0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar eşim bu aralar 2.çocuk diyip diyip duruyodu.

Bir kızım var 2yasinda inanin aşırı yaramaz.erkek çocuklari yaramaz derler ya buda onlardan.inanmayan kaynanamlar bile gördü yani.evlendim hamile kaldım.kendimi gelirtiremedim ev yemek iş vs gibisinden.ve yiprandim gerçekten

Dun aksam afedersiniz böyle bir şey oldu.normalde eşim korunurdu.ama malesef böyle bı durum oldu.ilac kullanmama müsade etmiyo.sana kalsa yapamayacan bu ikinciyi yaşım geciyo bilmem ne dedi.ben istiyorum dedi 

Bende o ara ağzımdan ben istemiyorum dedim.

İstemiyorum lafı benim içime oturdu.acaba günahımı etmiş oldum içimi yiyip duruyo.istemiyorum derken şuan hazır değilim demek istedim.ama bu istemiyorum lafı rabbimin gücüne gitmişmidir diye içim içimi yiyo.

Ama niyetim hazır değilim manasındaydi ama bilmiyorum her şeyi geçtim ona takıldım durdum kızlar ya

13 Cevaplar

+3 oy
(6,512 puan) tarafından
Senin her bir zerreni ilmek ilmek yaradan rabbim senin aklından ne geçiyor bilmezmi sence senin niyetini bilmezmi 

Üzülme canım bişey olmaz 
tarafından
İnşallah ya rabbim sinamasin.aklimdan çıkmıyor
-Reklam-
+2 oy
(679 puan) tarafından
Kalplerdekini yalnızca Allah bilir ne niyetle dediğinide biliyordur sıkma canını 
tarafından
Valla canım rabbim büyük.aklimi kurcalayip duruyor
+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Eşin ne kadar bencil yaaa. Sanki her dk kendisi bakıyo da ikincisini istiyo bide 
tarafından
Kız yaşı geçiyormus.dedim madem bu kadar yaşını takıyodun gidip erken evlenseydin :)
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Allah kalplere bakar üzülme bende bazen Allahım başka çocuk verme bana nolur olmayan kardeşlere ver diye sonra diyorm büyük mü konuşuyorum ama gerçekten benim için bu kadar yeter Allahım inşallah benim kalbimi biliyor
tarafından
İnan böyle kötü oldum aklımdan çıkmıyor bu laf Allah'ım sınama diyorum
0 oy
(13,123 puan) tarafından
Rabbim kalbimizi biliyor evlat dünyanın en güzel şeyi ama şu an hamile olsam oturup ağlarım ben nasıl bakacağım diye 
tarafından
Bende o durumdayım işte canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yani hamile olupta olmuş çocuğu istemiyorum diye diretsen başka bir şey olmamış ve olmasını şuan planlamadigin bir çocuk için istemiyorum demek başka bir şey canım hazır olmayabilirsin bu çok doğal çocuk bakıp eğitmek yetiştirmek çok zor büyük özveri isteyen birşey rabbim en hayırlı vakitte nasip eder inşallah 
tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Rabbim bilir ben de öyle diyordum hazır değilim anlamında diyordum ikincim sürpriz oldu :Diyiki olmuş annesinin küçük pasasi

0 oy
(473 puan) tarafından
İstemek kadar istememek de normal .Çocuğu bedeninizde siz taşıyacaksınız ve bakımını siz saglayacaksiniz.Bu konuda vicdan yapmanıza gerek yok bence.Kendinizi hazır hissetmiyorsunuz ve bunu ifade etmişsiniz.
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ikinciyi yapmak zorunda değilsin bizde istemiyoruz 
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Kötü bir niyetle söylememişsin canım Allahım içimizi herşeyimizi biliyor. Kendini hazır hissetsen sende istiyorum dersin. Ama hazır değilmişssin ve ilki uslanmadan 2.gelirse vay haline. 
tarafından
Kız hiç durmuyor biliyomusun.arabaya biniyoruz.normalde arabyi sever can atar.Allahim kaç gündür nasıl saldiracagini bilmiyor.satasiyo sürekli vuruyo kiriyo napcagimi şaşırdım.buyudukce sakinleşir diyorum sdaha kötüye gidiyo anlamadim ki
(6,724 puan) tarafından
2 yaş sendromu diyorlar muhtemelen odur . Bende sakinleşmesini beklyordum oğlumun ama canımıza okudu 2 yaşında aynı dedğin gibiydi sataşır durduk yerde kudurur her halta ağlardı. Şimdi 3 yaşında çok şükür biraz daha sakinleşti sözümü dinliyor .
tarafından
Çocuk büyütüyoruz işte güzel büyük bı mucize ama insan bazen deliriyor :) Allah yardımcımiz olsun
(6,724 puan) tarafından
Aminn canım her güzel şeyin bir zorluğu oluyor maalesef ki :)
tarafından
Aynen öyle canım benim :)
0 oy
tarafından
Vallah bende istemiyorum 3. Çocuk Allah olmayana versin diyorum 
tarafından
Rabbim her iki meyveyide tattirir inşallah ta hazır hissedemiyorum yetemem gibime geliyo
0 oy
tarafından
Aynı durumu yaşadım hatta yüzüne karşı istemiyorum vs bir çok şey dedim ama aslında kalbimden öyle geçmiyordu kendi çocuk isteyip bana danışmadığı için onu cezalandırdım aslında ama sonra dediklerime bende üzüldüm Allah'ın verdiğini başımızda taç ederiz şuan bende 2. Hamileyim 5 aylık kızımda 18 aylık
tarafından
Aynen bende senin gibiyim.sinirle inadına.bana danismadigi için böyle bir şey dedim tabi niyetim bu değil .ama kızın da küçükmüs senin ,rabbim kolaylık versin inşallah sana canim
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben her dakika söylüyorum istemiyorum diye 1 tane kizim var Rabbim ona ömür versin Allah isteyenlere cocuk versin 
tarafından
Amin aminn canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 734 göst.
0 oy
6 cevap 239 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy