0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 5sene evliyiz  eşim 2sene tek çalıştı hem bana ve hem ailesine baktı düğün borcunu ödedi evlendiğimizden ailesi 1tl bile vermedi hespini eşim çalıştı borla ödedi o yetmezmis gibi ailesine baktı ortak bile değildik ama bir iğne alsa oraya alırdı borcunu ödedi o yetmiş gibi abisiyle ortak Etiler bide abisiyle çalıştı hem arabimzdan olduk 1sene. Hem borca girdik abisini tır sahibi yaptı bu ailesinden kaynaklanıyor neyse ailesi araya girdi çalışmalarına izin vermediler bı anne çocuklarını silah doğrultusunda biribine salar mi neyse herşeyi kabulendik ayrıldık ondan sonra yine kaynanam gül bu sefer bakar oğlunu eşimi ortak Etiler 2yil bununla çalıyor benim 3tame cocgum var ne alsak oraya alınıyor muhtemelen ben kirada oturan bı insanim 3bebegim var ve artık eşimin ortaklıktan ayrilmasini istemiyorum eşimi sevmiyorlar hep kayniminimi tutuyirlar biraz bile değeri yok eşim onalara oluyor kaynimi dilerimden dusrmezler  eşimi de masa gibi kulaniyorlar. Neyse ve arrltik bu ortaklıktan sıkıldım sabah babası aradı kuzeni aradı abisi aradı annesi aradı kardeşi aradı artık yeter her ariyan eşimi yonetilerlar artık gerçekten biktim ayrılması için ne yapmam lazım lütfen yardimci olun 

6 Cevaplar

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben bir tane çocuk yeter kardeş kardeşin düşmanı oluyor deyince kızıyorlar yaa
tarafından
Vala öyle ben eşim abisini vurmasın diye silahı aldım elinden bana bile vurdu ya kaynanam ortaklığı karıştırdı gorumcelere birerber artık bu ortaklıktan biktim
(4,067 puan) tarafından
Bizimki de aynı onu ona kötüler para vermiyor eve gelmiyor içki içiyor onu ona kötülüyor bana bağırıyor karısını tutuyor gelmiyor toruna istediğimi yedirtmiyor. Bunlar da bağırdı çağırdı birbirine girdi ana avrat küfürler küstüler aylardır da konuşmutolar kaynana da rahatladı. Eşin inşallah aklına başına alır da gerçekleri görür htta alır seni de başka şehre gidersiniz
tarafından
Vala onların en büyük zorlarina giden biz eltimle iyidik biribinieze gidiyoruz geliyoruz diye biz kocalar bakmadık kardeş dedik burdan barışır burdan konuşur biz iyi olduk diye iki kardeşi birlerine öldürecekler idi  ama şimdi rahatladilar konuşmuyoruz diye ama onlar hem o tarafla konuyirlar hem bizimle de eltimde ayrı çekiyor kaynaşan bu kaynanam gorumcelerim çok fenalar Allah'a havale ediyorum
-Reklam-
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Hiç bisey anlamadım ben
tarafından
Ben 5sene evliyim bende anlamadım canim
(10,456 puan) tarafından
Ortaklık işi zor be gülüm  ben 12 senelik evliyim ve hep ortaktik halinde ortagiz para işini ayırmaya can atıyorum ama ufukta hiçte ayrılacaktırmis gibi gorunmuyo
0 oy
(120,755 puan) tarafından
sen degilde once esin bıkmadimi onun bi yeter demesi lazim boyle ezilirse vay haline yaa
tarafından
Ya ben bıktım eşim gormemezlikten sıkılması ya eşim abisine silah çekince nezarete bile girdi abisi clsikyatci vala avukata 30bin verdik vala böyle rezilk yemin olsun
(120,755 puan) tarafından
isiniz zor sizin valla
tarafından
Hiç deme canim benim artık gerçekten çok sıkıltim
0 oy
tarafından
Eşin ya herseyin farkında ailesinden gecemiyor yada eşin çok saf kullanıldığının farkında değil 
tarafından
Zaten çok saf çok merhametli kolay kolay kandırıyorlar herkesi dinleme söz konusu ben olunca nefret eder benden ya ne yaoacami şaşırdım vala bide ortak olduğu diye böyle yapıyorlar ayrılsa en azından biraz yakasından düşerler
tarafından
Hani sende ya ben ya onlar diye birşey söylersen ise yarar mıki hiç denedinmi böyle bir şey
tarafından
Kaç kere ö sözü dedim canim benim işim bu dedi vaz gecemem diyor canim anliacan ne siz diyor ne o ama isim diyor
tarafından
De sene hem sizi hemde kendini harcıyor
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(8,932 puan) tarafından
Eşinle bi güzel kavga edip herşeyi söylemen lazim çocuk gibi senin kocan bacım yanlış anlama 3 çocuk babası ölmüş daha ailesi ne derse onu yapiyo benimki de öyleydi 25 yaşında 1 oğlumuz var anası babası herşeye karisiyolar evde oyuncak bozulsa babasına soyluyo bişey olsa annesini ariyo soruyo benim teyzemle yengem kavga etmişler gitti onu söyledi en son patladım herşeyi anlatmayı geç hadi saklarım biseyleri ona duyurmak da niye ailesinin sözünden cikmiyo hiç bu adam biz bi plan yapiyodum hop kayinbabam ariyo bize gelin diyo baba işimiz var demiyo tamam diyo en son dedim bu kadar meraklıydın oturaydin ananın babanın dizini dibinde evlenmeyeydin dedim senin ailen biziz bak burası bizim evimiz ben karinim bu da çocuğun senin ailen biziz önceliği bize vermek zorundasın ben sana ailenden vazgeç demedim hiç bi zaman dememde ama taş kafalisin sen çocuksun buyumemiss8n aile kavramı ne bilmiyosun dedim bağırdım çağırdım agadim ağladım ağladım sonra ağladığını görünce dayanamadı oturduk konuştuk sıkıldım artık dedim bi kendini toplanan lazım ne anneymis ne babaymis biz niye ayrı eve çıktık o zaman dedim herseye kariscakarsa bu kadar da olmaz biraz kendi düşüncen olsun senin düşünceni fikrini ailen onemsemiyo kendi bildiklerini yaptiriyolar sana sende benim kadınsın deyip bendrn de aynısını bekliyosun dedim kusura bakma ben buna geemem dedim bence sende böyle bişey yap çünkü ben bu evlilik hayatında öğrendim ki sen ağzını açmadığı sürece he daha fazlası hep daha fazlası isteniyo asla belki istemez belki razisi yoktur diyen olmuyo çatır çatır söyleyeceksin derdini yoksa bi ömür ceker hasta olursun 
tarafından
Vala girsen kurumuş sinirden artık vala olecem kaç kere boşanmayı bile göze aldım her haltı yaptı öğretmek artı bide yönetiyorlar ona dediğimde de sen kabullenmiyor yeneltildigunj ben kayananmi dedim eşim sizin lafından çıkmıyor diye oda dedi hamilesin çocuğundan bul dedi eşimin yanin da bana bagirdlar cagirlar eşim süs pus oldu ailem haklı dedi her zaman ailesi haklı oldu ve eşim ortak çalıştığı süreciyle böyle devam edecekler nasıl ayrılır bilwmedimki
(8,932 puan) tarafından
Ayrılmaz bacım anca ölüm ayırır seninkini benimki de öyle bişey dediklerinde tepkisini koymuyo anca ölüm ayırır bizimkileri
tarafından
Allah büyük yemin ederim benim kardeşlerim var onlar bile kızarım ortaklık çalışmayın eşinizi ezdimeyin esinze sahip çıkın esiniden baska kimseninz yok ama benim gorumcelerim hiç biri öyle diyemiyor
(8,932 puan) tarafından
Herkes kendini dusunuyo çünkü
0 oy
tarafından
Kusura bakmada senin esin niye izin veriyor buna suc esimde bi kere agzi yandi 2.ye ne varda giriyor

..
tarafından
Biliyorum eşimi oraya ne bağlıyor kaç kere ağzı yandı herkesi suçlu görür beni bile ama ailesi söz konu olunca melek diyorlar

İlgili bir soru bulunamadı

397,038 soru

11,875,354 cevap

35,990 kullanıcı

...