0 oy
441 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar bir tanıdığım günde 1 bardak kayısı çayı içerek zayıflamış. Göbek falan kalmamış yani. 

Deneyenler oldu mu?

(Lütfen boğazını tutarsan zayıflarsin gibi yorumlara cevap vermeyeceğim. :) 

Kullanıp da memnun kalan varsa yazabilir mi? 

Ne kadar sürede ne kadar kilo verdiniz?

image

5 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kilo değilde ödem attim
tarafından
Benimde zaten kilom yok da her tarafım ödem :D yoksa yani 86 kilomun 80 ı ödem gerisi et :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekse bende kullanayım ya 8 kilo veremedim gtti 
tarafından
O çayı nerde bulabilirim bide uyku kaçırmıyor demi bazı çaylar ters tepiyoda. Bende 68 im 60 a dusmeye çalışıyorum boyum 1.63
tarafından
Trendyolda bulabilirsin kuzum. 100 gram alırsan daha uygun oluyor canım. Mesela 50 gram 150 ise 100 gramı 200 oluyor. Tam 150-200 demiyorum bak. Mesela diyorum yani.
Trendyola Herbalife konsantre çay yaz. Ben yeşil caylisini almıştım. Gerçekten 1 ayda tığ gibi olursun.
tarafından
Uyku problemi yapmıyor herhalde canım. Orada soru Sor var oraya sorabilirsin hemen cevapliyorlar zaten. Da sanmam ama uyku yapacağını
tarafından
Baktım canım 170 tl  civarı bide başka sitelere bakcam çok sagol bunu araştırayım Vala böyle olmuycak yoksa
tarafından
Evet diyorum ya biraz pahalı ama gerçekten etkili.
0 oy
(803 puan) tarafından
Bende var zayıflatıyor muymus başka sebepten almistim ben zayiflamadim:))
tarafından
Kabızlık için kullanılıyor ama zayiflatiyormus da
(803 puan) tarafından
Siz için o zman ben zayiflamadim ;)
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Sadece kayısı çayıyla olmaz canım. Porsiyonları küçülteceksin. Ve ekmeği kullanıyorsan şekeri bırakacaksın. 

Ben şuan diyetisyenle birlikte diyet yapıyorum onyüzden söylüyorum

Kiraz sapı çayı ve yeşil çayın çeşitlerinden de kullan bunlar sana ödem attırır ve rahat tuvalete çıkmana yardımcı olur 
0 oy
tarafından
Allah aşkına kuzum sadece çay içerek zayıflatır mı sence haa diyetini yaparsın yanında da bunu kullanırsın zayıflamaya destek olur ama tek başına mümkün değil
tarafından
Tamam gülom :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 330 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 00Melikeee (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 138 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde beril33 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,579 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (171 puan) tarafından soruldu

399,887 soru

11,962,042 cevap

36,128 kullanıcı

...