0 oy
321 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Ben yemek yapmaya bayılıyorumm... Çok seviyorum. Ama bi zaman sonra tekrar düşüyor yemeklerim sıkılıyorum. Artık yeni yemek tarifleri öğreneceğim ama böyle püf noktaları ile. Meze çeşitleri ile başlayacağım. O pek yemek sayılmaz ama seviyorum ben sofrada çeşitleri, birde şekilli şukullu yemekler öğrenmek istiyorum. Avrupa yemeklerinin kültürümüze uyarlayabilirim belki. Birde salata sandviç çeşitleri vs öğrencim. Aslında aperatif gibi bunlar ama en azından yaptığım yemeklerin yanında çeşit olur. Yemek olarak çok şey biliyorum ama böyle şeyleri pek bilmiyorum :D size küçük gelebilir ama benim için büyük adım hshshshshshshshs 

8 Cevaplar

0 oy
(13,838 puan) tarafından

Hadi inşallah kolay gele:Dben de farklı şeyler yapayım diyorum benimki yemek seçer aynı şeylerden sklyrm ama farklı da bişi yapamiyorum herbzaman dön dur iste:D

(2,746 puan) tarafından
Evet ya bende o yüzden böyle aperatiflere bakayım sofra şenlensin istiyorum. Çok ilginç doyurucu güzel sandviçşer var mesela etli meyli öyle şeyler öğrenmek istiyorum bakalım başlıca artık :D
(13,838 puan) tarafından
Hadi inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bende farklı tatları seviyorum ama eşim bu konuda hiç açık değil o yüzden saldım artık . 
(2,746 puan) tarafından
Benimki de sevmek ve sevmemek arasında gider gelir. Bakalım ben bi deneyeyim. Alışsın mecbur :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
En güzeli de masraflı bir hobi 
(2,746 puan) tarafından
Hshshshs evet masraflı ama ölçülü yapacağım. Mesela 2 kişilik 3 kişilik şekilde :D
0 oy
(1,795 puan) tarafından
Ben de çok severim yeni şeyler denemeyi ama malzeme listesine bakınca vazgeciveriyorum :))
0 oy
(7,838 puan) tarafından

Kalkip aksama yemek yapacak yorgunluk biter yani toto olursa insallah bende yapacam:)

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ne güzel benn de çok severim farklı tarifler denemeyi özellikle tatlılarda :) meze çok istedim bir humus yapamadım şimdi bebekten normal yemeği zor yapıyorum 
0 oy
tarafından
Kursa git bence 
(2,746 puan) tarafından
Köyde yaşamıyor olsam giderdim :D
0 oy
(803 puan) tarafından
Avrupa'daki doğru düzgün yemek yok valla sen Türk yemeklerinden basla
(2,746 puan) tarafından
Onların çoğunu biliyorum canım hepsini yaptım neredeyse. Ben uyarlamak istiyorum mesela bi tane kadın var Koreli çok değişik sandviçler yapıyor ben onu bize göre uyarlıcam. Çok ilginç kahvaltıları var yumurtayla rulolar vs yapıyor onları denicem :D
(803 puan) tarafından
Ne güzel dene resimlerine at puanliyalim  şimdiden başarılar diliyorum
(2,746 puan) tarafından
Evet atarım valla teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 224 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 505 göst.
8 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 690 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynogurumii (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...