0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

7 aylık bebeğim yüzüstü dönerkene böyle yapıyor hep çocuğunun böyle olupta düzelen varmıdır 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dünde gördüm sanki bu postu . 
tarafından
3 gündür bu postu görüyorum ☺️.
İnşallah anormal değildir
(13,825 puan) tarafından
Yani ben böyle bir durumda direk doktora giderdim ama
tarafından
Doktor emar ister mi bununla alakalı
(13,825 puan) tarafından
Bilemiyorum ama mutlaka götürurdum emin olurdum en azından destek alıyor olabilir bir şey yoktur belki ama emin olmak lazim
tarafından
Bilmiyoruz ki canım götürmen lazım. En azından için rahat eder
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Normlade otururken varmı bu sorun
tarafından
Yok canm
(6,512 puan) tarafından
Yani ben bı sıkıntı göremedim canım sağlık ocağına gidince bı doktora sor istersen fotoğrafı goster
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Allah Allah canım gormedim böyle bir durum belki destek almak için yapıyordur 
0 oy
(349 puan) tarafından
Endişenizi anliyorum ama keske buraya sorana kadar doktora gosterseniz bu fotolari. Dun de sordunuz çünkü 
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Canim gecen gene actin ayni foto ayni soru bi doktpra randevu alsan sorsan 
tarafından
İnsanların be dediğini çok merak ediyorum belki başka insanlar farklı farklı umutlu yorumlar bana yapar veya başka insanların çoçuğuda böyle olmuştur diye teselli verir bana diye düşündüm evet dünde açmıştım aöa yorumlarım çoğu doktora göster dedi.. randevu bulabilirsem götürecem bi umuttur düzelir diye umuyorum
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Hayır normal bir durum değil. Bununla alakalı çok fazla video izliyordum. Kızım çok geç dönmüştü. Orada karşıma sık sık çıkıyordu. Kesinlikle bir çocuk doktoruna görünmenizi tavsiye ediyorum
tarafından
Nasıl yani anlamadım benm kız rahatlıkla yüzüstü dönüp yuvarlanıyor sadece dönerken elleri böyle kıvırıyor
(7,745 puan) tarafından
Ellerini öyle yapması normal bir durum değil işte canım. Karşıma çok çıkıyordu bu durum. Oradan hatırlıyorum demek istedim
tarafından
Sebebi ne nasl nerde ne olarak çıkıyordu karşına
(7,745 puan) tarafından
Canım hatırlamıyorum sadece aklımda kötü bir durum olduğu ve bunun için çocuk doktoruna başvurulması gerektiğini biliyorum. Bu kadar sorgulamak neden ki?

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 431 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 570 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hcr26 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

380,277 soru

11,385,900 cevap

34,886 kullanıcı

...