0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
Kızlar 8 merdivendi. Ilkine ayağmı atdım kaydı corabım altı öylece ayağmı diğerlerine koya koya ve kaya kaya gitdim))) sirt üste düşmek üzere kollarımı arkadan yere tutdum dayandım. Allah kurtardı vallahi sirt üste düşübde belim kafam çarpıla bilirdi merdivende taştanıydı. Ondan sonra karnımın altı ağrıdı. Sanki spor yapmışımda kas ağrısı yapmış gibi. Oturub kalkınca elimi bastırınca ağrı yapıyor. O neden dolayı ola bilirki. Hiç bi yerim değmedi bir yere. Sadece güç uygulamisim diye düşündüm karın kaslarıma

5 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun bnde c.twsi akşam sandalyaden düştüm vidası çıkmış Toto üstü mermere dirsegim fln çarptım sırtım aşırı ağrıyor:( gel sarılalım ay yok kızımda grip bulaştı bide onu çekiyorum:( aspiratör ile burnunu çeke çeke sonuç bu
(332 puan) tarafından
Gel bacim gel sarilak gecmiş olsun sanada. Hepsi kem göz nazar bunlarin
(6,859 puan) tarafından
Şu sıra hep başıma bişi geliyor ztn :(
-Reklam-
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım:-( Allah korumuş. Geçen sene bende düşmüştüm.kalcam kolum morarmisti merdiven silerken. 
(332 puan) tarafından
Saolasin canm benim aynen vallahi gitmişdim
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabb'im korumuş 
(332 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm aynen
0 oy
(760 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çiçeğim valla çok zor benm kızım ilr birlikte düştüm onu koruyacm diye heryerim mosmor olmuştu 1 hafta yürüyemedim acaip zor bir ağrı ama şükür diyorum verilmiş sadakam varmış 
(332 puan) tarafından
Saol canim evet bazen Allah koruyor insani. Benimde galiba göbeyim düştü( anneme dedim böyle oldu falan göbek etrafi karnim ağrıyor oda göbeyin düşmüş ola bilir dedi
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah korumuş. geçmiş olsun
(332 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm evet

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,125 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 358 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 583 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 398 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...