez cok soguk insan ama yinede seviyorum zaman geciyor umutsuz olmayin
0 oy
(12,486 puan) tarafından

Babama sarılmak :'(

tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
(12,486 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(119,137 puan) tarafından
dedeme sarılmayi cok ozledim sesini öLedim
0 oy
(12,771 puan) tarafından
Bir kulağım iyi duyuyor birinde işitme kaybı var benimde arada sırada dinliyorum valla çok yuklenmeden ama seni iyi anlıyorum bu konuda 
tarafından
Alışıyor insan napalim caresi yok
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Rüyalarıma giren tam benim istediğim görünüp kaybolan kişiyi asla bulamicam çünkü zihnimin tasarımı :):)
(7,121 puan) tarafından
Yok kız öyle bir insan üretimi uok
tarafından
Nehir nasil bi sey kiz
(7,121 puan) tarafından
Ballı boregim sevgi dolu sicak samimi gözleri patik patik bakarken sevgi dolu bakıyor  elimi tutuyor ben seni her halinle seviyorum diyor bazen kız bazen erkek bazen çocuk bazen cin bazen melek oluyor karışık ama kişiliği harika djjdndndn
tarafından
Hangi renk
(7,121 puan) tarafından
Sarı .... Beyaz ... Siyah ... Değişiyor nfndjdn
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Annelerden gizli okula gidiyorum diye gezmeye gittiğim o adrenalin dolu saçma gençliğimi çok özledim ") rabbim şifa versin sanada kuzum vardır bunda da bir hayır 
tarafından
En guzeli sanirim genclik yillarimiz galiba ne guzel
(4,426 puan) tarafından
Ah gençlik ah geri gelmeyen en güzel yıllar ")
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Annemi çok özledim 

Onunla daha daha çok özel günlerim olsaydı keşke :'(

tarafından
Başınız sağolsun üzülmeyin sizin cocuklariniz ile cok özel güzel anilariniz olsun
(4,986 puan) tarafından
Sağol canm
İnsallah kismet
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Rabbim şifa versin umarım bir gün rahat rahat dinlersin. Bende çocuktan sonra yataktan çıkmadığım kafama göre takıldığım günleri özledim bi daha hiç yapamayacakmısım gibi geliyor 
tarafından
Daha uzun omrunuz var yaparmisiniz insallah
0 oy
(1,679 puan) tarafından

Babamın çoban iken anılarını artık dinleyemicem baba kız oturur saatlerce muhabbet ederdim o sıkılır beni arar ben sıkılır onu arardım şimdi telefonum çalmıyor bile:( Toprak aldı onu benden. 

tarafından
Allah sabir versin başınız sağolsun üzülmeyin
0 oy
(912 puan) tarafından
Tabikide hiç evlenmezdim 
tarafından
Bende katiliyorum evlenmezdim ama gecti
0 oy
tarafından

geçmişi özlüyorum pişmanliklar bitiyor ama sonsuza dek geri gelmeyecek:'(

0 oy
(1,918 puan) tarafından
Babamla saatlerce oturup muhabbet ederdim kim beni üzdüyse hep anlatırdım cok ozledim o gunlerimi ama artik olmuyor
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Annem a sarılmak dizinde uyumak .kucukken sürekli yaptığım şey:( 
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende biriyle tanışmaktaki o heyecanı özledim olacak mı olmayacak mı hoşlanmayi flan:D 
tarafından
Ya evet o anki heves bi baska
0 oy
(7,401 puan) tarafından

Ortaokul bitimi sonrasini sadece:(

0 oy
(53 puan) tarafından
Çoçukluğumu özledim Allah rahmet eylesin dedimi çok özledim bu zamanlara dönüp hep orda kalmak isterdim evlenmemiş olsaydım yeni evli ve hamileyim evlendiğime beni pişman etti kaynanam
tarafından
Biri ciksa evlilikten pisman degilim dese disimi kiracagim valla Allah sabr versin bende pismanim sevgisiz ilgisiz esle evlendigim icin
(53 puan) tarafından
Benm eşimden Allah razı olsun olsun çok iyi birisi ama kayananam rahat vermiyor bize, bn evliliği böyle hayal etmemiştim keşke babamın evdeki günlerime dönseydim
tarafından
Orasi oyle ama kaynana ile sonsuza dek yasamiyorsunuz umursamayin onu kendinizi esinizi cocuklarinizi bilin digerleri hic
(53 puan) tarafından
Maalesef öyle olmuyor işte eşim annesine düşkün oda bunu kullanıyor
tarafından
Anladim Allah sabr versin zor
0 oy
tarafından
Kaybettigim bebegimi cok ozluyorum ona sarilip opmek istiyorum bu gun Tam 9 gun oldu kaybedeli. :(
tarafından
Oy evlat acisi basiniz sağolsun üzüldüm :⁠'⁠(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 390 göst.
19 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
+10 oy
11 cevap 359 göst.
0 oy
43 cevap 1,310 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy