0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Şüphesiz her nefis ölümü tadacaktır. 2 ay oldu doğum yapalı o yüzden mi bilmiyorum ölüm haberlerinden çok etkilenir oldum. Yakın zamanda da o kadar çok ölüm haberi aldım ki çevremden daha biraz önce de geldi. Daha gencecik 23 yaşındaki eşimin erkek kuzeni motosikletle kaza yapmış vefat etmiş. Eşim annemler hep birlikte oraya gittiler. Allah rahmet eylesin. Şu sıralar bende de bir korku var ben ölürsem çocuklarım ailem ne olacak. Yada sevdiklerime bişey olursa ne yaparım gibi. RABBİM herkese sağlıklı hayırlı huzurlu bir nasip etsin. Hepimizin gideceği yer orası ama ben düşününce yada aklıma gelince kalbim sıkışıyor sanki nefes alamıyor şu gibi oluyorum. RABBİM hayırlı imanlı ölüm nasip etsin herkese neden böyle oluyor sizce? 

6 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Bende çok yaşıyorum bunları psikyatriye gittim ilaç bile işe yaramıyor panik atağa dönüşüyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bunu önce çok düşünürdüm baktım aklım gidiyor yavaştan deli gibi ağlardım birde olmamış şeye ama sonra dedim neden kötüyü çağırıyorum neden önümde ne kadar vaktim varsa güzel geçirmiyorum yanı kendime hayatı zehir ediyordum 

Sende öyle düşünme canım herşey olacağına varır biz naparsak yapalım 
0 oy
(15 puan) tarafından
Bendede doğumda başladı doğumum çok kötü geçti sonrada şuan az bişey kötü oluyum hemen bişey mi olacak bana korkusu oluyo ve yeni Yeni panik atağa döndü ne yapcam bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Ayni canm ilk dogumumdan snra bende oyle oldum aklima surekli ölum gelir oldu evlenmedn once hic oyle bsey yoktu demekki insan sorumllk alinca farkli dusnuyo olgunlasyo dye dusnyorm bnm hala daha aklima gelyo ölecgm yada sevdklermn ölecgi falan nefes alamick gbi olyorm snra sabaha kdr otryrm 
0 oy
(201 puan) tarafından
Canım senin yaşadığın korkuyo ben şuan dibine kadar yaşıyorum ve gerçek oluyo korkularım ama Rabb'im var inancımız büyük Rabb'im kimseyi korktuğu şeyle sınamasın korktuğu başına gelen biri olarak Rabb'im düşmanımın başına vermesin inşallah bu arada Konya'da mı kaza yapan genç 
0 oy
(7,831 puan) tarafından
Benim cok öldü eabbim kalanlara uzun omur versin

İlgili bir soru bulunamadı

381,164 soru

11,410,760 cevap

34,951 kullanıcı

...