0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Komşumla kızım aynı sınıfa gidiyor 5 yıldır komsuyuz neyse götürüp getiriyoruz çocukları sabah bizim arabayla gidio eşim goturuo yurumesin sabah nasıl olsa araba gidio dioduk hiç bir karsilik beklemeden bı kaç gündür de temizlik yaptım küçük cocugum var haliyle yoruldum dün sabah evden çıkarken aradım gidiolar hazırla çocuğu diye güzel konuştuk kapıda falan da gülüştük neyse benim patlıcan kızartma yapmam gerekiyordu bayağı çöktü kızım gelene kadar halledeyim sonra ödevlerini yaptırırım diye şey yaptım öğlen giderken komşumu aramak aklıma bile gelmedi yani her zaman da öyle gider Ken aramioz ara da sırada neyse okulun orda sende birşeyler var dedi arayabilirdin dedi dedim oğlanla erken çıktık yavaş yavaş geldik dedim benim için önemli değil artık dedi neyse ben buna msj attım dedim noluo şenlik birşey yok davranislarin farklı dedi dedim kaç gudnur temuzluk yapıyorum zaten küçük çocuğum var erken kalkıyor biz sınıfa haftada veli günü yapioz yiycek olarak gruba yaprak saracagim tuzlu yapmak isteyen gönüllü veli varmı yazmış sonradan gördüm biz bunla sozlestiydik daha öncesinden grupta yapacak birini de bulmuş neyse sabah cocuklqr okula gidecek baktım gitmio giderken sesi gelir dedim neyse kızım git ziline bas bastı çocuğu okula götürmemis beraber gittiler ben görünmedim ona çünkü çok kırıldım sizce ben napam 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay taktigina bak alsın kendi götürsünn ben senin yerinde olsam muhattap almam
(146 puan) tarafından
Yaptığı gerçekten saçma hadi birşey desem bir tartisma olsa davranışın farklı diyo bı gün konuşup bı gün konuşmadın diyo inan farkında değilim konuştum yani de hani öyle seyli konuşmamış olabilir de insanlık hali yani küçük çocuğun.olunca temizliktir şudur budur insanı yoruyor yaa
tarafından
Yani neden arkadaşlık kuruyorsun çok mu lazım sen kendine eşine çocuğuna bak zararı gelir böyle insanin
(146 puan) tarafından
Benim için bitti zaten durum falan da yapmış açmadım bakmadım bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesafeni koymalisin herkes kendi çocuğunu alsın bıraksın gereksiz iyilik maalesef şisiriyor insanları ve üzerine yapışıyor sanki zorundaymissin gibi 
(146 puan) tarafından
Aynen biraz öyle oldu ben diyordum götürür tavır koyuyorsan sabah erkenden kalkıp çocuğunu da goturcen madem önemi yok artık falan demeyi bilion zaten anladida ben sabah aramadım ya goturur artık
0 oy
(886 puan) tarafından
Fazla samimiyet tez ayrılık getirir bu kadar zaman götürmüşsün çocuğunu kadinda dusunce olsa zaten belki işi vardır başka yere uğrayacak o günde o yüzden aramamistir diye dusunur üstüne bide laf söylemiş bırak hiç bişey yapma oyle kalsın 
0 oy
tarafından
O niye aramamış peki seni sen arasaydın beni deseydin sende seni mi bekliyormuş çocuğunu okuldan almak için 
(146 puan) tarafından
Ne biliyim ya sinir oldum dün den bu yana
tarafından
Boşver kendisi götürsün

İlgili bir soru bulunamadı

380,199 soru

11,382,695 cevap

34,882 kullanıcı

...