0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

11 haftayiz bi bakar mısınız cinsiyet tahmininde bulunabilir mi

image

6 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından

Yok ebesinin :) 

(6 puan) tarafından
Doktor tahminde bulundu ama erken olunduğunu düşündüğüm için  sormuştum zaten
(329 puan) tarafından
Kız nerden bilelim biz duruşuyla cinsiyetmi öğrenilirmiş adamlar pozisyonuna göre cinsiyet belirlemiyorki alemsin ya doktor bile tahmin edebilmiş anca bizi düşün birde :)))) Allah sağlıkla kavuştursun anca onu diyebiliriz :)
(6 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kanamadan dolayı düşük riskim var hastanede yatıyorum iyi değilim hem psikolojik hem fiziksel olarak. Ama bugün akşam öyle söyleyince sanki tutunacak bi dala ihtiyacım varmış gibi oldum. Ve cidden daha çok erken olmasına rağmen heyecan yaptım:/
(329 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim üzülme her hamilelikte belli başlı riskler hep olur zaten iyi düşün iyi olsun bırak cinsiyetini ozamanda başka şeylere tutun dua et bol bol ve dua iste Allah sağlıkla kucağına nasip etsin içine ferahlık versin inşallah ❤️
(6 puan) tarafından
Aminn inşallah tüm şifa isteyenlerle birlikte bana da ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızzzzz öyle içime doğdu :)
(6 puan) tarafından
Doktor da öyle gibi dedi ama çok erken sanki diye düşündüm belki siz annelerden de bebişi böyle duran vardır diye sordum canım :)
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah hayırlısını versin
(6 puan) tarafından
Cümlemize inşallah ❤️
0 oy
(26 puan) tarafından
Kizzz :) benim kiziminda ayni boyleydi usgsi
(6 puan) tarafından
Yaa sizin kaçıncı haftada belli olmustu :)
(26 puan) tarafından
Ilk kizimda 5 aylikken ogrendim göstermiodu ikinci kızımda 13 haftada
(6 puan) tarafından
Bacakları hep havada duruyor cinsiyetini öğrenmek için değil kanamam olduğu için doktor bakıyor her gün bugün kız gibi dedi ama 11 hafta daha çok erken sanki
(26 puan) tarafından
Kemik yapısından yine anliyorlar canim
(6 puan) tarafından
Küçücuk ya daha nasıl tahminde bulundu diye şaşırmıştım ben de:)
0 oy
(872 puan) tarafından
Canım hayırlısı olsun. Ama 12 haftadan sonra fotoğrafı net oluyorsa ben bilirim. Burda çok okuyorum 15 16 haftaya kadar doktorlar tahmin ediyorlar emin olamıyorlar ve sonra da yanlış söyleyenler oluyor:) ben de 16 haftada öğrendim, 16 haftaya kadar hep erkek erkek dedi, sonra da kız dedi. Aynı doktor. Ben instagramda bir doktoru takip ediyorum o anlatmıştı kız erkek nasıl anlaşılıyor. 
(6 puan) tarafından
Henüz 11+3üz nasip olursa inşallah 12den sonra tekrar resim atayım o zaman canım
(872 puan) tarafından
Tamam canım. Inşallah güzel poz yakalar da, net görünürse ben söylerim. Hatta bebegin pipisi var ya. Kızda da erkek bebekte de birbirine benziyor basta. Kız bebekler 35° den aşağı ise, 35° dereceden yüksekse erkek bebek oluyor.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
0 oy
1 cevap 96 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde A.ayazz (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.
0 oy
4 cevap 118 göst.

381,495 soru

11,421,737 cevap