0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (498 puan) tarafından
Iki doğum yaptım üst üste oldu bebeklerim zaten kilolarımdan rahatsızım birde akşam çay içelim diye çağırdığım komşum kilo almışsın diyor hiç hoş değil zayıflasam bile istemem zayıflamışsın demesini insanları bilemeyiz belki hasta zayıfladı belki kilo aldı bu insanlar neden böyle çok moralim bozuldu siz olsanız ne tepki verirdiniz ben bir daha çağırmayı bile düşünmüyorum zaten iki küçük bebeğim var saçımı taramaya bile vakit bulamıyorum nasıl yürüyüş yapayım iki bebekle dışarda off keşke bu insanlar bu kadar acımasız olmasa

46 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Bana dediklerinde hoşuma gidiyor bunda birsey yokki komşu sonuçta ama siz hassassiniz belliki onada belirtseydiniz belki soylemeyebilirdi
-Reklam-
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ne kadar abartmissiniz ya ne var bunda evet aldım çocuklar üst üste oldu sopr yapamıyorum ama yaza veririm desen ne oluyor yani.
0 oy
(693 puan) tarafından
Sende onu boz bikez bana hamileliğimde birisi bana öyle mj atmıştı çok sinir olmuştum kendisi çok zayifmis gibi sonra ben verdim kg lari ama o kilolu kaldı bana soyledigyle kaldı boşver takılma insanlar boş laf etmeyi sever
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Komşun kıçına çok bakmış ondan canım sanki keyfine göre almışsın da konuşuyorlar sıkma sen iki güzel varlığı dünyata getirmişsin bırak onlar ne derse desin
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bence sen alingansin tuhaf bir şey dememiş 
0 oy
tarafından
Varki yiyoz de geç 
0 oy
(368 puan) tarafından
Takma bu kadar bacım 
0 oy
(4,880 puan) tarafından
kocanin parasini mi yoyorum sanane derim 
0 oy
tarafından
Kız bu kadar alıngan olma. Kilo almışsın dedi diye eve cagirmaktan mi vazgeçilir. Aman ne takacam. Daha çok gaza gelirim diyet yapmak için
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Benim de doğum yaptığım zaman kayınvalidem şehir dışından gelmişti ayağındaki ayakkabıyı çıkartmadan bana ne kadar kilo almışsın demişti kapıda çok zoruma gitmişti ama o an lohusalık psikolojisiyle çok zoruma gitmiş sonradan insan mantıklı düşünmeye başlayınca fark ediyor çok dert edilecek bir şey değil sen hormonlardan dolayı daha hassassın boş ver takma kafana kilo alınır verilir ne güzel Allah sana bağışlasın iki tane çocuk sahibi olmuşsun
0 oy
tarafından
Senin gene komşun diyor benim annem ablalarim her seferinde kilo ver hareket et sanki etmiyorum çok yeme içme anlatıyorum anlamiyolarda her gittiğimde bunu diyolar bide eşimin yanında diyorlar eşimde bazen bunu soyluyo o göbeğin gidicekmi bu kadın doğum yaptı kilo aldı verir elbet demiyolar yok zayıflasan söyle güzel olursun boylr güzel olursun şimdi çok çirkin olmuşsun duba gibi olmuşsun camis gibi olmuşsun ay dedikleri aklıma geldi gene fenalık geciricem bu yüzden gitmek istemiyorum ailemin yanına 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bence kırılacak bisey yok ortada. Bende komşuma kilo almışsin diyorum oda bana der yani kirilmayiz 
0 oy
(13,291 puan) tarafından

Ikk bebeğim arasında 25 var oğlum 6 aylik yediklerime dikkat ediyorum eski kiloama döndüm yürüyüş de yapmıyorum ama evde ipnatliyorjm spor hareketleri yapıyorum 5 dk 10 dk da olsa 

Yatak odada aynanın önüne oturuyorum çocuklarla saçımı basimi düzeltiyorum :) 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bana da her gören çok zayıflamışsın diyor ama takmıyorum yani hormonlarım çok hızlı çalışıyor iki doğum yaptım 3 yıl ara ile ikisinde de 20 kilo aldım şuan 47 kiloyum her gün dışarı çıkabilirsin hem sana hem çocuklara iyi gelir zor değil inan
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kilo alsa bile kadına kilo almışsın demek küfür giibi bişi :))) ama kötüniyetle söylemedi bence takılma canım
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Desin paramı sen mi ödüyosun der cıkarım varkı yiyoz:)))kılomu bende taksrm ams mılletede laf ettırmem kötü bısıde dememıs vıcdansızlık degil ha uyarırsın hassasım bu konuyu bırdaha acmayın dersın olr bıter ben he yaa aldm napim diyorm geçiyorum kımene 
0 oy
(260 puan) tarafından
Boş verin gerçekten bu insanları anlamıyorum kilo alırsın kilolusun zayıfla derler zayiflarsın çok zayıfsın kilo al derler illaki bişey derler yani takmayın kilo benim derdi senin mi deseydin 
0 oy
tarafından
Kilo almışsın dediyse ne oldu ki sende aldığım gibi veririm deseydin 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Abartmışsın biraz bence 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim komsum ben hamileyken cok kilo almissin dedi dedim tabiki sonucta hamileyim dedim  sustu halbuki ben 57 kiloydum ozamn kendi kendini gormuyo kendi cok kilolu gelmis bana diyo kilo almissin var boyle dengesiz insanlar
(504 puan) tarafından

Kız ben bebeğime hamileyken komşumun kocası bana ne kadar yaşlanmışsın demişti:D.d.d.d.d bende içimden kodumun p.ezevengi sen doğurda bi çocuk görelim demiştim boşver insanlar her zaman konuşur:D

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 1,238 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Aybukee (1,231 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,180 göst.
0 oy
38 cevap 464 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde 12345678 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 06_nur_66 (49 puan) tarafından soruldu