0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından
Kızlar az önce eşimle sevgililik dönemindeki konuşmalar denk geldi öyle güzel mesajlar atıyormuş ki öyle şeyler yazıyormuş ki ben sensiz ölürüm vs ama şimdi bakıyorum çalışırken aşkımı zor yazıyor özel günleri vs çok güzel kutlar hediye alır ama değişti yani her yönden sizin eslerinizde böyle mi evlendikten sonra değişti mi?

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimki destan yazardı eskiden şimdi bişey yazıyorum cevabı Tmm sjjdjdjddv aşkım canım bile yok ahahaha 

Ama özel günlerde hala çok şaşırtır beni
(113 puan) tarafından
Evet ayni valla seninkiyle evlenmeden önce neler yazar neler yapardi
-Reklam-
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Evlendikten sonra değişen erkek yoktur,sadece köprüyü geçene kadar ölüp biten ele aldıktan sonra da gerçek yüzünü ortaya çıkaran erkek vardır,tabi bu söylediğim evlendikten sonra umursamaz saygısız olana kötü davrananlara
(113 puan) tarafından
Her istediğimi yapamaya çalışıyor gücü yettikce ama ben bazen de duymak istiyorum ya da evlenmeden önce öyle alıştım sanirim
(15,828 puan) tarafından
++ sana aynı şeyi yazacaktım köprüyü geçene kadar ☺️
(9,626 puan) tarafından
Canim ablam ❤️

Aynen evlenmeden önce alıştığın içinde tuhaf gelebilir ama şiddet hakaret falan yoksa çok takılma bunlara çünkü dediğim gibi ele avuca alana kadar balım peteğim sonra da kütükleşirler
(113 puan) tarafından
Zaten artık takmıyorum bende onun gibi oldum o bana nasılsa bende ona öyleyim :)
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Benim kocanin içinden canavar çıktı 
(113 puan) tarafından
Gerçekten mi o kadar değişti mi yani
(3,496 puan) tarafından
Hemde nasil bambaşka biriyle aynı evde gozumu actim
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Hayır cok şükür değişmedi sevgiliyken nasılsa öyle yine yazar yine sürekli arar yeri geliyor saat geçmeden ariyor 

(113 puan) tarafından
Ya hem daha az yazıyor hemde o kadar uzun sevgi sözcükleri yazmıyor
0 oy
tarafından

Değişiyor değişmez mı 

Bana neler neler yapmazdı ki romantizimden boğulurdum 
Ama şimdi tey tey ne sen sor ne ben diyim:))
(113 puan) tarafından
Aynen valla seni sevdiğimi herkes anliycak derdi
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Aynen baciko bitti o işler şimdi aramaz bile nerdeyse :D maşallah 50 yaşında ki babam her öğlen annemi arar sohbet ederler benim ki de keyfi gelecek de arayacak hal hatır soracak başlarda çok takıyodum şimdi saldım valla :D
(113 puan) tarafından
Bende şuan çok takıyorum aceba beni eskisi kadar sevmiyor mu diye
(3,738 puan) tarafından
Ben burda ne öğrendim biliyo musun bacım sevgiyi sözcükler değil hareketler gösterir o adam senin istemediğin şeyler yapsa seni sevdiğini söylese sana ölürüm dese ne fark edicek ki. Aslında bunu hepimiz söylüyoruz ama burda öyle şeyler okudum ki bunu idrak ettim söylemekten ziyade yaşamaya başladım
(113 puan) tarafından
Öyle düşünüyor olabilirsin ama kadınlar fıtrat gereği sevildiğini duymak isterler erkeklerde görüntüden hoşlanır evet yaptıkları belli ediyo sevdiğini ama sözcükle de duymak istiyorum bazen
(3,738 puan) tarafından
Tamam hepimiz duymak istiyoruz zaten ama sevgiliyken ki gibi her dk her dk söylemiyolar
0 oy
(329 puan) tarafından
Değişmezler canım özüne dönerler
(113 puan) tarafından
Valla çok değişti o zaman özüne döndü mü diyim
(329 puan) tarafından
Evet canım insanlar değişmez 7 neyse 77 odur sadece duruma göre değişip sonra özüne döenrler
(113 puan) tarafından
Özune döndü demekki olmasaydı sonumuz boyle
0 oy
tarafından
Benim eşim önceden odun du şimdide kütük oldu
(113 puan) tarafından
Benimki çok romantikti şimdi odun
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Yok ya benim hep aynı mall değişmedi 
(113 puan) tarafından
Benimki evlilikten sonra gerçek yüzü ortaya çıktı
(7,991 puan) tarafından
Benimki hep aynıydı 2 yüzlü çıkmadi şükür
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Belli.bi miktar azalma olur bu normaldir çünkü sevgiliyken kavusamiyordunuz ama şimdi kavustunuz bu yüzden miktarda azalıyor 
(113 puan) tarafından
Her gün buluşturduk evlerimiz yakındı aynı yerde de çalıştık ama çok farklıydi o zamanlar
(8,937 puan) tarafından
Çünkü aynı evin içinde değildiniz aynı odada kalmiyordunuz
(113 puan) tarafından
Evet çok haklısin
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Değişmek gerçek kişilikleri ortaya çıkar 
(113 puan) tarafından
2 yıl peşimden koştu sonucu bu olmamliydi
0 oy
(803 puan) tarafından
Yok değişmedi aynisi
(113 puan) tarafından
Ne güzel romantik mi
0 oy
tarafından

Önceden de hee mesajda canim askim gülüm derdi,telefonu kapatırken seni seviyorum derdi hala da öyle masallah❤❤

He bazı huylarını keşfediyorum ama geneli aynı kaldı hala bi odunluk var:D

(113 puan) tarafından
Ne güzel valla benimki napiyorsun sorusuna zor cevap veriyot
0 oy
(262 puan) tarafından
%90'nı değişiyor canım. Aynı eve girmeden, aynı yastığa başını koymadan özünü  bilemiyoruz. Ama bence bu sadece erkek için değil kadın için de geçerli. O sevgililik döneminde ki özlem, heyecan bitiyor bi yerde. İlk evlendiğin zaman da aynı geçer cicim ayları deriz ya işte ama bir süre sonra insana Bi rahatlık mi geliyor ne. Sonuçta sevgililik döneminde ki gibi dışarıda buluşalım, yemek yiyelim, çay içelim gibi değil her gün görmeye başlıyoruz birbirimizi, özel anlar sık sık yaşanıyor hayaller bitip gerçeğe dönüşünce rahatlık başlıyor. Bu erkekler de daha çok oluyor ama sorsan bir çok erkek de sende değiştin diyebilir karısı için. Karşıdan bakınca nasıl görünüyoruz bilemem. O sevgi sözcükleri kalmıyor en azından o sıklık azalıyor daha az duymaya başlıyoruz. Önemli olan birbirimizi sevdiğimizi ufak şeylerle de olsa gösterip hissettirebilmemiz aslında. Bunu yapabiliyorlarsa eğer varsın seni seviyorum demesin, hissettirsin yeter, yoksa sadece ağzıyla söylemiş ne fayda, saygı bitmesin. 
(113 puan) tarafından
Elde etmenin rahatlığı oluyor iki tarafta da ama ben çok isterdim her zaman beni özel hissettirsin diye
(262 puan) tarafından
Öyle canım ama malesef bir çok kadın gördüğümüz gibi aynı şeyden muzdarip. Doğaların da var işte.
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Benim herif sevgiliyken öyle guzl sozler falan söylemezdi evledikten sonra adam evrim geçirdi daha düşkün oldu 
(113 puan) tarafından
Keşke benimki de bana düskun olsaydi
0 oy
(974 puan) tarafından
Evlendikten sonra bence ne kadın nede erkek değişmiyor öncelikler değişiyor yani bizim için söyliyeyim çok rahat takıliyorduk maddi manevi sorun yoktu ama şimdi üç çocuk var bacım adamla aynı evde birbirimizi göremiyoruz 
(113 puan) tarafından
Bizim 1 çocuk var ama ona rağmen eve gelir TV başına oturur
0 oy
(3,253 puan) tarafından
Olgunlaşır. 

Öyle aşkımlar gider. Yerine eve ne lazımlar gelir
(113 puan) tarafından
Ben aşkım cicim olmasını isterdim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu