0 oy
57 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Merhabalar anneler 

5 ay 10 günlük kızım var gündüz uykulari kısa en fazla yarım saat uyuyor sonra uyanıyor geri uykuya donduremiyorum uykusu var ama uyumuyorum ve cok mizmiz oluyor o yüzden. Nasil uyuyor peki orası da muamma yani bazen kucakta gezerek bazen emerek bazen beşikte sallayarak bazen yatakta piş piş leyerek bazen ayakta sallayarak.... resmen kendi seçiyor ağladıkça değiştiriyorum yöntemi 45 dakika 1 saat böyle geçiyor uyuyor yarım saate hop gözler açık en ufacık sese de uyanıyor zaten offf ne yapacağım evde 1.sinifa giden oğlum da var onunla da ilgilenmem lazım ama uyumadii için malesef yapamıyorum var midir bir çaresi 

2 Cevaplar

0 oy
(27,488 puan) tarafından

Gece erken yatırıp sabah erken kaldır öğlen uykusuna uyut bu şekil rutin alıştır kızım 2.5 yaşında asla uyku düzeni şaşmadi saati bir kaç saat değişse bile gece gündüz uykusu güzel şükür dikkat ediyorum 

(14 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum gece 9 da uyur 2 3 saatte bir emer sabah 7 7 buçuk gibi kalkar ama gündüz çok zor
(27,488 puan) tarafından
Gündüz oynat sonra ılık banyo yaptır amme süresini aç hafif salla alışır insAllah
(14 puan) tarafından
Ağlıyor uykusuzluktan ölüyor ama uyutmaya çalıştığımı farkedince bas bas bagiriyor
-Reklam-
0 oy
(484 puan) tarafından
Eğitim alabilirsin küçükken daha kolay oluyor yada kendin verebilirsin 
(14 puan) tarafından
Güvenli bağlanma için onermiuorlar ama bilmiyorum ki
(484 puan) tarafından
Yanında olup bol bol öperek sarılarak veriliyor öyle ağlamaya terk etmiyoruz bebisleri canım inan bana daha mutlu huzurlu oluyosunuz ikinizde hayatınız düzene giriyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 122 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 274 göst.