0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
Kızıma tuvalet eğitimi veriyorum  her tuvalete gidip  kakasini çişini yaptığında ona bir tane çikolata veya meyve suyu veriyorum ödül olarak kızım sirf ona vereyim diye sürekli tuvalette gitmek istiyor hamileyim midem bulanıyor hicbirsey yapmıyor öylece oturuyor 10 veya 15 daka her daka başı geliyor diyor yeni yaptın gelmez diyom anne geliyor diyor 7 defa gidiyoruz kızım 7 gidişin 1 inde  boş dönmüyor uz nasıl yapayım anlatıyorum anlamiyor ihtiyacı dışında gitmek istiyor ödül içinmi yapıyor anlamdım nasıl davranmalıyım geliyor diyince yapmayacağını bildiğim halde gidiyor um

5 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kac aylik odul yontemi yanlis diye okumustum bizim ikinci gunumuz ve daha hic oturmadi lazimliga en fazla 1 dk oturuyo onda da yapmiyo.zaten kaciyo umudum kirilmaya basladi :/
(189 puan) tarafından
Ekimde 3 yaşına girecek
(189 puan) tarafından
Bizim de ikinci günümüz
-Reklam-
0 oy
(4,102 puan) tarafından

Muhtemelen odulu kullaniyor vc yi rusvet verip odul aliyor:))

(4,102 puan) tarafından
Bence son asama odul olmali. Kizimda hadı şırrr diye ses duyalim hadi cups olcak kaka yaparken cups sesi duyalim ay ay falan oyle alistirmistim bazen oturuyodu az saliodu cisini. Hafi şirrr sesi duyca z birazdaha vardir falan diodum
(189 puan) tarafından
Ekimde 3 yaşına girecek zaten yaotiramiyordum en son  ödül koyunca yapmaya başladı birde gidince birşey yapmayınca ödül vermiyor um
(4,102 puan) tarafından
Ve. Lazimmlik kullanmadim temizlemesi hijyeni ayri dert.  Klizet zaten hergun camasirsulanioyot yikaniyor. Klozete aparat aldim a101 den 3 tl idi ozamanlar. Cisi kakasini yapsin bas sifona temizlensin on numara :) ufak taburesi vardi ayaklari yere bassin guvende hissetsin diye bastiriyodum ayagini. Sonra sonra kendi taburesine cikip aparatini koyup kendi otuieuyorud . Bazen ortaliktan kayboluodu bi bakiodum klizette oturuo
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Canım yapmadığı zamanlar ben vermiyordum yapınca vercem ve dünden beri onu da bıraktım alışıyor diye 
(189 puan) tarafından
Yok yapınca veriyorum yapmayınca vermiyor um bende yapmadın ödül yok.diyom
(1,330 puan) tarafından
Tamam canım biz de öyleydik ikinci üçüncü gün inatlaşmadigi sürece ödül filan sözünü açmadım kendi geldi daha da bıraktık ödülü gidiyor çok şükür
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Her gittiğinde değil yaptığında vericeksin ödülü yapmadığın için ödül yok de canım geldiginde gitmeyi ogrensin
(189 puan) tarafından
Yok zaten öyle yapmayınca vermiyor um yapınca veriyorum
0 oy
(858 puan) tarafından

Canım çok yanlış bir ödül sistemi oluştırmuşsun çikolata meyve suyu bunlar ödülün yanında + olarak verilmesi gerekn şeyler örneğin hafta da bir veya iki bunlarla ödüllendirebilirsin anlaşma yap örneğin bir tablo oluştur bu sefer yapıştırma ver her yaptığın da tabloya yapıştırsın veya güzel bir söz aferin kızıma bravo kızıma gibi cümleler de ödül olarak sayılır  örneğin her tuvalete gittiğin de yapmadığı halde gene çikolata ve meyve suyu veriyorsa bu yüzden de suistimal ediyordur ödül yöntemini değiştir ilk başlarda bu sefer de yapmak istemeyebilir ama en azından oteriteni anlar :)

(189 puan) tarafından
Yapmadığinda vermiyor um tabiki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevaliss (449 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 114 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Vinking (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 382 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 583423 (125 puan) tarafından soruldu