0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar kızım on altı aylık bu zamana kadar düzenli balık yedirmedim biz yiyince tattı sadece kış geliyor artık başlamak istiyorum balık yedirmeye bugün ayıptır söylemesi dedesi yaptırmış bizi çağıracak gülmeyin ama ben biraz takintiliyim emziriyorum ya hani süt o da zehirlenme filan olur mu diye korkuyorum hani Allah'ın izniyle taze oluyor hep zaten ama tam bir öğün olarak yedirmedim bir sakıncası olur mu ? Bende öğlen süt içtim ondan da açıkçası biraz tedirginim :))

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorun olmaz canım bende emziriyorum ve haftada bir kez yediriyorum muhakkak çokta sever benim uşak 18 aylık 
(309 puan) tarafından
Öncesinde yada sonrasında emziriyor musun bizimki aşırı memeye bağlıca .şifa olsun yavruna inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım önceden de emiyor sonra da emiyor bir sorun olmuyor çok şükür
(309 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah teşekkürler ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün yedirdim üzerine emzirdim çünkü ağlaya ağlaya yıktı ortalığı 16 aylık balık taze ise hiç bişey olmaz Allah in izniyle ve taze balık yoğurtla servis eden lokantalar var
(309 puan) tarafından
Evet biliyorum ama işte insan çocuğu olunca tedirgin oluyor .çok teşekkür ederim minislere şifa olsun inşallah
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Anne sutuyle sikinti olmuyor canim benim.oglum 26 aylik cok sever yer. Hepde oncesi sonrasi emdi yani memeye cok duskundu. Mesela gunduz yayla corbasi iciriyorum aksam balik yiyo
(309 puan) tarafından
Şifa olsun inşallah.tamamdir teşekkür ederim
0 oy
(599 puan) tarafından
Söylemesi ayıp şimdi 1 kilo balık kızartıyoruz bebeğim 10 aylık afiyet ile yiyor Bir saat sonra da emziriyorip uyutucam şimdiye kadar hiç Bir sıkıntı olmadı fakat kipcigindan etini çok dikkatli ayırmak lazım 
(309 puan) tarafından
Masallah afiyet şifa olsun . teşekkür ederim bende akşam yedirdim artık yediririm bundan sonra
0 oy
(6,725 puan) tarafından

Korkma canım birşey olmaz. Taa öğlen içmişsin sen zaten :)

(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim saol
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yok ya yenir 
(309 puan) tarafından
Yedirdim valla şifa olur inşallah.Tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 54 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu
0 oy