0 oy
850 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Şiddet görürseniz eşinizle aynı yatakta yatarmısınız

27 Cevaplar

+3 oy
(1,371 puan) tarafından
Yine bir yuksektan atmalik post :D aaa olur mu canım hemen bosarim evden kovarim sulaleyi başına toplarım dovdururum hatta. Herkes herşeyi ne kadarda kolay söylüyor dimi burası iyiki var
(799 puan) tarafından
O bayanın eşi uzakda gurbetde  çalışıyormuş
Heralde eve geldiğinde karısını istemesi kadar anormal bir durum olamaz sizin için
Kimi istesin seni mi
Tabiki karısını özlemiş ve çağırıyor kadın da tabiki bu kadar arzulu eşini bırakır ise erkek öfkeli olur bu erkek de böyle deyıl
Doğanın hayvanatın fıtratı budur
Eleştirdiğiniz taraflar çok boş
Açıkçası çok boş yapıyor sunuz
Siz benim evladlarıma üzülmeyin çünkü biz kızımızı kendisini dövmicek sevgide ve ilgide yetiştiriyoruz normali bu deyıl ki gidip böyle bir tercih yapabilsin...
Oğlumuza üzülmeyın onun yanında annesinı şımartan beyefendi bir adamın yanında yetişiyor kadın nasıl şımartılır bizzat görüyor
Bir kadının erkeğe saygısını ve itaatinı bizzat izliyor
Erkeğe cilve yapmakdan acız eve bakmıyor şunu yapmıyor dıe devamli şıkayet eden
Peki şunu diyor musunuz bu adam başka kadına karşı neden böyle deyıl .. karıya gidiyor ise o kadın nasıl kendine köle yapıyor ....her istediğini yaptırıyor...
Kadın isterse mutlu olmayı olur..eder ...veee bereket olur ...orda çocuklar şen olur her türlü olumsuz luğa karşı kadın saçmalamaz ise çocuklar annelerine bakarak dirayetli olmayı öğrenir...
Kadın şıkayet etmeyi tercih ediyor ise geçmiş olsun...
tarafından
Ayy isterse fizandan gelsin 3 ay bekleyen adam 3 saat bekleyemiyor mu. sizin önerilerinizi söylüyorum ben, saçmalığıni.Siz kızınızı istediğiniz kadar sevgiyle büyütün, karşısına eşine değer vermeyen biri çıktığında ne yapacaksınız çek kızım mı diyeceksiniz.bence öyle diyeceksiniz çünkü sizin zihniyetiniz bu. Ayy ne erkekmis ya bu da kadın erkeğe cilve yapsın,kadın çocuklarını kenara koysun kocasının koynuna girsin,kadın soylenmesin eee bu arada erkek ne yapıyor.calisiyor akshd.valla adamın başka kadınlara gitmesinde suçu yine kadına attınız,ne bu erkek yuceltmesi anlamadım valla.
(799 puan) tarafından
Şimdi sizin bilginiz bu konularda çok nakıs ve  çok avvam sınız.
Hanımefendi kızınız böyle bir kültür ile yetişmez ise öyle birini seçemez öyle biri karşısına çıkamaz çünkü beden vucudun bir elektiriği enerjisi titreşimi var.fizik kanunlarına aykırı
Mutlaka kendisine benzer olanına normaline insan yönelir.
Çünkü beyin kendi normalini güvenli bulur...
Bu sebeble saygı sevgi hoşgörü şefkat de hep olmaya çalışıyoruz ya çocuklara
3 saat beklese ne olucak 3 4 çocuklu kadın 3 saat sonra annemle babam bir vakit mi geçirsin dicekler
Erkek hanımefendi Allah'ı seçmiş olduğu bir reisdir ve o adama itaat etmekde kadın MECBURİDİR
bir yere mi gidicek söylmek zorundadır
Evinde bir şey mi yedircek söylemek zorunda dır
Bir şeye mi karar aldı danışmak zorundadır.
Bir erkek ailesinin ateşini boynunda taşır çoğu hallerimizden erkek mesuldur
Allah bu sebeble güçlü cesaret li yaratmıştır

Kadın eğer kadın gibi hanımefendi olur ise erkekdeki testeron yukarı çıkar
Ama kadın erkeğe karşı testeron hormanunu daha baskınlaştırdığı devreye soktuğunda erkeğini pasif leştiriyor.. böyle bir ortamda buyuyen erkek çocuk ları hatta annesini taklit eder...ve kadın erkek çizgisi arasında kalabilir...daha kadınsı hareket ler sergileyebilirler. örnekleri çok ..
Erkek bu şekilde bir kadın karşısında bulunca ...adam da diyor ki karşımda kide bir adam ne yapım böyle kadını ....
şimdilik bence yeterli sizin için siz  bunları hazmedin daha sonra tekrar konuşuruz..
(473 puan) tarafından
Hazmetmemiz gereken tek şey yaşadığımız yüzyılda hala kadın erkek diye cins ayrımı yapip , kadını erkekten aciz gören ve onlar için yaratıldığımizi düşünen sizin gibi hemcinslerimiz bence.Simdi ben ne desem boş , biliyorum çünkü yazsam dinden dem vurup beni afaroz edeceksiniz .Şurada yazanları okuyunca zaten diyorum ki , dayak atan erkekleri  biz yetiştiriyoruz , kadınlar yetiştiriyor.Kabullenmemiz gereken acı gerçeği bana tekrar hatırlattığıniz için teşekkür ederim , sorunun bütünü erkeklerde değil , onları yetiştiren biz kadınlarda , önce kadın kendinin farkına varmalı ki hayatının , ozbenliginin kıymetini bilsin ,sonra da insanlık onuruna aykiri olan her şeye karşı çıksın.Burada resmen şiddet gören kadın dizini kirip otursun mu oturmasin mi tartışması döndü ya , kaç tane yorum yapıldı , yemin ediyorum utanç verici.
(799 puan) tarafından
Dayak yiyen kadın otursun oturmasın mevzusu dönmüyor okadar ön yardılısınız
Anlamak için deyıl cvp vermek için olaya bakıyorsunuz
Biz diyoruz ki
Dayak bir sonuç dur
Ne oluyorda sonuç dayak oluyor
O sebebleri ortadan kaldıracak olur ısek sorun kalmaz

Ama siz diyorsunuz ki yooooooo kadın kendine yeter erkeğe itaat etmek zorunda mı
Erkek neden öndeymiş küstüm
Erkek neden saygı duyucakmışım istemiyorum
Erkek neden şunu yapmıyor yapsın

Bu şekilde bir yere varamazsınız ki karşınızdaki kadın erkek çoluk çocuk tüketirsiniz
Kadın erkek farklıdır
Farklı oldukları için zaten bir birlerini tamamlar
İki Farklı kutubun dünyası oluşur
Bu evrensel muhteşem olaydır mucize ler elimiz de yavrularımız

Kadının vasifları başkadır erkeğin ki başka
Benim kocam şöyle böyle ben babalıkda yaparım ben şunu da yaparım bunu da ederim
Demekle peynir gemisi yürümez
İnsansın yetemez sin limitin var
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Tabiki dee hayır aynı evde yatmam yatağı geç 
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah 
(178 puan) tarafından
Bir arkadaşım için sordum canım eşiyle yatiyomus anlayamadim
(2,273 puan) tarafından
Her kim kadına vuruyorsa elleri kırılsın Allah cezasız bırakmasın
(178 puan) tarafından
Ben boşandım bu yüzden canım
0 oy
tarafından
Daha neler oldu hem şiddet üstüne ilişki de istesın
(178 puan) tarafından
İstiyormuş canım eşide kabul ediyormuş
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Popoma vurmustu gıcık bi defa
(2,291 puan) tarafından
Bi defa düşün çatal fırlattı boğazıma denk geldi bunu da kardeşime anlatiyoms bide boğazına çatal fırlattım diye p. sikopat
(3,730 puan) tarafından
İnsanın annesi en büyük şansı oysaki affet ve sen yükünü hafiflet canım :( Allah islah etsin ne deyim
(2,291 puan) tarafından
Yani insan ne kadar affedebiliyor ki
(3,730 puan) tarafından
Aslında hiç demi affetsen de unutamıyosun ki yara kalıyor içinde
(2,291 puan) tarafından
Evet bi soğukluk var gitmiyor
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Allah göstermesin. Hayır..
0 oy
(329 puan) tarafından
Aynı evde kalmam ne yatağı
0 oy
(938 puan) tarafından
Bu ona ödül gibi bişey olur heralde yatmam yatanın aklina da şaşarım 
0 oy
(803 puan) tarafından
Evde siddet varsa durmazdim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
 Kişisel olarak cevaplıyorum bir tokat attığı gün herşeyin bittigi gündür 
(4,390 puan) tarafından
sana gelmediğim gün, öldüğüm gündür gülüm dırım dırımm;d aklıma Acı Hayat dizisi geldi ;D
(7,121 puan) tarafından
Güldüm haaa  puhaaaaa :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Cidden söylüyorum asla yanıma yaklaşamaz bir daha değil yatağa aynı eve giremez ve bilir de bunu. Asla öyle karakterli değil çok şükür kavga bile etmez
0 oy
(448 puan) tarafından

Bu da sorumu tabiiki de HAYIRRR!

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Yatmam ama yatak çok kişi var eminim:(
0 oy
tarafından
Boşanirim. Kesin ve net
0 oy
(119,334 puan) tarafından
yatagi gec ayni evde kalmamda bana vuracak adam anasimdan dogmadi
tarafından
Heheytttttttt beee
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Büyük konuşamam hiç bişeyin sonucu yaşanmadan bilinmez Allah yaşatmasın inşallah 
(1,371 puan) tarafından
En mantıklı cevap bu işte. Kimse başına gelmeden büyük büyük konusmamali asıp kesmişler yine yorumlarda
(3,730 puan) tarafından
Evet herkes boşuyor ama herkes evli burda milyon tane post gördüm belki kocam dövüyor ama boşanamam. Üstelik sosyal statüyle de alakalı değil gidecek yerim yok param yok bunların hepsi bahane. Boşanmak için gereken tek şey cesaret. Yine de Rabbim kimsenin evliliğini bozmasın inşallah
0 oy
(4,654 puan) tarafından
kimse suanda buna yorum yapamaz ama cogu yine ayni evde kalir :) 
0 oy
tarafından
Allah yaşatmasın ama asla o evde durmam ne yatağı 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
İçimden gelmez onunla aynı yataktta uyumak
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Gördüm hemde hamileydim yine de yattım...

İlgili sorular

+1 oy
63 cevap 986 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 693 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 466 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 370 göst.