+1 oy
517 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (133 puan) tarafından

Eşim denen beye  elmalı kurabiye yapmalıymısım cok seviyormuş beyefendi. Ama kac kez gızlıcene yaptım. Taş gibi oldu hıc gevrek olmuyor sert oluyor. Ya Boyle guzel yapan tadına herkesin bayıldıgı bir tarif verin kızlar yaaa nolursunuz her tarifi denedim nette. Bende sıkıntı var hıc yapamıyorum. Hayatım boyunca ders calıstım.annem evde çay bile demletmedı. Cayım bile guzel olmaz. ;(

image

17 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Attigin turtayi senmi yaptın 
(133 puan) tarafından
Yok kız. Boyle yapmak isterdim diye attım.
(2,769 puan) tarafından
He anladim bende kurabiye beceremiyorum tarif i uyguluyorum ama olmuyor
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Kuzum ben yapıyorum aynısını yumusacik oluyor içine pudra şekeri köy toz şeker değil margarin yumurta oda sıcaklığında olsun hamurun yumuşak olsun:)sonra merdane ya da oklava ile aç inceceik çok güzel oluyor ya:))benim adamda sevip benden bişey isteese keşke hiç istemez yaa
0 oy
(938 puan) tarafından
Hamurunu yumuşak tut unu çok katinca sert olur canım YouTube daki nefis yemek tarifleri nin tarifiyle yaparım ben hep güzel olur izleyerek yap belki öyle daha kolay çözersin ben önce izlerim kıvamını felan 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Ben geçen gün yaptım 2 tepsi annemlerde havada bitti :D nefis yemek tarifleri birebir ölçü ile aynı yap 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence gayet güzel görünüyo senin ağzının tadı yok ahaha:D 
0 oy
(324 puan) tarafından
Oncelikle malzemelrinin oda ısısında olmasına dikkat et vede taş gıbı olmasın hamurun unutma hamur yumuşaksa yaptıgın seyde yumusak olur 
0 oy
(763 puan) tarafından

Canım benim bi tarifim var nefis yemek tariflerinde şimdi kopyalayıp atıyorum sana yapan herkes çok beğeniyo yaptığımdada kim yerse ayıla bayıla yer https://www.nefisyemektarifleri.com/bayatlamayan-nefis-elmali-kurabiye/ tarifi yazan kişi benim mutlaka dene :)

tarafından
Ne kadar güzel tarifler yapmışsınız ellerinize sağlık takibe aldım:))
(763 puan) tarafından
Teşekkür ederim mutlaka deneyin elinizin lezzeti vardır öyle düşünmeyin sakın :) bende sizi takibe alıyım :)
tarafından
Post sahibi  değilim:))) ben yandan salça olmuştum b
(763 puan) tarafından
Hiç dikkat etmemiştim kız öyle mi olsun :) ne salçası canım estağfurullah :)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Fırında çok bırakma, elmalıda bişey yok ki aslında çok basit sadece içinin elması ekşi olmasın bide dediğim gibi çok bekletme fırında kızarmasın yaparken kevser suresi oku üfle, her yaptığına bak bakalım lezzetli oluyo mu o zaman 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Benımkıde cok sever canm hamuru yumuşak tut içinde mutlaka margarın ve pudra sekerı olsun sert olmasına sebeb toz seker ve fırında cok beklemesınden olr olmadı tez sekerı koyarken once rondodan geçir ıncelsın 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnde yapıyorm eşim yemiyor Bn yiyip kilo alıyorm Ara verdm :)) bnde mayalı hamuru tutturamıyordm deneye deneye öğrendim, senn gbi okul ev hayatından çıktm çay bile olmuyordu şmdi yemeklerime pastalar çörekelere bayılıyor eşim bazn çay yanına Bi ıslak kek yapta yiyelim der :))) 
0 oy
(562 puan) tarafından
Dün yaptım daha nefis yemek tariflerinin tarifinden orda ne diyorsa aynısını yap 
0 oy
(66 puan) tarafından
Ablam you tube den nefis yemek tariflerinden yapıyormuş harika yapıyor. İstersen bırde yaparken abdestli yap belkı daha güzel olur :) 
0 oy
tarafından

Yaparken Kevser suresi ve Ettehiyatü oku lezzet ve Bereket icin. Ben öyle yapiyorum gercekten güzel oluyor.

0 oy
tarafından
Sürekli yaparım baci atıyorum bak❤❤❤

https://www.instagram.com/p/CZDIWy_tFXV/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Nefis yemek tariflerine bak canım ben Ordan yaptım daha geçen mükemmel oluyor 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız tarife uy,nasıl güzel olur 

Hamuru yumuşak ve yağlı olsun
0 oy
(6,827 puan) tarafından
instgramkn varsa nerminyazilitas sayfasina gir ordan yap ben oyle yapiyorum her yiyen tarif soruyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 161 göst.
0 oy
3 cevap 116 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 193 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
30 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,898 soru

11,372,517 cevap

34,855 kullanıcı

...