0 oy
179 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (263 puan) tarafından
Kizlar 5 aydir sezaryen oldum. 

86 ile hamile kaldim boyum 165. 

Yani zaten kilolu hamile kalmistim. 

Simdi 96 kiloyum artik deliricem bu kilodan. 

Sezaryen gobegi de var nasil gider? 

Strecle gobegimi sarip korse takmaya basladim fayda eder mi acab? 

Boyle cok kilolu olup guzel kilo veren oldu mu? 

Tavsiyelerinizi bekliyorum canlar.

5 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
Her akşam yatmadan bir saat önce bir kase yogurdun içine bir tatlı kaşığı pul biber yarım limon sık onu ye acayip yağ yakıyor ben hem diyetteyim hemde step pilatese başladım salona ve bu karışımı yemeden yatmıyorum 
(263 puan) tarafından
Ayy yiyim yaaa tamam canim cok sagol. Umarim ise yarar tesekkur ederim. Sen kac kilo verdin canim
(450 puan) tarafından
Ben daha yeni başladım spora ama karşında 86 kilodan 53 kiloya inmis biri var =)))) 4 yıl boyunca bi fill spor yaptım evlenmeden önce suan 63 kiloyum hedefim 55 e inmek bir ay sonra sana yazarım kaç kilo verdiğimi
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Bende 72 kiloyum ameliyat oldun 1 ay önce benimde acil vermem lazım of offd nasıl vercez bilmiyorm
(263 puan) tarafından
Boy kac ki kuzum 72 cok bi kilo degil ki ben 72 iken zayiftim puahahaha :)  kac vermen lazim
(643 puan) tarafından
160 cm önceden 60 kiloydum şuan yine 65 e 60 a düşmek istiyorum emziriyorum spor da yapamıyorum henüz
(263 puan) tarafından
Canim daha 1 ayliksin verirsin. Yeter ki tekrar kilo alma en azndan koru yani biraz daha gecsin verirsin hemencecik
(643 puan) tarafından
Ilk doğumdan sonra veremedim kaldı 2. Ye hamile kaldım yine veremedim vermesemde vermek zorundayım çünkü nefret ediyorum kilodan
0 oy
(1,790 puan) tarafından
82 ile kaldım 91 ile doğuma gittim canım kızım 8 aylık oldu daha 1 aydır diyetteyim 4 kilo verdim normal günlük hayatımdam çok fazla değişiklik yapmamaya çalışıyorum sonuçta bir gün bitip eskiye dönmemek için 

Sadece kahvaltıda ekmek yiyorum abur cubur yemiyorum çok fazla su zaten içiyordum birde vakit buldukça Leslie yapmaya çalışıyorum o çok iyi terletiyor kilo verdiriyor
(263 puan) tarafından
Leslie ne demek canim?
(1,790 puan) tarafından
YouTube da videoları var canım 1 mil var mesela 15.dk onunla birlikte hareket yapıyorsun 1,5 km kadar yürümüş gibi oluyorsun izle bak.l tavsiye ederim
0 oy
(5 puan) tarafından
Ben 95 ile doğuma girdim 27 kilo almıştım.  Sezeryandan 4 ay sonra karar verdim eski halime donucem dedim . Sadece yediklerime dikkat ettim yine yedim ama herşeyden azar azar. Birde Leslie 3 var youtubede hergün onu yaptım 45 dk. Ve günde en az 3 litre su içtim  emzirdigim için çok hızlı verdim haftada 1 buçuk kilo veriyordum.  Yani ayda neredeyse 7 ye yakın kilo verdim ama spor yaptığım için 1 kilo bile gitse acayip inceliyordum.  Şimdi 70 kiloyu 25 i gitti 2 si kaldı  herseyin başında kararlı olmak var.  Eğer gerçekten istersen yapamayacağını hiç bişey yok unutma   
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Canm önce yeşilçay süt detoksu yap istersen 2 günde 3 4 kilo gidiyo biraz motive olursun sonra boğazımızı tutup hareket klasik şeyler işte 83 üm bnde şuan

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 448 göst.
23 Aralık 2020 Aile kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 137 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seh0sh (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 257 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,429 cevap

34,855 kullanıcı

...