0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bugün kafamı çok sert bir şekilde masaya çarptım üst kısmını saat 3 gibiydi şuan çarptığım yer şişmiş ve başım biraz ağrıyor buzluk arızalı olduğu için buz koymadım ağrı dışında her hangi bir anormal durum olmadı sizce hastaneye gitmelimiyim 

8 Cevaplar

0 oy
(6,514 puan) tarafından
Kız git nolur nolmaz beyin kanaması falan geçirin Allah korusun 
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yoktur birşey ben nerelere çarpıyorum kafamı bir görsen. 
tarafından
Ama ben baya kötü çarptım ki hala ağrıyor
(13,202 puan) tarafından
Ağrır normaldir kemik bu.
0 oy
(7,842 puan) tarafından
Bende carpmistim canim buyuk bir zonklama o an hafif bas donmesiyle goz kararmasiyla bi buz koydum ama gecti sonra hafif sismisti aciyordu basimda agridi
tarafından
Sizede cok geçmiş olsun hastaneye gittiniz mi
(7,842 puan) tarafından
Gitmedim kiz  ama evde kimse yoktu haha telefinlariniza cevap vermeZsem olmusumdur demistim kafami carptim cok kotu haberiniz olsun die haha :)
0 oy
tarafından
Sürekli kafasını dolaplara ve bir yerlere çarpan ben postan ayrıldı beni ancak boyu 1.80 üzeri olanlar anlar :D her hafta kafamın bı yeri şişiyor bacım :D
tarafından
Benim boyum öyle uzun değil ama hayatımda çarptığımın  en siddetlisiydi hala kafam zonkluyo
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kafamın tam ortasını pencerenin sivri kısmına vurdum delindi sandım oyle kotu vurdum azcık sendeledim   )1 hafta ağrıdı bana bişey olmadıysa o şiddete sana olmaz geçmiş olsun ama tedbir için gidebilirsin korkuyosan 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Bacım canın ne kıymetliymiş:) 2 oldu bu post hastaneye gitseydin eğer korkulacak gibi bişey hissediyorsan biz burdan senin ne derece kötü olduğunu anlayamayız ki. 
0 oy
(803 puan) tarafından
Bas dönmeniz kurmanız yoksa simdilik birsey yok demektir
0 oy
(4,390 puan) tarafından
part 1 'de ne var bilmiyorum ama part 2 diye post karsima çıkınca dedim kesin aksiyon-gerilim var;d ama yokmuş. geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 217 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 215 göst.
25 Nisan 2024 Moda kategorisinde Havin06 (2,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,710 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 380 göst.