+1 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Kizlar biliyosunuz evcil hayvanlara bu senenin sonuna kadar çip takilmasi lazim. Bugun oreoyu veterinere goturdum taktirmak için senelerdir gittiğimiz veteriner olmaz tüm aşılari bitince takilabilir dedi. 

Ziraat fakultesi veterinerliğide hayir takilabiliyo diyo 

İntarnette de ayri ayri fikirler var.. 

Anlamadim şimdi taktiramiyomuyum ben,burda eşi veteriner bi arkadas vardi o bilir nick neydi ? 

Yada siz biliyorsaniz yardimci olursaniz sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
(2,276 puan) tarafından
Bizin kediye veterinerde  taktik
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız kardeşim taktırdı ama aşıları tam kedisinin galiba
0 oy
(803 puan) tarafından
Sadece kedilerini takılıyor bizim köpeğimiz var
0 oy
tarafından
Canım bizim k.öpeğe geçen hafta aşıya geldi veteriner.  Takılacak dedi devlet ama takilmayanlara ne olacak birsey bilmiyoruz dedi. Bizim köpeğimiz yetişkin zaten kuduz aşısını yenileniyoruz. 160tl ye takarim ama onun için gelmesi lazım dedi. Devasa hay.van nasıl götüreceğiz bilmiyoruz eşim kasalı araba bulacaktı
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Tanıdık yer olursa takarlar canım.  Pitbull için yasa çikmiştı hatırlıyorsan, benim Duman 4 aylıktı hiç bi yer etmedı kısırlaştırma ameliyatı masada kalır dıye ,son gun yaptırdık aşıları tam değildı pasaportu vardı taktılar 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 160 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir.gul (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 785 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 528 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (826 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...