0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (351 puan) tarafından
5 günde 3 gün bulantısı olu kustu 2 kere dün gece uyandı agladı kustu mideem bulanıyor dedi hastaneye götürdüm serum takamadılar damar bulamadılar sonra igne vurdular ilac verdiler basına gelen varmı üsütmüstür dedi ama yine oyke olur diue korkuyorum bulantı ilacı verdi probiyotık verdi basına gelen varmı

4 Cevaplar

0 oy
(3,728 puan) tarafından
Olabilir canım üşütmüştür geçer niye bu kadar telaş yaptın 
(351 puan) tarafından
Cok Üzüldüm üsütmüstür dedi ama cok zorlandı kusmak cok zor oldu kzuum perisan oldu gecer insallah
(3,728 puan) tarafından
Ah benim canım Allah beterinden korusun başka bi durum var sandım kız ondan sordum yalnış anlama geçer inşallah onlar hasta olunca canımızdan can gidiyor :( içerse eğer nane limon iyi gelir
(351 puan) tarafından
Yapmıstım canm verdim ama gecmedi dmar yolu bulamadılar cok kötü oldum bende insallah bir daha olmaz korktum bugunde öyle olursa diye korkuyorum
(3,728 puan) tarafından
Olmaz inşallah canım bi kere içmeyle geçmez yarın yine ver şifa olsun kış aylarında bi rahatsızlıkları olmasa bile ıhlamur nane limon iyi gelir sık sık içir
-Reklam-
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Dün bizde acildeydik ateş var boğazı kötü enfeksiyon olmuş.. dün acilde kustu biraz öncede evde kustu baya fazla:( hastanede iğne vurdular eve de antibiyotik ile pedifen verdiler. salgın var bence aşırı kalabalıktı hastane de zaten önümüzde 60 kişi sıradaydı bizden sonrakileri söylemiyorum bile :(  inşallah biran önce geçer daha tam yeni iyilestik derken yine başa döndük 
(351 puan) tarafından
Gecen sene ayrı dertti hastalıktab kurtulmadık ates yok ishal yok bilmiyorum
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Bende bir ay önce kreşe verdim bir gün gitti 5 gün kustu sanırım salgın var .. dediğiniz gibi müdahale edilmedi ishal yok diye.. metpamid şurup verdim probiyotik verdik öyle atlattik
(351 puan) tarafından
Aynen bizede metpamid ve probiyptik verdi ama kusaak diye ödüm kopuuo ya anne midem bulanıuor diyor
(2,838 puan) tarafından
Bizde 5 gün elimizde kovayla gezdik sağa sola kusmasin diye .. Allah şifa versin çocuk hastalığı zor
(351 puan) tarafından
Ay allahım rabbim cocukalrımızı hastalıktan herseyden korusun allahım saglık versin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bizdede olmuştu bulaştı hatta sonra bana eşime hepimiz ayniydik çeşme suyundan oluyir salgin var demişlerdi 
(351 puan) tarafından
Cesme suyu içmeyiz hiç

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 377 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
13 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

378,965 soru

11,343,689 cevap

34,809 kullanıcı

...