0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Evde yalnız yaşıyorum sadece ben ve çocuğum işte. Zaten sürekli garip sesler gelir. Hep biri yanımda ardimdaymis gibi. Şimdi de kendi kendine kapanan ve ya açılan dolap kapakları başladı en sonunda kafayı yiyeceğim. Zaten bu konularda aşırı korkak biriyim

13 Cevaplar

0 oy
(8,125 puan) tarafından
Kendi kendine acilan kapaklarmi yoksa senmi piskolojik olarak etkilendinde oyle zannediorsunn
(32 puan) tarafından
Hayır az önce odadaydim birden dolabın kapanma veya açılma sesi geldi ve bu ilk değil
-Reklam-
0 oy
(2,328 puan) tarafından
Bence korktuğun için. Psk  olarak öyle algılıyorsun  düşünme böyle şeyler bol bol dua aç evde ve oku tabi 
(32 puan) tarafından
Okuyorum aklıma da getirmiyorum ki aklımda bile yok hani
0 oy
(563 puan) tarafından
Düşündükçe daha çok korkarsın düşünme bende öyle oluyor  aklına korku gelince hemen başka şeyler düşün nas felag ayetel kursi oku. 
(32 puan) tarafından
Teşekkürler düşünmemeye çalışıyorum okuyorum da
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ne kadar korkarsan korkutulurlar korkudan besleniyolar gibi...

Bakara suresini aç evde 

Nas suresi inşirah süresini bol bol oku 
(32 puan) tarafından
Sağolun okuyorum korkmamaya çalışıyorum ama işte bir süreden sonra artık
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Allah Allah Ayetel Kürsi oku sürekli 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bu derdin dermanı duadır canım evde yüksek sesle bakara suresi aç o bitincede nazar rukyesi aç sofa niyetine iyi gelir 
(32 puan) tarafından
Bol bol okuyorum nazar duası açıyorum
0 oy
tarafından
Psikiyatriye randevu al 
(32 puan) tarafından
Sizce dalga geçilecek bir konu mu?
tarafından
Ne dalgası pardon? Basbaya psikiyatriye gitmen lazım
(2,328 puan) tarafından
Post sahibi  canım eğer devam ederse psikiyatri şart ececec  yanlış bisey demedi aksine gidenler hepsi faydasını görüyor kötü Bi durum değil ki bu durumda olan insanların hepsi gidebilir daha iyi geliyor
(18,296 puan) tarafından
Bence sen al ece iyi değilsin şu konuda bile konuşma tarzn uslubun ne yanlış
(32 puan) tarafından
Sizce buraya sormaktan önce sormuş olma ihtimalim yok mudur? Ama dedikleri şey kurmaca. Tabii ki ben de öyle düşünüyorum ama emin olun yaşadıklarımı yaşarsanız kafayı yersiniz. Ben bir sağlık calisaniyim çoğu şeyin de farkındayım neyin ne olduğunun da. Sizin böyle demeniz dalga geçiyormuş gibi geldi
0 oy
tarafından
Kuzum psikolojik olarak olabilir mi bende mesela cok korkan birisiyim gece bazen evde tek kaliyorum yukardan ayak sesleri geliyor ama sanki dibimde biri yuruyormus gibi korkuyorum ama oysaki biliyorum yukardan geldigini belki sende korktugun icin oyle algiliyor olabilirsin
(32 puan) tarafından
Evim mustakil ev altımda üstümde ev yok işte öyle bir durum var korkutucu olan da bu ya
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Bence o an açıktır en ufacık bir şey le kapanmıştır 

Kafayı yersin böyle düşünerek canm bol bol dua oku
(32 puan) tarafından
Ben de iyiye yormaya çalışıp düşünmemeye çalışıyorum
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Oku canım sürekli nazar felan da olabilir bakara suresi aç dinle 
(32 puan) tarafından
Okuyorum sürekli zaten başka yapabileceğim birşey yok
0 oy
(18,296 puan) tarafından
Ev değiştirme imkanın yokmu canım
(32 puan) tarafından
Maalesef yok
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Etraftan konudan komşudan geldi belki yada kapagi yarim biraktin o kapandi yada o kadar cok korktun ki kafanda herseyi ona yorumladin olamaz mi bacim oku ufle dusunme oyle seyler sen dusundukce varmis gibi daha cok kurarsin kafanda 
(32 puan) tarafından
Düşünmemeye çalışıyorum ama her seferinde yine ve yeniden oluyor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm ne kadr cok korkarsan o kadr oluyor malesef bı ara bende paronayaklaşmıştım resmen arkamdan dolap kapanır yüzüme kapı kapanır fılan düşünmemeye basladım umursamaz davrandım ve eve sureklı Atetelkursı felak nas bakara süresı falan acıyodum seslı muhakkah okuyordum evı sırkelı sularla sılıyodum temızlıgıme dıkkat edıyordum falan derken cok sukur geçti cok kötü bı durum gercekten kafayı yedirtir insana bu sende bıter düşünmiyceksın korkmıycaksın Allahtan baska korkum yok en büyğk yuce odur süreklı böyle zıkredersen uğraşamazlar 
(32 puan) tarafından
Ya takmıyorum açıkçası ama yani artık oh yani yeter diyorsun bir yerden sonra. Şu anda arkada zaten çalıyor Ayetel kürsü Felak nas okuyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 505 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 468 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Deryaa.u (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 249 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aydagul (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 814 göst.