0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (199 puan) tarafından
Kaç gündür ağlıyorum üzülüyorum mahv oluyorum. Siginma evine gidecektim kayinvalidemler izin vermedi.bildiyiniz gibi ben kimsesiizm. Ve bu benim ikinci evliliğim. Alkolik şiddete meyilli birisiyle evliyim. Bir tanıdığım bana yatılı maaşı yüksek iş buldu. 11- aylık bebeğim var. Ben bebekle calişamam. Çocuğu babannesinde bırakmak zorundayım. Ben o adama geri dönmeyeceğim. aklından zoru var. Gah diyor pismanim gahda ufak tefek iftiralar atıp kendini haklı gösteriyor..yani değişen bir durum yok. Ben bu adami sevmiyorum ruh hastası öldüresiye dövüyor.. kendini kontrol edemiyor. Hayatımı yoluna koymak zorundayim. Siz benim yerimde olsaydınız böyle kocaya gerimi dönersiniz yoksa yatılı işe girip hayatinizi duzenemi sokmak isterdiniz.

7 Cevaplar

0 oy
(1,723 puan) tarafından
Böyle kocaya geri dön diyemeyiz tabi ki sen çalış kocanı düzelmesi için bir şeyler yapmaya ikna et baktın olmuyor herkes yoluna 
(199 puan) tarafından
İlk maaşimla ona boşanma davası açacağım
tarafından
Böyle adam duzelirmi sence. Boşansin gitsin ne uzatacak
-Reklam-
0 oy
(6,683 puan) tarafından
Senin ozuvun qohumun yaxinin yoxdu?
(6,717 puan) tarafından
Belli ki ailesi yok
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Bebekle giremezmisin birakmasan yaninda olsa 
0 oy
(13,905 puan) tarafından
Yatılı maaşlı iş diyorsun çocuğu ne zaman ne sıklıkla göreceksin belli değil bu civarda bir çocuğum var çalışıyorum ama gündüz yarım gün geceleri beraber uyuyoruz ona rağmen özlüyorum oğlum da beni çok özlüyor hissediyorum böyle bir evlilik sürdürülemez ama yatılı iş nasıl olur bilemedim canım Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Kendi ailen nerede vefat mı ettiler 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ne yanında dururum nede geri dönerim ama evladımi da ona bırakmam sırtıma bağlar çalışırım yine çalışırım ama gözümün önünden asla ayırmam asla 
(199 puan) tarafından
O zaman siz bana sırtımda bağlayıp yapa bileceğim iş söyleyin koşa koşa gideyim
(4,426 puan) tarafından
Tanıdık vasıtası ile yatili iş bulmuşsun ya bacım alıp yanında gideceksin kabul eden yer bulacaksın ya da yanından kaçtığin bir adama çocuğunu nasıl bırakacaksın yoksa
0 oy
(14,063 puan) tarafından
Maaşın yuksek ise gündüzleri kreşe verebilirsin çocuğunu akşam yine senin yanında olur hiç değilse 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
0 oy
4 cevap 63 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kartanesi1010 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aslanaslan (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
15 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu

385,602 soru

11,529,457 cevap

35,200 kullanıcı

...