0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günaydın kızlar bebegim 15 aylık ve emziği bıraktırmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba Fikri olan var mı ? Siz nasıl bıraktırdıniz

7 Cevaplar

0 oy
(7,336 puan) tarafından
Kendi kaybeti birdahada almadık 
tarafından
Ahahah ne güzel istemedi mi hiç ne kadarlikti bebeğin
(7,336 puan) tarafından
İstedi hâlâ istiyor hadi markete gidelim emzik alalım diyor :D iki buçuk yaşında
tarafından
Yaa bulsa kaçırmaz diyorsun◉‿◉
(7,336 puan) tarafından
Aynen arada yokluyor bizi :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki sadece yatarken kullaniyordu 12 aylikken kaybetti sonrada almadi şimdi unuttu ilk gece biraz zorlandım sonra da alıştı 
tarafından
Allah Allah benimki bulduğu yerde alır ağzına kessem iyi olacak
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Benim kızım 13 aylık bende yavastan biraktirmak istiyorum ama beni ermeken asla birakmiyor bazen ancak emzigi verirsem bundan dolayı nasıl yapacağım bilmiyorum 
tarafından
Ayy seninki biraz daha zor ama başla derim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bizimkide 14 aylık bizimkinin birakabilecegimizi sanmıyorum emzik aşığı bebeğim şuan beşiğinde uyutuyorrum iki emziği var yedekli olsun diye ikisinide bulmuş bir birini sokuyor ağzına bir diğerini sıralı emiyor şuan sürekli değiştiyor bir kaç kere denedim emzik bırakmayı annemden içtiğim sütü burnumdan geldi emdiği yere kadar artık ne yapayım yemeği bitirir bitirmez emzigini takar arada yemek yerken bile emiyor elinden hiç bırakmaz 
(9,247 puan) tarafından
Aaa bu ben
(257 puan) tarafından
Canım benim oğlanda aynı böyleydi tam bi emzik bağımlısıydı 22 aylık bıraktı ucunu ısırmış beğenmedi onu başkada emzik almıyodu 1 haftada alıştı ilk 2 gece zordu ağlayarak uyandı hep
tarafından
Benimki de arada  kaşık ağzına geç gitse emziği takar 。◕‿◕。
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Bı sayfada görmüştüm çok hoşuma gitmişti ve bence mükemmel bı yöntem çocukla birlikte balkona çıkıyorlar emziği uçan balona bağlayıp veda ediyolar ama tabi seninki daha küçük bu durumu şuan anlayabilir mi bilemiyorum benim kızım emzik emmedi hiç emseydi kesin öyle yapardım bende 
tarafından
Benimde anlamıyor şuan öyle şeyleri evet 15 aylık ama anlayabileceğini düşünmüyor
0 oy
tarafından
4ayliken tutu 6aylikn bıraktı bizm hatun kız 
tarafından
Ahaha ne güzel
0 oy
(4,376 puan) tarafından
28 aylik birakmadi emzik olmazsa kiyamet kopuyor
tarafından
Ayy deme yaa Allah yardımcın olsun
(1,662 puan) tarafından
Ya aynı durumdayız 29 aylık benimki de asla bırakmıyor.Emzik tatile çıkmış dedim unutması için yine unutmadı ağlaya ağlaya yine aldı emziği

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 192 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Serap Irkat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 328 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 100 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimben58 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 279 göst.