0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

35 yaşımda olan ben ilk defa ağda aldım sjsjjs

Markette gördüm canım çekti hahaha

Şimdi bu nasıl kullanılır birde bununla dudak üstü de alınır mı 

Hadi bana bunu öğretin kızçeler ☺️❤️

15 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından

Bir cezveye yada yumurta başladığın bir sahan felan varsa onun içine cumburlop koy aşko kutuyla birlikte eriyince kullan işte nerene istiyorsan yapıştır ilk kullanıyorsan öyle heryerine yapıştırma tabi :D

tarafından
Hahahaha tamm aşkom ❤️
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Bu agdalar hala varmı 10 yıl önce kullanıyordum kaynar suyun içinde beklet biraz . yumuşayınca çorba kaşığı kadar filan tezgaha al alinle iyice yugor rengi altın sarısı olduğunda tüylerin çıkış yününden sür çek
tarafından
He kız varmış markette gördüm aldım sjsjsj
0 oy
(11,308 puan) tarafından
Kiz bu cok zor keske ilik agda alsaydin
tarafından
O ne aşkom nasıl bişey rwaim varsa atsana /)
(11,308 puan) tarafından
Bunun aynisi aşko ılık agda yaziyo. Bu camsakizi dimi annem eline alir yapistir cekerdi sakiz gibi caaart caart:D bende hep sesu kullandim ilik agda. Onu isitiyodum caydanlikta su gibi oluyodu sonra spatulayla surup bez yapistirip cekiyosun. Cok uzun zaman kullandim simdi agda bandi kuallaniyorum
0 oy
tarafından
Abla mutfak ürünleri ile değil de banyo da temiz masrafa varsa ona kaynar su koy bunu bil Çin'e koy yanlardan yumusadikca karıştır sonra kıvam alınca sür üzerine de ağda bezi yapıştır soğuğunda çek oldu da bitti ☺️☺️
tarafından
Yaaa zaten satıcı kız ağda vezide verdi yanında :)
tarafından
Ha iyi onda suyu kaynat at içine ara ara karıştır.sonra ılıyınca sür ☺️
tarafından
Tamm aşkom deniycem inşallah elime yüzüme bulştırmam hahaha niho yanımda olaydı ona yaptırırdım :)
0 oy
(15,303 puan) tarafından
Ben kartuş kullandım hep özel bölgeye de maalesef jilet bak canımı çektirdin benimde kolay oluyorsa bende bundan yapayım 
tarafından
İlk defa deniycem inşallah becerebilirm :)
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Zor bunu kullanmak eskiler çatır çatır kullanıyor gerçi de. Demiş kızlar ısıt ama içine buhar kaçmasın. Bıyık için kağıt ağda al valla daha bugün yaptım o işi
tarafından
Dur yarında kağıt olanı alayım shsjsj
(13,316 puan) tarafından
Valla kesip kesip kaş bıyık dalıyorum kuzum
tarafından
Acemiyim işte aşko neyi alacağımı bilemedim hahaha
(13,316 puan) tarafından
Aşko ben de kardeşimden öğrendim. O konularda pek yetenekli değilim ben de
0 oy
tarafından
Ben bundan küçükken yemiştim tadı sekerli çok güzeldi . Lütfen linç etmeyin merak ettim denedim :D 
tarafından
Hahahha afiyet olsun kız :) ❤️
tarafından
Bağımlılık yapıyor ama çünkü tadı çok güzel :D
tarafından
Allah seni yaa sjsjsjsj
tarafından
Bu arada eskisi gibi değil artık bayagidir almıyorum bundan şimdi boncuk kullanıyorum harika alıyor özellikle koltuk altı ve bikini bölgesini . Ağrısız sizisiz 30 dk da bitiyor isim .. ama bacak için roll on daha iyi oluyor
tarafından
Aşkom boncuk almıştım bikere ben beceremedim sanırım kurudu kaldı bacağımda anam ağladı onları çıkarana kadar sjsjsj
tarafından
Bacak için pek uygun değil :D bende denedim olmadı ama dediğim bölgeler için çok iyi oluyor benimki hobi oldu :D uzasinda yolayim diyorum
tarafından
Duvar saati bacım boncuk ağdayi o bölgeler için iki parmağına sürerek mi yoluyorsun yoksa başka bir yöntemin mi var :)
tarafından
Çubukla sürüyorum :)
tarafından
Banada parmağıma surerek daha kolay geliyor öbür türlü yapamıyorum :)
tarafından
Öyle elime yapisiyor hiç yapamıyorum :) çubukla yayiyorum sonra Cat çat:D
tarafından
Bende almam lazım az çıkmış ama Perşembe günü hastahaneye gideceğim
tarafından
Belki bende senin yaptığın gibi yaparım ☺️
tarafından
Çok rahat oluyor vallahi hiç zorluk çekmiyorum :)
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Kaldı mı bunlardan artık :D boncuk ağda alaydın yada rollon fln

(1,389 puan) tarafından
İnce sürmüşsün ve biraz daha soğumasını beklicektin :) bnm kurtarıcım boncuk ağda
tarafından
Yok kuzum komşum ağda uzmanıydı resmen ona sordum ben yapayım sana dedi o bile yapamadı beter bişeydi öylece  çöpe attım
(1,389 puan) tarafından
Senin ağda da sorun varmış :) benim kullanmadığım ağda çeşidi kalmadı boncuktan çok memnunum belki aldığın ağda iyi deildir bilemedim cnm ama bu aldığını hiç önermem yinede tercih snn
tarafından
Aynen bende öyle düşündüm iyisi değilmişti bakalım bunu becereceğim garanti değil zaten sjsjsj
(1,389 puan) tarafından
Kuaföre git en iyisi sen evde ağda işini pek çözemiyorsun sanırm :)
0 oy
(4,390 puan) tarafından
küçükken bunu nasil yeriz diye düşünürdük kuzenimle;D
tarafından
Şimdi ye :)
tarafından
Harika tadı ben çok yedim :D
(4,390 puan) tarafından
harikaymis;D nasıl yeniliyo ki bdbdb
0 oy
(3,241 puan) tarafından
Bu zor ya hazır agdalar daha iyi 
tarafından
Yarında ondan alırım kız :)
0 oy
(771 puan) tarafından
Annem seneler evvel bundan kullanırdı. O zamanlar ben kucuktum. Cok yemıslıgım var bundan, tadı ballı ballı gibi :dddd simdi bile yerim :D 
tarafından
Tövbe yarabbim hahahha
0 oy
(14,045 puan) tarafından
İlk defa mi ağda kullanacaksın önce onu sorayım zorlanabilirsin asko 
tarafından
Kız ilk dedimya işte sjsjsjsj
(14,045 puan) tarafından
Yani bilmiyorum canım ama ozaman zorlanabilirsin
0 oy
(6,311 puan) tarafından

Aa çam sakızı değil mi bu annem kullanırdı ve annem bunu kullandıktan sonra tüyleri çok azaldı mesela koltuk altını görüyordum Gerçekten böyle gitgide azalmıştı benim anacığım da 37 yaşında:D

Ilık suyun içinde bunu açardı Daha sonrasında yapıştırır çekerdi biraz acıtıyor ama

tarafından
Acıtsın kız acı iyidir :)
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Bu agdayi hiçbir agdaya değişmem vala o kadar güzel alıyor ki bütün agdalari denedim ama bundan vazgeçemedim, hamileyken bile hep bundan yaptım büyük rahatlık kızların dediği gibi ısıtıp mutfak tezgahına döküyorum biraz soğuyunca elimle kıvam aldırıyorm minik minik elime alıp tutup tutup çekiyorum tüyleri kökünden söküyor:)
tarafından
Saol cnım detaylı anlatan birde bu ağda mı kaldı artık demeyen sen çıktın birtek :)
(2,977 puan) tarafından
Ne varsa eskilerde var boncuk ağda rol on ağda falan hikaye bunu tek geçerim:)
0 oy
(6,739 puan) tarafından

Hahahaj☺️☺️:D

Kiz agdayi nasil canın çekiyor? :D

tarafından
Çekti işte hahaha

İlgili bir soru bulunamadı

397,469 soru

11,887,736 cevap

36,006 kullanıcı

...