0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Aile destek alanlar e devlette elektrik yardimina bakin ben daha once aliyordm iptal etmislerdi az once baktm tekrar devam ediyor yazmis ama baksa yardm görünmüyor cocuk icn olan yardm hala yok ortada 

6 Cevaplar

0 oy
(473 puan) tarafından
Kız bnm elektrik yardımına başvuru fln yapmamistim. Senin postu görünce baktım ki bana da çıkmış. Dünde baktım yoktu ve aile destek yardimi da alıyorum. Bakım bu ay ikisini mi alicam birini mi. İkisi olsa ne iyi olur ya. 
(913 puan) tarafından
Elektrik yardimi her ayin 1inde yatıyor ikisini aliriz ama diğer yardımı goremedm
(473 puan) tarafından
Onu direk çekebilir miyiz yoksa faturayla mi kesiliyor
(913 puan) tarafından
Evdeki kisi sayisina gore belirleniyor tuta ornegin 150 tl destek verdi sana faturanda 200 geldi faturanın 150 tl olanini devlet karşılıyor kusurati sen oduyorsn pttden fatura ile birlikte
tarafından
Ya bende bakim dedim ama bana çıkmamış herhangi bişide yazmiyor ki bu desteği alan herkes yararlanacak demişlerdi siz nerden baktınız ben sosyal yardım bilgileri sorgulamadan baktım yalnızda Bi yardım çıkıyor oda aile destek yardımı
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından
Evet canım bende gördüm bu yardıma ilave yaptılar cocuk destek parasıda paramız yatınca yatar inşallah ya 
(913 puan) tarafından
Acaba direk aile destek ile birlikte mi yatiricaklar cocuk icn olani
(692 puan) tarafından
EVet canim otomatik yatacak öyle söyledi youtubede sosyal yardımda çalışan bir adam bilgi veriyor ve derya yanima söyledi zaten ay amin ya yatsa valla çok iyi olur
(913 puan) tarafından
Aynen valla kisa girdik bi an once yatsa bari
(692 puan) tarafından
Kasımda 6 yada 7 sinde yatar inşallah
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Ya annemin edevletine vaktim 2019 da başvuru yapmış diyor yardım devam ediyo diyo anlamadım bende bisey yok ama 

(913 puan) tarafından
Resim atabilirmisn canm bakaym az çok anlıyorm
tarafından
Attım canım
(913 puan) tarafından
Onaylanmış canm ayin 1inde yatar kimin adina cikmissa kimligi ile pttye gitmesi gerekiyor
(565 puan) tarafından
Nıye PTT ye gidiliyor r canm benim adıma cıkmıs
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Evet cnm doğru diyirsunuz gerçekten bende girdim e devlete benikde elektrik desteği devam ediyor yaziyo önceden reddedildi yazıyordu şuan aktif 
(100 puan) tarafından
Bana da cikmis nasil yapcaz direk hesabami yatcak yoksam  ptt faturaylami gidip yardim alcaz bilgisi olan varmi
(913 puan) tarafından
Faturayla ptt ye gideceksin devlet belirledigi tutari karşılayacak
0 oy
(337 puan) tarafından
Evde iki kisimsnz nasıl size verdiler bana çıkmadı eşimin kredi borcu olmasına rağmen . Evde iki kisiymsz ve ihtiyacimiz yokmuş 
(6,232 puan) tarafından
Eğer ki aylık kişi başı 1800 TL düşüyor ise çıkmaz asgari ücret alıyorsanız ve kişi başı 1800 üstü düştüğü için çıkmaz
(337 puan) tarafından
Asgari ücret alyr mesaiside var ama kredi borcu var çoğu ona gdyr maaşın ve kira derken kalan miktar çok az
(6,232 puan) tarafından
İşte ne yazikki öyle bir kural var mesela evin olsun araban olsun ama aylık kişi başı 1800 liranın altında düşüyorsa yine de veriliyor Ama evin olmasın araban olmasın borcun olsun aylık 1.800'ün üstünde kişi başı düşüyorsa alamıyorsun
(337 puan) tarafından
Kiramiz 2 bin ilcedym iki artı bir küçücük ev maaşım yarisi da krediye gdyr . İki kisiymsz o yüzden bize uygun dglms keyf edyrz galiba onlara göre gebeyim bazen aç uyyrm
(6,232 puan) tarafından
Canım işte diyorum ya böyle bir kural getirilmiş ne yapacaksın mesela baktığın zaman evi arabası arsası olan insan alıyor ama çok zorda olan insan alamıyor ama yerinde olsam Kaymakamlığa sosyal yardımlaşmaya bir giderdim anlatırdım durumumu
0 oy
(565 puan) tarafından
Canim nasıl basvuru yapıyorsun banada soyler mısın
(337 puan) tarafından
Belediyeye gdyrsn beyaz masa var ordan dilekçe veryrsn iki üç hafta sonra evine gelip bakyrlar ftgraf ckyrlar sonra msj glyr aldın ya da almadın diye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 233 göst.
0 oy
2 cevap 126 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1prensannesii (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde 26Tanerin annesi (30 puan) tarafından soruldu