0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (1,753 puan) tarafından
Kızlar kızım 15 aylık ve bn doğduğun dan beri kimseden yardım almadan buuyutuyorum çok şükür kızımı bı yandan iyi oluyor kimseye muhtaç olmadan herşeyi öğreniyorsun ama kızım beni afedersiniz tuvalete göndermiyor oyuzden ikincisi düşünemiyorm eşim istiyor ama bna baya uzak bı fikir şimdilik tabi rabbim in takdiri ol derse olur ...

24 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ikı cocugum arasında 4.5 yas var :) ıyı ki

(1,753 puan) tarafından
Ne güzel vlla Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah
(11,217 puan) tarafından
Amin canım sagol:) 2. 14 aylık oldu bile şimdi büyüğüm tutturmuş 3. Kardes için
-Reklam-
0 oy
tarafından
En az 4 sene düşünmüyorum olursada Allah vermiş demektir başımla beraber
(1,753 puan) tarafından
Aynn öyle bnde öyle düşünüyorum ama eşim istiyor çok erken bna göre
0 oy
(8,889 puan) tarafından
Benimki şimdiden 2.yi istiyor 10+1 haftalık hamile olmam dışında sorun yok :)
(1,753 puan) tarafından
Haha sağlıkla kavuşursun bacım inşallah
(8,889 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bende çok tükenmiştim aileler uzakta kolikti dişleri zirvede yaşadık ama oldu iyikide olmuş diyorum şimdi☺️üç yaşında ilk oğlum ikinci oğlum on aylık olacak Rabbim herkesin evladını bagislasin
(1,753 puan) tarafından
Maşallah aynn bnm kayınvalidem rahatsız diyaliz hastasi annemler uzak çok zor oluyor gerçekten
(13,824 puan) tarafından
Gerçekten ailelerin uzakta olması insanın psikolojisini çok etkiliyor benim fikrim bu..şu an düşünüyorum gün içinde anneme gidip gelebilsem onlar bana gidip gelebilse eminim daha farklı olurdu her şey ama napalim sağlık olsun
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Şubatta 3 olacak mart nisan gibi diğerinin doğumu olacak rabbim nasip ederse bende tek büyüttüm kimse bi bardak su vermedi 1st bakmadı şimdi bende 1 stliğine bile yanımdan ayırmıyorum diğeride öyle olacak tabi zorluğu olacak bundada oldu rabbim sabrını verir inşallah 
(1,753 puan) tarafından
Aynn ya Rabbim yardım ediyor Zorluk oluyor elbette ama bu arada sağlıklı kavuşursun bacım bebeğine inşallah
(6,441 puan) tarafından
İnşallah sende düşünüyorsan arasını uzatma pek rahata alışınca zor
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Yardm almamak daha iyi valla hiç olmazsa çocuğun bi düzeni oluyor, bnm kide bırakmıyor 21 aylık işte mecbur oyalıyorm :)) bizde istiyoruz 2.yi beraber büyürlerdi inanki büyüdükçe bebek büyütmek göze geliyor yaş gidiyor 
(1,753 puan) tarafından
Tabi bide beraber büyürler diyen de çok ama nasip kısmet olursa Rabbim den
0 oy
(906 puan) tarafından
ilk baslarda dogumdan korktugum icn istemiyordum suanda bi canavar dogurdugum icn istemiyorum sonuc istemiyorum ama bi tarafim olsa iyi olur kardessiz kalmasn 4 5 gb dusunuyorum 17 aylik daha
(1,753 puan) tarafından
Aynen ya bende öyle hâlâ korkuyorum doğumdan
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Aralarında yaş farkı olsun istemedik bi de rahata erince sonra daha zor olur dedik sar başa benimde oğlum 15 aylık ve ben 25 haftalık hamileyim beraber büyüsünler istedik :)
(1,753 puan) tarafından
Masalalh bu arada emzirdin mi bacım bebeğini hamileyken emzirilmiyor Muş diye duydum bn
(7,444 puan) tarafından
Yok bebeğim bırakmıştı zaten çok erken bıraktı ama emziriliyor doktoruna danışıp devam ediyorsun eden çok var
(7,444 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
(12,948 puan) tarafından
Ben 20 haftaya kadar emzirdim sütüm kesildi yoksa emzir4idim daha :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Oğlum 5 aylık eşime kalsa hemen istiyor ama ben en az 1.5 yaş sonrasında istiyorum nasip olursa
(1,753 puan) tarafından
5 aylık daha küçükmüş ya tabi rabbim in takdiri Rabbim hayırlı evlat versin inşallah
(5,108 puan) tarafından
Evet canım hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip olur inşaAllah isteyenler için
0 oy
(683 puan) tarafından
2 yaşında düşünüyorum aslında istiyorum ama çok zor bir çocuk birde şuan kiradayım önümüzdeki yaz taşıncaz inşallah ev yapılıyor odasını düzenini kuruyum evi bi oturtuyum öyle olsun diyorum bilmiyorum Rabbim verirsede başımızın üstüne 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Allah'ım olmayana versin kızım.uc yaşına girmesine iki ay var halen hazır degilim biraz daha büyümesini istiyorum:))))

0 oy
(7,939 puan) tarafından
Kızım 3 yıl 7 aylıkken oğlum doğdu daha az zorlandım 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Ekonomik sosyal maddi manevi her açıdan düşünmüyorum 2.yi ama olurda Allah verirse kaza kurşunu mümkünse en az oğlum 4 5 olmuş olsun :)
0 oy
(12,567 puan) tarafından

Kızım 5 aylık ben bi erkek bebek isteğiyle yanıp tutuşuyorum:)

Eşim başta erken az buyusun diyordu geçen gün spiral taktıracam dedım yok dedi 

0 oy
tarafından
Allah nasip ederse ben 5 6 yaş olsun istiyorum hele bi Kızım o kucağıma alayım ikicisi sonra
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kızım 15 aylık 6bhaftalik hamileyim nxjshdh
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Aşko benim oğlum da 19 aylik biz de gurbette yiz yalnız büyütüyorum çok zorlanıyorum ama şu wn 9 haftalik hamileyim, ha niye yaptım çocuk yalnızlıktan çıldıracak bana sardı ayrıca sosyal hayatım yok çalışamıyorum bari 2 tane aradan çıkartayım  dedim=) bakalım evdeki hesap çarşıya uyacak mi
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İlki 3 yaş bitecek ben ikinciyi düşünüyorum 

Tek baktım ama fazla araya yaş girmesini istemiyorum 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Oglum senin kızın kadarken kızım doğdu :D

0 oy
(1,237 puan) tarafından
Bende Bi 4 sene doğurmayı düşünmüyorum kızımda çok zorlandım bakanım olmadı 

İlgili sorular

+1 oy