0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından

Patlamaya hazır bomba misali dolanıyorum :D evimin işlerini bitirdim oğlum uyuyur bende bi kahve icem dedim sizler neler yapıyorsunuz hanımlar bebeler uyandimi çıkın çıkın gelin kahve içek kahvaltı da hazırlarım tak yapmaktan sıkıldım goncami da cok özledim :'( 

HAVADA AŞK KOKUSU VAR ❤️

image

11 Cevaplar

+1 oy
(6,236 puan) tarafından
Az önce bir post gördüm senle ilgili ama girdim post kapandı 
(1,271 puan) tarafından
Konu şu cnm benim elimde 19 kutu mama varmış ve ben bunları prensss annesi adlı kullanıcıya satmaya kalkmisim ve 150 vermiş tanesine ama ben parayı beğenmemisim ve kocamdan bosaniyor musum bu tarzda mesajlar atiyor bende kafayı kötü bozdum bayanın ev adresine Kadar buldum aradım suratıma kapatti bende ağıza alınmayacak laflar ettim pişman değilim bide üstüne bana kendimi acındiriyormusum ben kendimi acindirip  mama postu açmadım evet ben engelliyim bundan gocunmuyorum tersine kendimle gurur duyuyorum rabbimin sınavı diyip kabullenen biriyim  şimdi şeytan diyor ara sosyal hizmetleri ver adresini sağdan soldan mama dileniyor çocuğuna mama alacak durumu yokmuş diye ve bu bayana burdan 3 kisi mama yollamış bu 1 ay içinde bir çok hesabı var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günaydın afiyet olsun..bebem uyusada bende işleri bitirsem yoksam ondan önce uyuycam:D 
(1,271 puan) tarafından
Benimki Sabaha karşı uyudu birazdan uyanır seninkide uyur inşallah
0 oy
(7,346 puan) tarafından
Gunaydijnnnnnnn balımmmmmmmmm afiyet olsun aç karnımı doyurup işlere baslicam bendee
(1,271 puan) tarafından
Bende gelemmi azıcık islere de yardım ederim ama azıcık bak yorgun ve uykusuzum
(7,346 puan) tarafından
Oyyy gel bebeyimm is yatırmam ben sana :D
(1,271 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm rabbim sofrana Halil İbrahim bereketi versin inşallah ❤️
(7,346 puan) tarafından
Amin canım benim cümlemize inşallah
0 oy
(35 puan) tarafından

Maşallah afiyet olsun keşke sendeki enerjinin çeyreği bende olsa, bebem uyanık olduğu için mecburen uyanıyım açlıktan midem bulanıyor ve kahvaltı hazırlamaya mecalim yok :( 

Maşallah sana <3

(1,271 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun ❤️

Gel ben hazirlayam kahvaltı ☺️ bende tekim ve açım
0 oy
tarafından
Günaydın canım bebe uyumusken sende uyusaydin biraz geceden de uykusuzsun 

Bende 6 buçuktan beri ayaktayım küçüğü okula gonderdim buyugude yurda eşimde aşağıda işinin başında bende uyumaya çalışıyorum ama uyuyamıyorum 
(1,271 puan) tarafından
Cnm uyuyacaktim ama oğlumun çorbası yoktu kalkınca yemek ister mama ağırlıklı gitmek istemiyorum doğdu doğalı mama alıyor biliyorsundur o yüzden uyumadım kalktım çorba yaptim kalkınca yesin diye uyursun inşallah cnm
tarafından
Ahh ahh cefakar analar rabbim kadir kıymet bilen evlatlardan eylesin canım ❤️
(1,271 puan) tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun ❤️ hepinizin evladını hayırlı evlat eylesin inşallah ❤️
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kahvende galp çıkması peki ") "))) bende yeni kahvaltı yaptım kızım hasta =( kulağım kulağım diye ağlayıp duruyor geceden beri morallerim sıfırın altında =/
(1,271 puan) tarafından
Aşık bı kariyim ondan çok geçmiş olsun cnm benimkide kulağını çekip duruyor akşamdan beri bugun bı baktiricam büyük ihtimalle enfeksiyon olabilir ilerlemeden önlem alayım
(4,426 puan) tarafından
Bence de hemen önlem al canım çünkü çok fena bir illet akşam o ağları ben ağladım =(
(1,271 puan) tarafından
Evet cnm biliyorum 2 3 ayda bir yakalıyor bizi çok geçmiş olsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Günaydın afiyet olsun biz daha yeni kalktık.sabaj kahvemi oğlum da sütünü içti. Evde pinekliyoruz daha ni iş yapmadık 
(1,271 puan) tarafından
Şifa olsun paşaya
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Gaujaydin kahvaltı faslimiz bitti eve girecem ama bebeklerde n fırsat bulup giremiyorum havada yağmurlu 
(1,271 puan) tarafından
Burdada kasfetli bir hava var cnm
(7,036 puan) tarafından
Sabahki olaylara çok üzüldüm kuzum ya niye senle uğraşıyorlar ki ne istiyorlar senden anlamadım
(1,271 puan) tarafından
Dertlerini bende bilmiyorum aşkım ama rabbim kinagini yaşatsın hepsine 2+1 evde oturuyorum diye bile aşşalayanlar oldu engelliyim diye dalga geçenler oldu ama sorun değil 23 yaşına kadar bende cok sağlıklı bı insandım rabbimin bi imtahani isyan etmek haddime değil
(7,036 puan) tarafından
Ah kuzum sıkma canını bakma sen onlara kimseyi takma kafana toprağımız la ilgilen kafa dağıt kıyamam ki ben size yaaa Rabim yasatiklarini yastmadan kar brakmasin yaninlarina
0 oy
tarafından
Gunaydin canim biz her zamanki gibi ezanda uyandik ailecek kahvalti esimi ise yolladik oglumla evi toparladik oynuyoruz :D
(1,271 puan) tarafından
Bizde her zaman ki gibi ezanla uyuduk ve şuan uyandı
0 oy
(3,680 puan) tarafından
Yatakta takiliyorum hala :)
(1,271 puan) tarafından
Oh ne güzel
0 oy
(12,744 puan) tarafından

Tünaydın 

Bayılıyorum enerjıne <3

(1,271 puan) tarafından