0 oy
1,276 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından

Dün gece eşimle ilişkimizle ilgili sorun yaşadığım hakkında post açtım sonra kendisi TV izlemeye gitti bende yatak odasındaydım telefonu yanındaydı bişeye bakmak için elime aldım ekranı bi açtım ünlü bi kadının bikinili fotoğraflarına baktığını gördüm bu ne diyip kendisine gösterdim sonra ayaklarıma kapanıp özür dilemeye başladı sabaha kadar kovdum yataktan zorla sarılıp ağladı af diledi yaptığım çok büyük bir hata affet diye ağladı . Halbuki ben hesap bile sormadım hiç canımı acıtmadı umrumda bile olmadı hafif bi gururum kırıldı ama onun dışında hiç bir şey hissetmedim bunu kendisine de söyledim. Sen zaten sevmiyorsun umursamıyorsun beni demeye başladı. Sonra suçu bana attı bana kendimi hep yetersiz hissettiriyorsun bende dayanamadım bunlara baktım dedi. Orda benim devreler attı kendi serefsizligini bana yıkmaya çalışma vs dedim sabahtan beri arayıp özür diliyor ama affetmeye niyetim yok en son bu konuşma geçti aramızda. Bizimki artık bi evlilik değil mecburiyet. Şimdi ben napayım ailelerle mi görüşeyim nasıl bir yol izlemeliyim

image

19 Cevaplar

+4 oy
(1,766 puan) tarafından
Sence abartmıyor musun ? Yemin ederim bazı erkekler mesajlaşıp üstüne haklıymış gibi eşlerinden özür bile dilemezler ama senin ki ayaklarına kapanıp özür diliyor ama sen hala affetmicem diyorsun , nedense hep erkekleri suçlarız ama ben postıunda senin de suçun olduğunu hissettim tamam haklı sbebelerin belki vardır ama abartıyorsun  bide çocuk gibi engelleyip kaldırmışsın aynı evdesiniz neden engel ya bişey olursa adadm seni arayıp ulaşamayacak!!bana sevmiyorsun gibi geldi yani bu boşanma sebebi değil kusura bakma 
(54 puan) tarafından
Bende haksız olduğum konuların farkındayım ama bu evlilik beni çok yıprattı öyle böyle değil.. dediğin gibi belki de bahane arıyorumdur
-Reklam-
+2 oy
(15,610 puan) tarafından
Ne diyeceksiniz aileye bikinili birine mi baktı bosancam mi diyeceksiniz? 

Yani zati sevmiyorsn ben onu hissettim bahane bu senin için 
(6,516 puan) tarafından
Ayyy demi demi
(54 puan) tarafından
Dün eşime açık açık onu sevmediğimi söyledim zaten ve sebeplerini de saydım kendisi bile bana hak verdi artık yaşadıklarımı siz düşünün..
(212 puan) tarafından
Sevmemesini sebebi geçmişte yaptıkları olabilir mi bu da bardağı taşıran son damla önyargılı konuşmayın, derim
+1 oy
(6,516 puan) tarafından
Bacım sen boşanmaya yer arıyor gibisin kusura bakma da
(54 puan) tarafından
Ben 7 yıllık evliyim cnm 7 yıldır yaşadıklarımı bir ben bilirim bi post ile yargılama yapmayalım lütfen
(6,516 puan) tarafından
7 yıldır yaşadıklarını bilemem tabi ama burrdaki konuşmadan onu cikarttim ben
0 oy
tarafından
Kusura bakma da el adama biyeriyle güler. Sen kılıf ariyor gibisin. Sevmiyorum devam edemiyorum de insan gibi bitir. 
(54 puan) tarafından
Söylüyorum cnm senin beni sevip sevmemen önemli değil ben seviyorum yeter diyor böyle narsist biri..
tarafından
Narsistlik o olmuyor. Benim eşimde der çoğu zaman sen sevmiyorsun ama ben çok seviyorum yeter diye. Sen mesajla bu kararı alamazsın. Al karşına anlat.
0 oy
(2,273 puan) tarafından

Belki beni lincliycekler ama öle bi anlatmisin ki bana sen anlatiklarin biraz abartilarak anlatmisin gibi geldi 

Sen zaten silmisin esini kafadan icinden gecenleri şöyle bence eşine kadinlara baktigin için degilde zaten sevmiyodum bosanasim var der gibisin buda bahane olmuş gibi icinden ne geçiyorsa geç karsisina şöyle 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Tamam yaptığı hoş birşey değil ama boşanacak kadar da değil bence evet kabullenemez insan gururuna yediremez ama eğer işin içinde başka olaylar da varsa bilemiyorum boşanmayı düşünüyor gibisin zaten postarina göz attim da hakkinda hayirlisi insallah
(54 puan) tarafından
Ben kafamda çok kuran biriyim. Hayatta duyduğum gördüğüm şeyler beni bu hale getirdi herkesten şüphelenirim ve genelde yanilmam dediğim şeyler çıkar. Bu nedenle eşime de çok şüpheyle yaklaşıyorum bu durum beni yormaya başladı belki de ayrılmayı bu yüzden çok istiyorum. Onu kontrol etmekten yoruldum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Adam bıkınılıye bakmasada sokakta neler var artık heryer kaynıo bunun için mi boşanıcan
(54 puan) tarafından
Dışarda denk gelmesi ayrı özellikle internetten aratması ayrı canım resmen bakmak için aratmış
(11,217 puan) tarafından
Adam cevabını vermiş onu yetersiz hissetieıyormussun
(54 puan) tarafından
Onu yetersiz hissetmiyorum adama zaten yetersiz burda açık açık anlatamıyorum canım ama bir kadın olarak anlamışsındır diye düşünüyorum
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Sen hayatına heyecan arıyorsun bence bacım yapma bi yuva kolay kurulmuyor ben senin yaşadıklarını hafife alamam ama bazı kardeşlerimiz neler neler yaşayıp eşlerine katlanmaya devam ediyorlar eşinle güzelce konuş biraz git annenlerde kal kafanı dinle beni biraz yalnız bırak ikimzde dinlenelim doğru kararlar verelim de senin biraz nefes almaya ihtiyacın var 
(54 puan) tarafından
Oğlumun okulu var yoksa bende düşündüm biraz uzaklaşmayı ama gidemem maalesef. Ona 1 2 ay dünyayı dar etme niyetindeyim valla. Biraz daha sürünsün madem adam gibi bırakmayı kabul etmiyor
(3,724 puan) tarafından
E boşanınca nolcak hepten gidiceksin
(54 puan) tarafından
Kısa süreliğine gitmekle Temelli gidip düzenini başka yere taşımak aynı şey değil ki.
(3,724 puan) tarafından
Hayırlısı canım sen boşanmayı kafaya koymuşsun Allah gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(2,387 puan) tarafından
TV de filmlerde dizilerde neler çıkıyo Allah aşkına bence çok abartmayın 
(54 puan) tarafından
Kız onlar denk geliyor bu bilerek bakmış aynı şey mi ?
0 oy
tarafından
Şeyma Subaşı miydi kız cidden merak ettim
(54 puan) tarafından
Yok kız şükran ovalı ksksjdjd denk gelmişmiş bakmadan kapatmışmış yersennnn
0 oy
tarafından
Kız bikinili kadınlara bende bakıyorum ya:) bi giriyorum ınstaya onu bunu stalkliyorum derken bi bakıyorum cıbıldak kadınlara bakıyorum sjsjsh 

Yani herşeyi gözümüze sokuyorlar anacim heryerde varlar orda olmasa dışarda var dışarda olmasa tv de var heryerde var 

Ha evet erkek niyetiyle benimki bir değil ama bunun içinde ne bilim bosanilmaz 

Ama yaptığı da hoş değil tabi
(54 puan) tarafından
Canım tek bu degiil ki yılların birikimi bu aslında bahane gibi bişey gerçekten artık ağır gelmeye başladı yaşadıklarım. Kimine göre dert bile sayılmaz ama benim karakterime ters olan davranışlarda bulundu bir değil iki değil bende duvar değilim duygularım var canımdan daha mı kıymetli bas tekmeyi diyorum. Ama millete anlatınca derdin bu mu diyorlar
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Saçma bir sebep sanki sen boşanmaya yer arıyor sun 
0 oy
tarafından
Böyle çabuk karar verme 
0 oy
(504 puan) tarafından
Ya abla bikinili kadınları bilboarda yapistiriyorlar artık google haberler bikinili kadın dolu yapmayın allah aşkına ya guluyom ben bunlara :D
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Başkasına bakması doğru değil ama seninde ağzın bozuk 
(54 puan) tarafından
Bu bozulmamış hali... Gayet kibarım burda bence ;)
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Valla bence bakmıyorum diyen erkek yalan söylüyor. Ama sen zaten sevmediğini söylüyorsun. Ailelere de sevmediğini istemediğini anlat
0 oy
(974 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin de sizin ki boşanmak için bahane adamda gözünüz yok 
0 oy
(473 puan) tarafından
Boşanmak isteyebilirsin bence sorun yok , herkes yaşadığını bilir , kesinlikle yargilamiyorum .Sadece neden olarak bikinili kız olayını sunman biraz basit kaçıyor.Bence al karşına , kaç senedir evliyiz , sen bana şunu şunu şunu yaptın , ben artık seni eşim olarak görmek istemiyorum , bu evliliğin içinde yer almak istemiyorum diye net bir şekilde konuşursanız onun da belki kafasına yatar neden boşanmak istedigin.Yoksa adam kendini haklı duruma sokacak , diğer nedenleri görmezden gelerek benimle boşanma sebebine bakın diyecek , bu onun işine yarar canım.Bikinili kız olayı son noktaydi , öncesini de kaldıramıyorum artık diye bir konuşma yapmalısın eğer boşanmak istiyorsan , kararlıysan.
0 oy
(770 puan) tarafından
Ya ne var bunda :D Tv'de herkes çıplak ona bakarsan hepimiz boşayalm :D ama anladığım kadarıyla biseyler birikms zaten soğumuşsn bu son damla gbi yoksa o da alt tarafı bikinili birine baktindiye bu kdr özür dilemiyordur 

İlgili sorular

+5 oy
27 cevap 896 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kubb (17 puan) tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 1,103 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 319 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Seyma0606 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 371 göst.