0 oy
270 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (573 puan) tarafından

image

kızlar lcw onlineden aldım bir kaç bişey bebeğime ama bu böyle geldi indirimle 80 TL ye aldım 200 TL normal fiyatı o yüzden iade etmek istemiyorum çok hoş bir takım hemde burayı nasıl tamir edebilirim içten diksem gözükür mü acaba dikkatli bakmayınca gözükmüyor  yardımcı olur musunuz lütfen 

12 Cevaplar

0 oy
(718 puan) tarafından
Gozukmez ice dogru dik ayni renk iple
(573 puan) tarafından
Değil mi bulunduğum yerde bu takımdan yok gözüküyor o yüzden iade etmek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Yakininfa lwc varsa degis baska ürünle indiirmli diye defolu olmsz lcw urunleri
(573 puan) tarafından
Var canım yakınımda ama aynı takımdan yok o yüzden değişim yapmak istemedim
(462 puan) tarafından
Sipariş verip getirtebilirsin. Genelde söylemezler ama ben bu takımdan istiyorum bu defolu aynısını getirin de. 1 hafta içinde geliyor
0 oy
(6,807 puan) tarafından
80 tl nasil aldin canim magzada baska urunle degis istersen yada bu renk bi iple dik
(573 puan) tarafından
Şimdi online da kasım indirimi var canım 6 parça ürünü 300 TL ye aldım sabah mesela 300 TL üzeri 100 TL öğlen 400 TL üzeri 125 TL gibi indirimler veriyor Bi de onlineden hiç alışveriş yapmadıysan kargo bedava ve hoşgeldin indirimi oluyor ben 3 indirimi birlikte kullandım o yüzden baya uyguna geldi mağazada 219 TL olan takım da 109 TL ye geldi 150 TL olan atletler 58 TL ye aldım :)
0 oy
tarafından
Mağazada değiştire bilirsin canım.üşenmiyıesan.yok sa da içten ince bir dikişle de hallolur 
(573 puan) tarafından
Üşenmek değil de canım yakınımda olan mağazadan arattım bu takımın aynısı yok takım çok hoş yumuşacık o yüzden değişim yapmak istemiyorum
tarafından
Anladım canım.o zaman dikersin ya. Hiç belli bile olmaz elin de yatkınsa zaten  düzgün temiz  olur.
0 oy
tarafından
Alarmları sokerken oluyor bu, benim de başıma geldi kac kere, içten dikin incecik, anlaşılmaz bile
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Aynı fiyata mağazada değişim yaparlar belki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İçerden gizli dikiş yap
0 oy
tarafından
LCW WhatsApp destek hattı var oraya sor müşteri hizmetleri yardımcı oluyor
0 oy
(171 puan) tarafından

image

Herelde aynı takım bizde defo yok ama biz hep böyle flar kullanıyoruz sizde dikin kötü gözükürse böyle idare edin 80 TL ye ne kötü takımlar var birde yani defolu diyecek bir defosu yok bebek disi çıkınca yakasını kolunu sündürüp dişliyor  her bebek bir olmaz ama benimki yapıyor yani örnek vermek istedim

(573 puan) tarafından
Yok aynısı değil canım :) zaten boynunun altında kaldı gözükmüyor daha, fazla dökülmesin diye içten diktim hiç yok gibi oldu :)
(171 puan) tarafından
Güle güle giysin kuzu
0 oy
(10,163 puan) tarafından
Magduriyet yaşamaman adına aldığın kadar indirimi tekrar tanımlıyorlar canım 
(573 puan) tarafından
Yani 200 TL mi tanımlıyorlar 80 TL mi 8ğ indirimli normal 200 TL
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım alarmı sökerken yırtılmış büyük ihtimalle mağazaya gidip değişim yapabilirsin gidemem dersende dik bişey olmaz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (174 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 348 göst.
6 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
25 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...