0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kziim 1.5 yaşına yeni girdi cumatesi gununden beri hafif bir burun akintiai var onun haricinde şükür iyi neyse cumatesi günü yumurta vermeye çalıştım sabah yemedi peynir yemedi aç kaldı öğlene kadr çorba verdim yemedi biraz süt ışıl verdim içti yattı kalktı yine yemek verdim yemedi akşam oldu bir kaç kaşık çorba içti öyle 

Dün sabah yine kahvaltı yemedi biberini süt doldurdum verdi içti yattı öğle yemeği yine birşey yemedi akşam oldu yemedi süt içti yattı 

Bugün yine aynı zorluyorum geliyor birşey yemiyor süt verdim biraz içti yarışı kaldı kardeşim öğlen çikolata vermiş hep yemiş kek vermiş yemiş akşam eve geldim çorba verdim yemiyor et veriyorum yemiyor az önce zorladım hiç birşey yemedi ağladı yatirdim zar zor 

Bu atak mi yoksa tehliklei mi ilkez böyle yapıyor daha önce hasta olsaydı yine yerdi bir kaç kaşık şuan 3 gündür süt iviyor yemek yemiyor geceleri kalkıp hep ağlıyor kilo vermiş yüzü düşmüş belli normal mi yaa

4 Cevaplar

0 oy
(473 puan) tarafından
Belki boğaz ya da kulak enfeksiyonu vardır , acı verdiği için çiğnemek , yutmak istemiyordur .Ateş var mı peki ?
tarafından
Hayır ateşi yok hep gece ağlıyor kalkıp saliyorum zor yatıyor ilkez böyle gördüm onu süt versem içer öyle bugün yarışı tek içti aç kalıyor yemek veriyorum yemiyor ağlıyor hepagzinda tutup cikariyor
(473 puan) tarafından
Bence doktora bir gösterin , kan tahlili falan yaparlar , belki canı acıyor çocuğun , bir sıkıntısı olduğu belli.Yemek yememe olayı bana direkt olarak enfeksiyon ihtimalini düşündürüyor , dis çıkarmadığıni söylediğin için .İyi bir doktora gotur canım , tam bir muayene ve tahlil yapacak bir yere.
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Sütü sade mi veriyosunuz
tarafından
Sade verdim içine 1 küp şekerde koyup verdim iki türlü verdim ama yemek yemedi az önce 2 küp şeker koydum küçük ama içti az birşey gerisi birakti
(1,043 puan) tarafından
Yani süt zaten çok faydalı değil üstüne de şeker bilemedim baska bı çözüm yolu mu bulsaniz acaba ? Yemeyen çocuk aşırı zor bilirim oğlum 6 aylıktan beri yemiyor ve mama da içmiyor
0 oy
(439 puan) tarafından
13 aylık kizim hemen hemen aynı önceden boğazı çok güzeldi şu son 1 haftadır çorba iki kaşık tan sonra içmez ...süt veririm içer... zorla yediryom sulu yemek yiyen kızım bile artık bı lokmadan sonra yemiyo ağzını kitliyo kaşığa vuruyo aç kalinca bile ağlamiyo onceden öğünü geçtim yirtardi kendini şimdi umrunda degil
tarafından
Evt benm kkzimda öyle ama dünden beri yeminle ağzına yemek koymamış süt iver o hep ağlıyor ama en çokta gece
(439 puan) tarafından
Gece de süt vermeye çalış ben az bise de olsa iciryom gece
0 oy
(66 puan) tarafından
Iyi de abur cuburlari yemiş canim daha ne olsun ustune normal yemek mi yesin :)) keyfine gelen yemekleri yiyor, sutunu iciyor. Çikolata vs neden veriyorsunuz ki çocuğa birde tıkiyorsunuz iyice midesini. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,395 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 382 göst.
0 oy
17 cevap 280 göst.

381,191 soru