0 oy
1,191 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Resmen ortalığı birbirine kattim annesi geldi babası geldi ben dedim ne hakla bunu bana demiş , annesi bana yalvardı ne olur eşine deme iki kardeş birbirjni öldürecek eltin seni kiskanmis ve bilerek yapmış , annem kaynanami aradı ağzına gelenleri söyledi , kaynanam annemede dedi ne olur kızına şöyle oğluma birşey demesin , annem beni aradı tamam kızım birşey deme eşine sen anne babasına demisen tamamdır , ama eşime bağırdım çağırdım eşim o an anladi , abisinin eşine küfür etti bilmem ben onu ne yapacam bir sürü laf zor sakinleştirdirdiler , 

Eşim bağırdı dedi çünkü benim eşim bugün onunla konuştu konuştuğu gibi değişti o kadın eşime kesin yalan yanlış şeyler demiş dedi ...

Ve whatsappjmi fallan hepsini sildim ,şimdi eşim ile konuşmuyorm 

Arkadaşlar durumu bilenler bilir 

Eltimin bugün bana soylediklerini , bana sanki benim oğlum senin eşinden eşin beni sürekli arıyor , babamın evjndeym Biran önce evime gitmemi istiyor diye (kısaca özet geçeyim görmeyenler icin)

19 Cevaplar

+1 oy
(162 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Özetini okudum o nedemek ole cok ayip bisey insanlar arasina nifak sokmak aklına kotu dusunceler dusurmek bu insanlar da hic utanma ar namus kalmamis
(162 puan) tarafından
O senin kocana dedigi lafi nasil kendisine yakistirmis cocuk ondan sa kendi ne yapmış oluyor o zaman demekki cocuklari seviyor esin bu ne terbiyesizlik ya Allah sabir versin esinde bu lafa gore kendine bi ceki duzen verir mesafe koyar
tarafından
Eşim öyle yaptı herkes ayaklandı kimse zaptedemiyordj , o kadın ne demiş karıma diye bağırıyordu ne eşimle konuştum ne birşey dedim sadece sustum :( canım öyle yanıyor ki anlatamam :(
(162 puan) tarafından
Senmiydin bilmiyorum hep ilgileniyor eltimin cocuyla onada biseyler aliyor surekli die bi postta okumustum cok canini sikma herseydede hayir vardir belki bu terbiyesizlik esinin geri cekilmesine sebep olacak sende temelli bu isten kurtulacaksin
tarafından
Yok o post bana ait değildi canım
(162 puan) tarafından
Ben simdi şunu merak ettim eltinin esi duydumu karisinin soyledigi lafi ne dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hadsizlikten başka bir şey değil öyle bir fırsatı imkanı bulmasa o kadın onu demeye cesaret edemez az ağır olsunlar ya bu ne basitlik böyle gerçekten iğrenç allah sanada sabir versin ne diyim 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun inan öyle zoruma gitti ki , deminden beri ne halde olduğumu Allah bilir , :( canım çok acıyor
0 oy
(1,302 puan) tarafından
İlk yazdıklarını okuyunca bi abartinmi acaba diycektim ama sonunu okumaz olaydim kuzu az bile yapmışsın bu nasıl insan be insan denmez boylesine ahlaksiz soyluyceksin tabiki esine boyle bisey soylenmezmi
tarafından
Kaynanam yalvardı ne olur deme senin benim iki oğlum birbirini öldürecek beni. Gelinim yalan etmiş seni kıskanıyor diye , eşim eltimin bana bisiler dediğini anladı küfür etti ben ağzıma geleni söyledim ,
Benim çocuğum sanki eşimden değilde senin kocandan ne demek ya
0 oy
(119,334 puan) tarafından
Yuuuuh diyorum sadece o nasi bi kadin oyle nasi oyle biseyi diyebildi cok tehlikeli biriymis eltin olacak yilan 
tarafından
Kız yemin ederim varya dünya durdu benim için o an çenem kilitlendi benim çocuğum sanki benim kocamdan değilde senin kocandan demesi beni öldurdu
(119,334 puan) tarafından
Ne sen ne esin bidaha yuzunu bile gormeyin bu kaldirilcak bi laf degil yine rabbim yardim etmis allah korusun sinirden felc olabilir insan yaa dengesiz mahluk ayrica o kaynananda pislik eltin kadar suclu bak ne diye onu savunuyo anlatma kocana diycene sana gitsin o delinin hakkindan gelsin
tarafından
Pislikler resmen bir olup başıma çorap örecekler , benim o eltimde tam bir .... İnsan olsa öyle birşey demez , zaten esimle sorunluyum birde kalıp böyle bir saçmalık ya
0 oy
(3,532 puan) tarafından
O eltinden kocanı uzak tut. Allahım bildiği gibi yapsın onu ...
tarafından
Kız yani dediği edepsizlik ya sen nasıl öyle bir laf dersin , bu revami ya
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ohh cok iyi yapmışsın anne babasına söylemekle hatta onlarda eltini rezil.etseydiler keşke hadsiz şey ya terbiyesiz kiz o ona yüz verme hatta tamamen bitir onu eşin duydumu yada kaynin falan 
tarafından
Eşim eltimin bana birşeyler söylediğini anladi , çünkü bağırdı dedi ben eşim onunla telefonda konuşmuş bugün ve benim eşim aniden tavrı değişmiş durduk yere o karima birşey demiş kesin dedi annesi dedi yok başka sorunlar var annesine de küfür etti , beni aradı cvp vermedim msj attı cvp vermedim
(1,396 puan) tarafından
Eşin gerçekten öyle şeyler demis mi
tarafından
Eşim eltimin bana Bi şeyler desgni anladı diosun canm demmeki esinde mesaj atmış aramış yani yoksa ne dicegni nerden bilsn
tarafından
Eşim beni aradığı zaman telefon meşguldü , sonra tekrar aradi baktı moralim bozuk bana ne oldu bişi mi oldu dedi defol git başımdan dedim ısrar etti ben defol git beni arama deyince baktım dedi bilmem o o..... Sana ne dedi diye küfür etti ona ...
0 oy
(2,241 puan) tarafından
cok cok ayip bisi ama keske once telefonunu kurcalasaydin esinin kac kere aramis mesaj atmış mi diye. tamam esin yapmaz belki iyi niyetli aradiysa bile derdin ki bak sen ariyosun o baska bsseye cekiyo derdin 
tarafından
Eşimin telefonuna bakınca hani eşim öyle cumadan cumaya toplu msj atar hani öyle bir konuşma pek yok ,
Ama onun bunu bana demesi zoruma gitti
(2,241 puan) tarafından
o zaman o eltinin .. tobe tobe . iyi yapmisin karistir ortaligi o nasil ima etme
tarafından
Vallahi ortalık afedersin resmen b*k oldu
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Burda eltin kadar kocanda hatali bi o kadar
tarafından
Kime güvenip sırtımı dayayacagimi sasirdim
0 oy
(465 puan) tarafından
kocan neden eltini arayip boyle birsey demis ben onu anlamadim?
tarafından
Kocam diyor yalan ediyor ben ne zaman aramisim doğum yapmış ben gcmis olsun diye aramisim bu kalkmış abartmis diyor , yeni anlatım öyle birşey yokki diyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hayır da bu kadın bu lafi edecek cesareti nerden bulmuş ağzını yüzünü kırarım karaktersiz 
tarafından
Karektersiz olmazsa , kendinin ne kadar mal bir insan olduğunu ortaya sermezdi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bak sana dediğim gibi çıktı sen doğru olanı yaptın ikinizde bi dahfa onunla konuşmayın iyi rezil ettin ama 
tarafından
Ya eşime bağırdım diye eşim üstüne birde bana alındı sen nasıl ona inanırsın diye
Durumu anllatim yalan ediyor ben arayıp gcmis olsun demişim sadece
0 oy
tarafından
Evlerden ırak nasıl bı aile yapıniz var bilmiyorum ama bizim eltilerimiz niye böyle sacmalamiyor eltin kadar kocanda suçlu bence ona ne ne zaman gelirse gelsin gitsin kocasiymis gibi davranmak ne haddine eşinin? 
tarafından
Kız kadın birde öyle ballandıra ballandıra anlattık ki var ya ayyy hatirladikca deli oluyorum ya
0 oy
(571 puan) tarafından
Nasil yuzune bakacak artik o kadin iyi yapmışsın az bile saygisiz terbiyesiz ahlak olsa bunu sana soylemezdi 
tarafından
İnan ki eşimin anne babası bana resmen yalvardı kaynanam öyle kendine vurdu kendini maf etti resmen şimdi millet bize tukurecek buda neydi diye
0 oy
tarafından
ulaan var yaa oyle kadınları evire çevire tokatlycan aticaksin kocasinin önüne al sen karini tut tutamiosan bi gün kim vurduya goturtecek kendini diee resmenn ahlaksizlikk yaaa dedigine bakr mısın azz bilee yapmissinn
tarafından
Demeki kocası ona tek yetmiyor edepsiz ahlaksizin
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Cuş  bune beee vallahi ALLAH korusun  öyle birşey dese ALLAH  yarattı demem tövbe  tövbe  parçalarım  onu ne yaptıysan  iyi yapmiyapmışsın  canım  

Bu kadın evde patlamaya  hazır bomba  gibi kimin elinde patlayacağı  belli olmaz 

Mesela benim oğlan  amcasina  çok benzer  bide eşimin  dedesine  benim oğlan  da çocuk işte  12 yaşında  

Anne sanki ben amcamın  oğluyum  dedi eşimin yanında  çok kızdım  ayıp  oğlum  bir daha duymayayım  dedim eşimde kızdı  çocuk olmasına  rağmen  bu senin ***** eltinin lafından  herşey çıkartır  insan  tövbe  tövbe  ALLAH  yardımcın olsun canım 
tarafından
Kız ister istemez benim aklıma bir sürü şey geldi ya yemin ederim
0 oy
(365 puan) tarafından
Okurken başıma ağrı girdi terbiyesizlige bak.
tarafından
Ya ben hamile halimle , çok zor rabbim kimseye yasatmasin :(
(365 puan) tarafından
Sakın onlar icin kendini üzme şimdi eltin düşünsün ya kocama soylerse  korkusuyla yaşasın  bi laf var ya insan söylemediği lafın efendisidir diye o misal
tarafından
Üzülmemek elde değil ki canim :(
(365 puan) tarafından
Bebeğini  düşün hiç birs3y ondan kiymetli değil nasıl icin soğursa onu yap ama içine atma boşver öyle eltiler malesef var bendede var bitane
tarafından
Kız eşimi karıştırması beni yok etti
0 oy
(786 puan) tarafından
Mevzu ne nolduki anlamadim eltin ne dedi sana
tarafından
Benim oğlum sanki benim kocamdan değilde senin kocandan olma dedi
(786 puan) tarafından
Bu laf nerdrn icap etmiş ki neyin üzerine böyle konuşuyor
tarafından
Bende onu anlamadım hani durduk yere buda neydi dedi diye , konuştu konuştu bu lafı dedi
0 oy
(94 puan) tarafından
Ortalık karışsın valla kim ne konuşacağını öğrenmiş olur. Eltin de fikirsizce konuşmaz bundan sonra herkes haddini şöyle bi bilsin 
tarafından
İnanki ortalık resmen b*k oldu , ama ne yapayım, zaten sorunlu bir evliliğim var eşim çok sinirli öyle çok sakin bir insan değil zaten. Huzurum yok böyle yapması çok saçma
(94 puan) tarafından
Huzur vermiyorlar ise sende huzur verme. Gerekirse mesafeli olun benle de mesafe koy Ya da direkt. Herkes haddini bilecek
tarafından
Aynen öyle sana katılıyorum rabbim kimseye yasatmasin inşallah çok zor :(
(94 puan) tarafından
Artık canını sıkma. Esin dahil şöyle herkesle bi mesafeli ol. Esin üzüldüğünü anlasın senı üzmesin bi daha
0 oy
tarafından
Oh iyi etmişsin içimin yagları eridi şimdi onlar düşünsün 
tarafından
İnan ortalığı birbirine katmasaydm asla rahat edemezdim , sessizde duramazdim, o hqdssiz kadın haddini bilmeliydi
tarafından
Bu saatten sonra seni ararsa telefona ses keydetme programı indir bütün konuşmaların kaydedilsin bide öyle rezil edersin edepsiz arsızı. Kimseye belli etme ama

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 626 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 96 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yasminsem (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 683 göst.