0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (781 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ya ne alsam ne etsem bilemedim. Param da sadece 200 tl var hu ara durumlar da sıkışık ne alsam diye düşünürken birşeyler de bulamadım bulunduğu mevkiye çiçek sepeti gönderim yapılmiyormus.  Bende trendyoldan bu ikisini begendim sizce basit mi dostuma bu arada  bu hediye

image

image

Haricî ablası da mesaj atmış  yırtmaç pantolon çok istiyordu fln diye işte elimde yok diyemedim.  Harici ablası diyo benm doğum günümde geçti bana ne gönderecen sizce ne yapayım..? 

7 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Gorumcene mi hediye alacan
(781 puan) tarafından
Yok asko en yakın dostuma
(2,501 puan) tarafından
He pantolon icin haydigiy sitesi var orası ucuz ordan bakabilirsin kıyafet falan
(6,441 puan) tarafından
Güvenilir mi site dediğiniz bende sstın almak istiyorum da
(2,501 puan) tarafından
Evet ben hep ordan alırım daha geçen gün geldi kargom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence çok güzel, harici ablası ne onu anlamadım yalnız 
(781 puan) tarafından
En yakın  dostum ve ablasi
tarafından
Ha anladım canım, ben çok beğendim niye basit olsun ki ayrıca, hediye bu sonuçta. Bana gelse ben çok mutlu olurdum, ikisi de güzel. Ablası da biraz istemiş gibi olmuş ama :) bence sadece arkadaşına gönder. Ayrıca pantolon falan istemek de olmamış yani. Böyle şeylerde kendinizi suçlu hissetmeyin ya varsa alınır yoksa alınmaz, mecburi bir şey yok.
(781 puan) tarafından
Ondan 4 gün  önce de benm doğum günüm o bana yollar ben mahcup kalmak istemedim o yüzden bal
tarafından
O zaman arkadaşına birini ablasına da birini al, önemli olan düşünmek ve anlamlı olması. 2. Olanı arkadaşına al bence :)
0 oy
tarafından
Çok güzel anlamlı 
(781 puan) tarafından
Basit  olmaz dimi
tarafından
Yok canım niye olsun tam tersi anlamı büyük bi hediye olur bence ama 2. Daha güzel
0 oy
tarafından
2.olan güzel
(781 puan) tarafından
Tamam asko
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ben ikinci kupayı cok byndım ya:)

(781 puan) tarafından
Yok asko neden
tarafından
Sana demedim canım. Yorum sahibine dedim. Bayindim yazmış ya onun için dedim.☺️☺️
(11,217 puan) tarafından
Kim kız onlar: D
tarafından
Ahahah kız iki tane çocuk Instagram da fenomen sjsjsj.
Bayıldık değil bayindik diyolar ondan sordum ☺️
(11,217 puan) tarafından
Yok canım yanlıs yazmısım:)
0 oy
tarafından
1. Güzelmiş canim 
(781 puan) tarafından
2.ciye karar verdim cicem
0 oy
tarafından
2 çok zarif. Ablası neden birşey istiyor onu anlamadım. Hiç sevmem öyle şeyleri en yakınım bile olsa birşey istemem durumu var mı yok mu bilmeden...
(781 puan) tarafından
Valla tam dediğin nokta elimde yok olsa alırım ben için sorun yok ama elimde yok sadece kamlama alcm
tarafından
Hiç bütçeni zorlama canım. Geçim zor valla. Bazı şeyler mecburi o ayrı konu ama arkadaşına aldın ablası mi kaldı sjsjsj

İlgili bir soru bulunamadı

383,103 soru

11,466,822 cevap

35,070 kullanıcı

...