0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar eşimle aramız bozuktu hatırlarsanız anneme gelmiştim neyse eşim kaç gündür arıyor dün konuştuk kardeşi için evlenecek her şeyini almış dört dörtlük...

Nispetci bir de.

Hiç sevmem onu konusmuyorum da zaten ama içimde bir böyle benim niye yok şeyi oluştu. Ben çoğu şeyi ikinci el almıştım mesela. Kendi kocasının evi arabası var felan borçsuz harcsiz. Her halimize şükür tabi de insan böyle imreniyor. Nasıl bu içimdeki duygudan vazgeçebilirim. Kıskançlık mi bu

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence bunu düşünene kadar boşanmak istiyorum diyip baba evine gönderen kocani düşünmelisin bosver Allah yuvasına huzur versin 
(111 puan) tarafından
Ah ah bacım her şeyim bir sorun benim ne yapacağımı bilmiyorum
tarafından
Yuvanın yıkma ama korkut bir daha sana  öyle bir saygısızlık yapamasin.  Kendi değerini insan kendi belirler sürünsün
(111 puan) tarafından
Çok haklısın canım sen naptın sanki böyle bir sorunun vardı seninde
tarafından
Benim asamadigim sorunlarım var yaklaşık 2 senedir biz aynıyız asamiyoruz  :))) eşim bosanmayi ağzıma bile aldırmıyor . Ben böyle yapamıyorum bakalım ne olacak bizde aynı durumlar
-Reklam-
0 oy
(27,351 puan) tarafından

E tabi kıskançlık mutlu olmalısın onun adına art niyet düşünürsen mevlam vermez 

(111 puan) tarafından
Çok haklısın ama istemeden oluyor
(27,351 puan) tarafından
Güzel gözle bakmayı dene
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Yani durumu iyi biriyle evlenecektin o zaman canim :) evlenmedende calisip kendi parani kazanip herseyini yapacaktin :)
(111 puan) tarafından
Çok haklısın be bacım
(10,025 puan) tarafından
Yani bizim oyle oldu. Kimseye ozenmem o yuzden. Herseyimizi esimle ikimiz yaptik dort dortluk
0 oy
tarafından
Boşanacağın adamla görümce muhabbeti mı yapıyon kiz 

Birde valla sabah beri kendi kendime diyodum burda biri vardı en son anasına gitmişti neyse çok merakta bırakmadin beni:)
(111 puan) tarafından
Kız post acaydin yazardım ben sana ara ara giriyorum :))
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Biraz öyle oluyor gibi gibi yani böle dusunmeye gerek yokki herkese Allah daha güzelini nasip etsin bende ev istyrum ama kimseyi kiskanmiyorum Rabbim bana da nasip etsin hayırlısıyla diyorum ayrıca huzur her şeyden önemli her şeyin dört dörtlük olur huzurun olmaz 
(111 puan) tarafından
Çok haklısın ya daha çok huzurum yok bile.
Eşimle dde zaten en çok ailesi yüzünden kavga ettik
(13,824 puan) tarafından
İste her şey olsun istiyoruz bazen ama daha önemli şeyler var sağlık gibi huzur gibi her şeyim olup da huzurum olmadıktan sonra ne yapayım o evi o esyayi
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Senin eşin asker değil miydi niye gecinemiyorsunuz
(111 puan) tarafından
Bacı düğün borcu felan vardı ayriyeten de işe başlamadan kredi çekmiş felam
(5,406 puan) tarafından
Kız sus =)) daha özeniyor. Benimki de asker ne kadar maaş aldıklarını biliyorum. Bi de gorumceye özeniyor borcunu bitir sen de al ne eksiğin varsa. Ki alma tayincisin benim de çok aman aman eşyamı yok altın al onun yerine
(111 puan) tarafından
Batidayiz kız biz öyle aman aman maaş yok şükür de İstanbul'da ev kiralarını biliyor musn mesela
(5,406 puan) tarafından
Biz de batıdayiz ama İstanbul kötü olmuş, ilk görev yeri mi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ee sen bosanmıyor musun suan derdın x görümcen mi
(13,824 puan) tarafından
:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
tarafından
Çarpı diye mi ahshshdh
(111 puan) tarafından
Daha bosaanmadim canım. İnsan bosanacaksa bile her şeyi konuşur ya bu öyle arada geçen bir lafti işte yuvamisa bakalım herkes yuvasını kuruyor diye
(11,217 puan) tarafından
Ex kızlar olmus yanı bıtmıs :d
tarafından
Bizim için bitti de sevgi için aynı şeyi diyemeyiz:)
0 oy
(8,965 puan) tarafından

Görümcem şeyini almış 4 4luk diye diye anlayan ben bundan kaçıyorum :D

0 oy
(974 puan) tarafından
Benim olmayan yada olmayacak hiçbirsey için üzülmem kendimi başkasıyla asla kıyaslamam sizde madem zengin biriyle evlenmseymissiniz 
0 oy
(329 puan) tarafından
Yok canım sende ki enayilik kız kardeşinin herşeyini alıp kendi karısına ikinci el alıyorsa oda pijlik olur anca 
(111 puan) tarafından
O almadı ki kız kardeşi öğretmen onun memur yani
(329 puan) tarafından
Haaa e ozaman çalışsaydın senin de olurdu çalışıp alanlara da haset etmiyceksin canım malesef
(111 puan) tarafından
Doğrudur bacım
0 oy
tarafından
O kadar derdinin içinde bunu düşünme bence 
(111 puan) tarafından
Sen de haklısın konuşma arasında geçti üzüldüm kendime hem her şeyi kabul et hemde huzurunda olmasın diye
0 oy
tarafından
Şanslı demekki her hayat farklıdır 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim herkesin nasibi başkadır farklıdır,benim evim bana göre 4 4lük ama eltilerimin ne mutfak dolapları vardi ne yatak odası takımları nede doğru düzgün koltuk takımları(isteseler benimkinden daha iyilerini alirlar yani yokluktan degil bunlarin olmamasi)ben eve gelin gelmeden aldığımız esyalar geliyodu ben teslim aliyodum bana ne gelirse haftasina büyük eltime de geliyodu ben bulaşık makinesi aldım haftasına ona geldi hali aldım haftasına ona geldi sırf bana olan kiskancligindan dolayı milyarlarca borca girdiler 6 sene geçti hala bana ne gelse ondan alıyo ve bunu yapan kişi benden 10 15 yaş büyük,sanki evlerini yenilemek için eşimin evlenmesini ev dizmesini beklemişler,10 senelik evliler ve 10 senedir bu binadalar ve yemin ederim mutfak dolapları daha 1 ay önce takıldı,çünkü kiskancliktan sürekli borç altına girmekten ona sıra gelmedi 
0 oy
(469 puan) tarafından
Benim de kuzenim evlendi herkes ev görmesine gitmis şöyle evi böyle eşyası diye konuşup duruyorlardı. Ben hiç konulara dahil olmadım benim evimde yeni eşyam bi yatak odam. Kimseye yük olmak istemedim olunca alırız dedim. İçim gitmedi mi yeni evlenenlerin evlerine gitti ama aç kalınca koltukları kemirmek istemedim :) Bir gün yeni eve tasınırsam kendim seçip dizicem inşallah. 
(111 puan) tarafından
Aynı senin gibiyim bende işte sen çalışıyor musun eşin ne iş yapıyor
(469 puan) tarafından
Çalışmıyorum bebeğim daha minnak. Eşim yeni dükkan açtı arabalarla ilgileniyor işler oturana kadar da para mara geçmiyor elimize bakalım hayırlısı inşallah tutunurda yavrumun şansına işleri rast gider.

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 571 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
81 cevap 1,472 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
0 oy
3 cevap 273 göst.
9 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyladh (617 puan) tarafından soruldu

379,172 soru

11,349,944 cevap

34,817 kullanıcı

...