0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından

Kendime hiç değer vermiyorum hep eşimden o değeri bekliyorum benle konuşmasa neden konuşmuyorsun neden böyle davranıyorsun sana ne yaptım gibi yani lafın kısası  kendime d ger vermiyorum sanki onsuz ben hiçim gibim neden bu düşünce.  Var bende...

İyi geceler ...ʕ⁠·⁠ᴥ⁠·⁠ʔ

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle yaptığın icin geri planda kaliyosun. Kisi saygiyi kendi olusturur.
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Cok bağlanmssn eşine 
0 oy
(329 puan) tarafından
Bugün ki beyin cimlastik dozumu aldık 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
o zaman eşinle hep mutlu olmanı diliyorum:) 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Lütfen Türk olmadığını söyle :ermm:

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ruh halin iyi olmayabilir psikolologla görüş bence 
0 oy
(119,532 puan) tarafından
bu sekilde devam edersen hep dusunen uzulem ezilen olursun kacan kovalanir
0 oy
tarafından
Sen kendine değer vermezsen başkası hiç vermez.
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende hergun ağlardım, eşim e neden beni sevmiyorsun derdim. Birgün Esra ezmeci yi dinledim ve sonra kendi haline bıraktım önce ben kendimi mutlu etmeye başladım,kendime değer verdim takmadım aramadım sormadım bir baktım kendi yanaştı bana..... Sonra aldatılınca hayattan elimi ayağımı çektim.. sevmiş sevmemiş neyleyim 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
İnsan kendini sevmedikçe kendine değer vermedikçe hep üzülen ezilen ve ilgi bekleyen birine dönüşüyor ben bunu bilir bunu söylerim 
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Sizinki kendine değer vermeme değil eşinizi dünyanın merkezine koyma ,başka bir taraftan bakılınca ozguven eksikligi başka bir taraftan bakılınca onaylanma istegi başka bir taraftan bakılınca kendini salıp başkasının yönlendirmesine ihtiyac duyma .. Birey olarak bireysel hareket etmeye başlarsanız çok çabuk toparlarsiniz basit düşünün ve küçük şeylerden başlayın bu evde isyan çıkarın demek değil ama bir yerlerden küçük küçük başlarsanız bu duygulardan çabuk siyrilirsiniz not tabiki ailesinin iki kişilik yaşayacaksınız  ama bazı konularda tek kişilik hareket edebilmekte önemlidir.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 68 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 335 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 533 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Beliz iz (2,170 puan) tarafından soruldu
+7 oy
15 cevap 835 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (566 puan) tarafından soruldu

381,453 soru

11,420,119 cevap

34,975 kullanıcı

...