0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından
kizlar dogum temizligi yapyorum ve aşiri zorluyo beni surekli dinlenerek yapyorum ve akşam 9lari buluyor şuan yine başladim yine akşami bulur temiz tutmam icin napmam lazim 6  7 haftam kaldi tahminen

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kocamı eve almamam lazım temiz kalmasi icin oda imkansız :D

(160 puan) tarafından
kocam kirletmez pek
tarafından
İşin sakasindayim kiz sjsj 2 3 günde bir üstünden gec hafif hafif uzun süre temiz kalır
(160 puan) tarafından
evet canm
-Reklam-
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Üstünden geçmen gerekiyor maalesef altı yedi hafta çok toplanır kirlenir bir çok şey 
(160 puan) tarafından
yok ya o kadar kirlenmiyor ben bi kapi silerim 3 ay kirlenmez
(160 puan) tarafından
gucum yettigi kadar yaparim ama şuan detayliya giriştim
(12,960 puan) tarafından
E tamam iste geç kirleniyorsa ne güzel kirlenen yerleri kirlendikce üstünden geçmen gerekiyor
(160 puan) tarafından
gecerim illaki duramam ama şuan bâya buyuk temizlik yaptim o zaman bu kadar ugrasamam belki agirlaşirsam
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Her gün mutlaka süpür iki günde bir toz al . Evi toplarken çok düzenli topla . Bir elin sürekli bezde olucak yani . 
(160 puan) tarafından
normaldede oyle:) ama cok kasmiycam ya mutfak temiz olsim yeter
0 oy
(8,863 puan) tarafından
Dip köşe temizlikten sonra günlük işleri düzenli yapmaya çalış canım. Ben günlük evi süpürür tozunu alırım. Tuvalete günlük bir deterjan döküp fırçalarm bir. Lavaboda ellerimi her yıkadığımda da şöyle üstünden geçerim. 
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Valla hiç önemsemiyordum bunları. Hamileliğim zaten çok zor geçti. Doğumdan 2-3 hafta önce annem geldi kıyafetleri yıkadı bende temizlikçi çağırdım sildi süpürdü gitti. Hâlâ evim dip köşe temiz kalsın diye bir derdim yok. Gücüm varsa yaparım yoksa umrumda olmaz. Kimse bana ev temiz diye ödül vermeyecek sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 374 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 381 göst.
16 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sinem bolatat (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 239 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...