0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Dünden beri sağ kol altımda ağrı vardı ama çok aldırış etmedim yorgunluk sandım ama bugün göğsümde ele gelen bir sertlik ve göğsümün baya şiştiğini farkettim hatta iki göğsümün arasında gözle görülür bir fark var sertlik gelen göğsum daha büyük yarın da pazar doktor yok ama bekleyemem de size sormak istedim nedir bu yaşayan var mı aynısını  

5 Cevaplar

0 oy
(1,091 puan) tarafından
Emziriyor musunuz ? 

Ya da emzirmeyi yakın zamanda mi biraktiniz ?

Memede su kistleri denen küçük ele gelen yapılar olabiliyor bu memede büyüme yapabilir. Ama ilk işiniz bir meme ultrasonu çektirmek olsun
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Geçmiş olsun şimdiden .en erken bir  zamanda bir doktora görünün . Ablmadada bir ay önce vardı bu belirtiler göğüste kitle varmış gir gide buyuyormus.daha dün ameliyt oldu .seni korkutmak için söylemiyorum ama  erkenden gorunmeni tavsiye ederim
0 oy
(92 puan) tarafından
Lenf bezin şişmiş olabilir enfeksiyon gecirdiyseniz lenf bezleri şişip ağrı yapabiliyor antibiyotik kullanman gerek tabi doktorun daha iyi bilir
0 oy
(803 puan) tarafından
Korkma bu kadar pazartesi gidersin banyoda kendini muayene et elini kaldırım bastırıp beze geliyormu diye 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Benimki kitle yok ama ağrı var sütten kestigimden beri adet olmaya yakın ağrıyo doktor muayene etti kitle falan yok dedi ama hala bile ağrıyor niye ağrıyo bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zeynepoysal (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zeynepoysal (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
10 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu

381,169 soru

11,410,970 cevap

34,952 kullanıcı

...