0 oy
753 göst.
Aile kategorisinde (279 puan) tarafından
Kizlar bugün kayınvalidem kahvaltıya götürdü bizi hep beraber gittik eşim hemen fotoğraf çekelim derdine düştü bir kaç telefondan çekti bana gönderdi diyo ki hadi at instagrama ben de dedim ki sen at etiketle kahvaltı yapıyorum şuan dedim gir at dedi neye zorluyosun anlamadım dedim atmak için girdim çok kötü çıkmışım masanın videosunu çektim onu atayım etiketleyeyim herkesi kızdı bana herkesin içinde kayınvalidem de hiç saygı kalmamış niye atmıyorsun sanki maymun gibi çıktın dedi şok oldum anne kötü çıktığım için atmak istemiyorum bundan doğal ne olabilir videoyu atıp etiketlicem dedim eşim imâlı bı şekilde ben biliyorum niye atmadığını diyor bunda büyütecek ne var Allah aşkına. Atmak zorunda mıyım ya 

25 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Niye paylaşıyorsunuz ki? Ayrıca şu güzelim aile etkinliklerine niye Kaynanalar geliyor ya çıldırcammmm.. benim de başıma gelecek eminim. Potansiyel var
(279 puan) tarafından
Kayınvalidem götürdü zaten içinden geçmiş ona lafım yok, o da zorluyor beni atayım diye
-Reklam-
0 oy
(6,620 puan) tarafından
Kız sen iyi sabırlısın haaa ben olsam o maymun lafının üzerine demedigimi birakmazdim kart karıya bak 

Yok anne ben deilde sen muşmula gibi çıkmışsın ondan atmadım derdim 

Derdim yani içimde tutamam 
(279 puan) tarafından
O ne demek anne dedim zoruma gitti valla keşke senin gibi konuşsam insanlar ne diyeceklerini düşünüp ölçüp konuşurdu
(6,620 puan) tarafından
Kız resmen kadın gelinine maymun demiş yaa ayy sinirlerim zipladi
Arsız alacan bacım yoksa böcek gibi eziyorlar
(279 puan) tarafından
Ay ahahha sen de böcek dedin
(6,620 puan) tarafından
Şahsına demedim kız genel konuştum sjsnj
(279 puan) tarafından
Allah seni:)))
0 oy
tarafından
Ne kadar sacmalamislar yani neyin zorlamasi bu gerçekten tuhaf. Beğenmediğin fotoğrafi koymak istememen gayet doğal ayrıca kime neyi gostermek istiyorda bu ısrar takma bosver ya 
(279 puan) tarafından
Gösteriş merakı ailecek degisikler
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Paylaşılmaması daha doğru ama bunlar nasıl kafalar 
(279 puan) tarafından
Hiç sevmem ben de. Çok görgüsüzce bulurum
0 oy
(650 puan) tarafından
Yani ailecek kahvaltı yapmaya vakit geçirmeye değil resmen fotoğraf çekip gösterişe gitmişler bizim çoğu zaman foto çekilmek aklımıza gelmez gerçekten bir garipler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 262 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 318 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Misal62 (372 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 319 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 264 göst.