0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (647 puan) tarafından
Gerçekten memnun kaldığınız ilgi ve alakası yüksek başından savmadan insan muamelesi yapan bir çocuk  doktoru arayışı içirisindeyim arkadaşlarim  önerilerinizi bekliyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(7,284 puan) tarafından
Sema Mirza vardı 15 temmuzda o zaman memnun kalmıştım kontroller için ona gittim ama uzun süredir Allah'a şükür çocuğu doktora götürmüyorum
(647 puan) tarafından
Yorum için teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Bende sormuştum daha önce medicana da eylem hoca tavsiye edildi çok ilgili şöyle böyle diyemem ama en güzel özelliği pratik olması benim kızım Dr a gidince ortalığı yıkıyor o öyle ağlarken her doktor muayene edemiyor ama eylem hoca şipşak muayene etti kilosu boyu kalp ciğer dinleme kulak boğaz kontrolü hepsini yaptı ve sorduğum her soruya cevap aldım ben memnun kaldım . Devlette de zafer bağcı yı önermişlerdi. 
(647 puan) tarafından
Cevap için teşekkürler
0 oy
(113 puan) tarafından
Abdullah akkuş en son Selçuk üniversitesindeydi çok memnun kaldık her şekilde her yerini kontrol etti
(647 puan) tarafından
Cevap için teşekkürler
0 oy
tarafından
Özel büyük şehir hastanesinde Hülya kartekin var cnm ben böyle efsane bir doktor görmedim aşiri ilgili oğlumun kolunun çıktığını ve tekrar kaynadığıni eliyle bakarak söyledi ve çocuğumun kg onun sayesinde yerine geldi bir şans ver derim
(647 puan) tarafından
Cevap için teşekkürler
0 oy
(3,640 puan) tarafından
Özel büyükşehir de Ahmet kınık üstüne çocuk doktoru tanımam benim kendimin bile doktoruymus
(647 puan) tarafından
Cevap için teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
0 cevap 56 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ilknuray (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.