0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (1,741 puan) tarafından
Hayirli geceler arkadaşlar oğlum ayın 15 inde tam 2 yaşına girdi kakasını hep koltuk arkasına gidip yapıyordu  sonra da anne kaka diye söylüyordu  ama bugün hep klozete oturmak  tuvalete gitmek istedi  çiş kaka diyerek.goturdum tabi ama denk gelmedi hic sonra oyun oynarken masa arkasına gitti ben oyuncak aliyo sandim ama sonra geldi kaka deyip elimden tutup götürdü  tuvalete baktım kaka yapmış  oturtup yikadim kuruladim tecrübeli anneler bu durumda oğlum eğitime hazır mıdır artık ama sabahları hala kuru kalkmiyo. Bu alıştırma surecinde klozet için aparat mi almalıyım yoksa lazimlik mi hangisi daha iyi şimdiden tesekkurler

1 cevap

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benimkini de açmak istiyorum dünür annem senin tarif ettiğin şekilde olunca hazırdır o zaman açarsın dedi sanırım hazır seninki 
(1,741 puan) tarafından
O zman başlayayım cnm bende benim götüreceğim yerde o götürünce beni sasirdim biraz çünkü hep benimle giriyor bi kere denemek istedim kaçtı oturmadı  ama bu sefer hazır sanırım
(13,202 puan) tarafından
Biz kaç kere denedik lazımlık evin içinde geziyoruz da tuvalete otursa da yapmıyor lazımlığı klozeti gösterip çiş diyo. Valla tam zamanı sizin için Allah kolaylık versin inşallah
(1,741 puan) tarafından
Amin cnm bilişsel olarak hazır ama işte obur türlü kaslar hazır mı onu  düşünüyorum bende ama denycem bakalım
(119,338 puan) tarafından
yaa bisi diycem benim arkadasda diyoki kakayi beze yapip geliyo anneee all iiyykk diyo dedi bu durumda oda baslamalimi wc egitimine
(1,741 puan) tarafından
Benimki de aynı iste rahatsiz oluyo ama bi denk getiremdik tuvalete iste sanırım o da hazır bi denesin
(13,202 puan) tarafından
Olabilir Sevda en azından denesin. Annesi buraya yaparsan popon temiz kalır desin bakalım.
24 aydan sonra kas yapısı hazır oluyormuş bu arada
(119,338 puan) tarafından
du bi sabah yazim onada
(1,741 puan) tarafından
O zman deneyelim bakalım sağol aslis
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yarin (33 puan) tarafından soruldu