0 oy
997 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Hep okuyorum ama hic sormuyorum kizlat bugun sormak istiyorum araniza benide alin kac yasinfasiniz kac çocuğunuz var ben 25 yaşındayim 4 cocuguma hamileyim 7 yasinfa oglum bes yasunfa kizim 2 yasibfa kizim 3 aylık da hamileyim hepsi isteyrek oldu cocuklarimiz yalan dunyamdaki tek servetimiz

59 Cevaplar

0 oy
tarafından

27 yaşındayım 2 çocuğum var biri 8 yaşında diğeri 18 aylık 

Yaşın genç evlat bambaşka tabiki olmalı ama çocuk yapmak kolay önemli olan o çocukların hepsine bakabilmek ve güzel bir gelecek sağlamak bu benim fikrim tabi 
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
26 yaşındayım. 5 buçuk yaşında kızım 3 buçuk yaşında kızım 6 aylık da oğlum var :)
0 oy
(6,393 puan) tarafından
30 yaşımdayım bir tane 5 aylık kızım var. Çocuk ev işi yemek derken bir hayli yorgun ve uykusuzum. İşe gireceğim günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum çünkü çalışmak insanı sosyalleşmeştiriyor. 

Valla tebrik ederim. Kendi hayatınızı yaşayabiliyor musunuz gerçekten ?
(11 puan) tarafından
Gercekten yasiyorum bunu demek icin demiyirum ama gerçekten sosyal hayatimda var
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Kız maşallah rabbim Nazardan korusun bn korkudan demwzdim ben 28yasindayim  onbeş aylık kızım var ikinciye 6 aylık hamileyim oda yanlışlıkla oldu ;))) şuan oturmuş çocuk gibi aglym geryerim agiriyor 
(11 puan) tarafından
Cok haklisin cnm ama kotu inslat kadar maşallah diyen iyi dileklerdr bulunan inslarin duasida var die dedim
(4,979 puan) tarafından
Wala bnm.odum kopuyor kız hamileyim çok kimse blmyr bile millet peş peşe dyr kimse ne zorluk yasadgmi blmyr
0 oy
tarafından
Benim bir tane var ikinciyi düşününce bile kalbim çarpıyor Allah olmayana versin bir tane yeter oğlum var oda 9 aylık olmak üzere 
0 oy
(2,137 puan) tarafından
26 yaşındayım.

3 yaşında bir oğlum.

45 günlük bır kızım var .

İki çocuk yetti bana.

Allah maddi manevi bakabilene nasip etsin.
0 oy
(140 puan) tarafından
24 yaşındayım canım 7 aylık hamileyim valla helal olsun sana canım ben şimdiden kızım yeter diyorum ama hayırlısı bakalım :) 
0 oy
(247 puan) tarafından
22 yaşım var oğlum 7 aylıq çok çocuk seviyorum sezeryanliyim yoksa cokdan hamile kalmışdim ben bir az erken evlendim çocuğumuz da gec oldu o yüzden ard arda olsun isdiyorum zor ama Allah ruzisini veriyor senin de çocuklarıni Allah bağışlasın ben azeriyim sizde boylediyorlar sanirim 
(11 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
tarafından
27 yaşındayım 1.5 yaşında 1 kızım var seninkileri de Allah bağışlasın Allah yuvanda huzur mutluluk versin 
(11 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
tarafından
Valla şu anki zaman 4 çocuklu bir zaman değil yapabilene helal diyorum
(11 puan) tarafından
Ozman bi helaligini alirim cnm
tarafından
Helal olsun :)
0 oy
tarafından
24 yaşındayım 3 yaşında ve 2 aylık bebelerim var 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
34 yaşındayım 1 tane var Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,751 puan) tarafından
Maşallah bende 26 yaşındayım 3 çocuğum var büyük kızım 6 yaşında küçük kızım 4 yaşında oğlum 1 yaşında 
0 oy
tarafından
Maşallah canım bende iki çocuk yeterli diyorum kendimce tabi 

İki yaş dört aylık oğlum var 32+4 haftalık hamileyim. 23 yaşındayım 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
24 yaşındayım 10 aylık kızım var 5 aylık hamileyim ve şimdiden yıkıldım :)
(11 puan) tarafından
Yok cnm ole dusunme olunca birnirne arkadas olurlar iyiki arka arkaya yaptm dersin
(1,334 puan) tarafından
İnsaAllah valla kızım bana çok düşkün sabah kalkarız dibimde gece yatana kadar 20 dakika kendi kendime oyun oynayim demez yani
0 oy
(291 puan) tarafından
30 yaş biri 5 yaşında biri 1.5 yaşında iki oğlum var seninki büyük cesaret Allah bağışlasın
(11 puan) tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Çok çoçuğumuz olsun istiyoruz. Şükür maddi durumumuz iyi. Hepsine iyi gelecek verme imkanımız var. Önce Allah verirse, sonra da sağlığım izin verirse 3-4 çoçuk hayalim var. Herşey yolunda giderse 5 de olur. Ama hiç yok bizde malesef ki. Allahın imtihanı. Vardır bir bildiği. Sabırla bekliyoruz. Önceliğim yuvamdakı huzurum.
(11 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kucagunu doldursun ewine o minik ellerden ayakalrdan dort bestane nasip etsin cnm dualrim seninle
(3,246 puan) tarafından
İnşAllah canım sağolasın
0 oy
(546 puan) tarafından
MaşAllah benim hayalim 4 evlat :) ancak bir daha niyetine zor girerim. 25 olucam yakinda 1 tane kızım var 14 aylik
(11 puan) tarafından
Yok cnm.ole dusunme falz akatma ara getr ard arda guzel vala
(546 puan) tarafından
Ard arda guzel bencede hepsinin yaslari yakin onlar icin cok iyi ancak anne mahvoluyo saglik acısından ard arda dogum gebelik vitamin ve bagisikligi cok dusuruyo ben neredeyse 9 ay riskli yatarak gebelik gecirdim gebelikte de cok defa acillik oldum dogum 1 gunluk sanci ardindan sezeryana alindim ardindan safradan süründüm baya 4 ayliga kadar 4 aylikken tekrar ameliyat oldum derken baya psikolojik ve saglik acisindan yiprandim cok istememe ragmen dusunemiyorum sagligim yerine gelsin de napalim planladigimiz gibi olmuyo hayat.Rabbim olanlara uzun omur versin sihhatle insAllah :)
0 oy
(12,696 puan) tarafından

Otuzunda anne olanlar <3

Bi kizim var çok şükür 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 148 göst.
0 oy
17 cevap 363 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 113 göst.